Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 2g GST bez turbo, mozliwe ?

Go down 
AutorWiadomość
Sooba
_
_
Sooba


Liczba postów : 1
Age : 33
Localisation : Gdańsk
Registration date : 19/03/2011

2g GST bez turbo, mozliwe ? Empty
PisanieTemat: 2g GST bez turbo, mozliwe ?   2g GST bez turbo, mozliwe ? Icon_minitimeSob Mar 19, 2011 6:03 pm

Witam, jestem nowy na forum jak i od kilku miesięcy posiadaczem Eclipse 2g.

Zamawiałem jakis tydzień temu sprzęgło do swojego miska jest to wersja 4g63 bez Turbo.
Sprzęgło zamówiłem do wersji GS poniżej zamówienia trzeba było podać nr VIN pojazdu, podałem wszystko jak należy i po około 1h dzwonią do mnie ze sklepu że jest jakies nieporozumienie zamawiam sprzęgło do GS a nr VIN jest od Turbo, mowie do goscia ze to zwykłe 2.0 bez turbo. Sprzęgło doszło takie jak zamówiłem czyli od GS samóchod rozebrany i okazuje się ze jest złe, zamówiłem kolejne sprzęgło od GST i pasuje.

Teraz pytanie czy to jest GST pozbawiony turbo? Samochód był kiedys rozbity z przodu i czy można było go poskładać na normalnych kolektorach i innych rzeczach bez turbo?

Aaa i jeszcze jedno jakis facet w sklepie gadał mi cos ze były takie wersje ktore miały isc na rynek USA i mialy być w turbo ale jednak nie poszły i nie wsadzili ich w turbo ;OO uważam ze to już wgle jakas bzdura !

Proszę aby mi to ktos wyjasnił ;D
Powrót do góry Go down
 
2g GST bez turbo, mozliwe ?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Turbo w zwyklaku

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Garaż-
Skocz do: