Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Problem po rozgrzaniu z pracą na 4 tłokach!!!!!

Go down 
AutorWiadomość
Shiroitora
_
_



Liczba postów : 1
Localisation : Łódź
Registration date : 02/10/2011

Problem po rozgrzaniu z pracą na 4 tłokach!!!!! Empty
PisanieTemat: Problem po rozgrzaniu z pracą na 4 tłokach!!!!!   Problem po rozgrzaniu z pracą na 4 tłokach!!!!! Icon_minitimePią Paź 07, 2011 5:34 pm

Witam wszystkich klubowiczów Smile ....Chciałbym się Was spytać co może być przyczyną zaraz opisanych objawów.n Mam G1 2.0 z 1995r. Tak więc po odpaleniu auta na zimnym silniku wszystko jest ok....Po przejechaniu 20 lub 30 kilometrów też lecz potem zaczyna sie problem. Przy Dość mocnym użytkowaniu auta pojawia się spadek mocy. Dokładnie zaczyna pracować na 2 tłokach. Problem jest dość niebezpieczny ponieważ przy wyprzedzaniu brak mocy to prawie 100% wypadek. Założone są nowe świece i dalej to samo...potem kupiłem cewkę i okazuje sie ze problem nie zniknął Evil or Very Mad ....Przewody nie wiem czy tutaj grają rolę ponieważ nie miało by znaczenia temperatura silnika (bynajmniej aż takiego)....Podpowiedzcie co sprawdzić lub co zrobić bo samemu naprawiam auto lecz tutaj brakuje mi pomysłu What a Face ....Pozdrawiam i czekam na jakąś podpowiedź Smile Razz
Powrót do góry Go down
 
Problem po rozgrzaniu z pracą na 4 tłokach!!!!!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» problem z VIN
» Problem pomocy!!!!!!!
» Pomocy mam problem ! xD

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Garaż-
Skocz do: