Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 TJUNINGGGGGGGGGG

Go down 
+6
onufry
mysza
MATi
Bob
soko
GOLDI
10 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

TJUNINGGGGGGGGGG Empty
PisanieTemat: TJUNINGGGGGGGGGG   TJUNINGGGGGGGGGG Icon_minitimePon Cze 25, 2007 2:09 am

sory nie moglem sie powstrzymac Razz ale chyba sobie zamontuje diody w spryskiwaczach lol! lol! lol! lol! lol! lol! zartuje Very Happy zeby nie bylo Razz
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

TJUNINGGGGGGGGGG Empty
PisanieTemat: Re: TJUNINGGGGGGGGGG   TJUNINGGGGGGGGGG Icon_minitimePon Cze 25, 2007 7:26 am

Ja bym jeszcze pociągnął kabelki z diodami i powciskał diody w bieżnik opon. Tylko tak sobie myślę że chyba to nie będzie działać scratch
Jeszcze to sprawdzę study i dam znać lol!
Powrót do góry Go down
Bob
_
_
Bob


Liczba postów : 24
Age : 37
Localisation : Antoniów
Registration date : 23/06/2007

TJUNINGGGGGGGGGG Empty
PisanieTemat: Re: TJUNINGGGGGGGGGG   TJUNINGGGGGGGGGG Icon_minitimePon Cze 25, 2007 1:07 pm

warto sprobowac kto wie moze sie uda... dorzuc jeszcze swiecace wentyle i diode na czubku anteny.... Very Happy
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

TJUNINGGGGGGGGGG Empty
PisanieTemat: Re: TJUNINGGGGGGGGGG   TJUNINGGGGGGGGGG Icon_minitimePon Cze 25, 2007 1:33 pm

Ciekawe jakby wyglądał Eclipse z policyjnymi kogutami na dachu (tylko takimi amerykańskimi). Taka wersja Hot Pursuit Smile
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

TJUNINGGGGGGGGGG Empty
PisanieTemat: Re: TJUNINGGGGGGGGGG   TJUNINGGGGGGGGGG Icon_minitimePon Cze 25, 2007 1:47 pm

Soko chyba nie chcesz żeby Ci sie całe Eclipse świeciło ??? A w oponkach to nie wiem czy to przejdzie fajny pomysł ale mogą takie diody Ci walnąć jak kołami zaboksujesz i dupa zbita Cool Cool

Soko wybierz sobie coś z tej stronki moja ulubiona o 1G
http://www.1gtunning.prv.pl/
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

TJUNINGGGGGGGGGG Empty
PisanieTemat: Re: TJUNINGGGGGGGGGG   TJUNINGGGGGGGGGG Icon_minitimePon Cze 25, 2007 2:30 pm

He He Mati Chyba nie szczaiłeś że to żart :DDD. Widziałeś kiedyś diody w bieżniku scratch
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

TJUNINGGGGGGGGGG Empty
PisanieTemat: Re: TJUNINGGGGGGGGGG   TJUNINGGGGGGGGGG Icon_minitimePon Cze 25, 2007 3:11 pm

Aaa sorry myslałem ze na serio chcesz takie sobie zrobić lol! lol! lol! lol! Sorry yyyyy Matoł ze mnie lol! lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

TJUNINGGGGGGGGGG Empty
PisanieTemat: Re: TJUNINGGGGGGGGGG   TJUNINGGGGGGGGGG Icon_minitimePon Cze 25, 2007 4:56 pm

Nie mam zamiaru przyczepiać żadnych diód na zewnątrz. Było nie było i tak Eclipse jest ponadprzecietnie oświetlony.

Obliczyłem że można jednocześnie zaświecić 21 żarówek na zewnątrz auta. A teraz kombinujcie jak to policzyłem Smile
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

TJUNINGGGGGGGGGG Empty
PisanieTemat: Re: TJUNINGGGGGGGGGG   TJUNINGGGGGGGGGG Icon_minitimePon Cze 25, 2007 6:26 pm

ja moge jednoczesnie zaswiecic niech policze

-6 w lmpach tylnich
-4 w cofania (cofania plus przeciwmgielne)
-1 swiatlo w spojlerze stopu skladajace sie z wpisdu zaroweczek Very Happy licze jako jedna:P

-6 w przednich lampach(2x dlugie, 2x mijania, 2x kierunek)
-6 obrysowki(4 kierunki + 2 pozycyjne)
-2 halogeny Razz

wychodzi 25 Razz a liczymy podwojne wlokna ? Smile bo jak tak to podwojne wlokna to plus 8 Razz

niezla choinka co nie lol! lol! lol! afro flower afro lol! geek sunny bounce lol!
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

TJUNINGGGGGGGGGG Empty
PisanieTemat: Re: TJUNINGGGGGGGGGG   TJUNINGGGGGGGGGG Icon_minitimePon Cze 25, 2007 6:32 pm

Goldi niedługo bedziesz reklamowal coca cole hehe Smile
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

TJUNINGGGGGGGGGG Empty
PisanieTemat: Re: TJUNINGGGGGGGGGG   TJUNINGGGGGGGGGG Icon_minitimePon Cze 25, 2007 10:50 pm

Sorx nie policzyłem długich Smile Czyli 1g - 23

Masz przewage w tylnych przeciwmgielnych Smile których nie posiadam Smile
Powrót do góry Go down
onufry
_
_
onufry


Liczba postów : 63
Age : 38
Registration date : 23/06/2007

TJUNINGGGGGGGGGG Empty
PisanieTemat: Re: TJUNINGGGGGGGGGG   TJUNINGGGGGGGGGG Icon_minitimePon Cze 25, 2007 11:19 pm

na Gwiazdke jak znalazł Very Happy zamiast chinki w domu mozna cliperka zaświecić Smile napewno bedzie ładniejszy Razz:P:P
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

TJUNINGGGGGGGGGG Empty
PisanieTemat: Re: TJUNINGGGGGGGGGG   TJUNINGGGGGGGGGG Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 12:14 am

Idea to w polsce mozna takie swiatelka miec scratch bo ja pamietak jak cukiernicy pluli sie o wszysdko cyclops
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

TJUNINGGGGGGGGGG Empty
PisanieTemat: Re: TJUNINGGGGGGGGGG   TJUNINGGGGGGGGGG Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 12:46 am

W Polsce nic nie można ale każdy na to leje Razz Razz Razz Głupie mamy prawo o ja pierdziuu tego nie wolno tamtego tez nie niedługo nie bedzie można radia słuchać w samochodzie bo rozprasza naszą uwage lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

TJUNINGGGGGGGGGG Empty
PisanieTemat: Re: TJUNINGGGGGGGGGG   TJUNINGGGGGGGGGG Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 1:02 am

no tak prawda tylko utrudniaja ludzia zycie pajace Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Diabel
_
_
Diabel


Liczba postów : 39
Registration date : 08/07/2007

TJUNINGGGGGGGGGG Empty
PisanieTemat: Re: TJUNINGGGGGGGGGG   TJUNINGGGGGGGGGG Icon_minitimePon Lip 09, 2007 6:39 pm

A ja musze ztjuninggggggggggowac Wink drzwi zeby nie skrzypialy jak sie otwieraja bounce
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

TJUNINGGGGGGGGGG Empty
PisanieTemat: Re: TJUNINGGGGGGGGGG   TJUNINGGGGGGGGGG Icon_minitimePon Lip 09, 2007 6:40 pm

Proponuje Wóde 40 Smile
Powrót do góry Go down
Diabel
_
_
Diabel


Liczba postów : 39
Registration date : 08/07/2007

TJUNINGGGGGGGGGG Empty
PisanieTemat: Re: TJUNINGGGGGGGGGG   TJUNINGGGGGGGGGG Icon_minitimePon Lip 09, 2007 6:45 pm

tez myslalem o wd40 Wink Wink mysle ze ten srodek bedzie w sam raz do tego typu tuningu ;]
Powrót do góry Go down
trucky
_
_
trucky


Liczba postów : 51
Age : 36
Localisation : Dolsk WLKP
Registration date : 24/06/2007

TJUNINGGGGGGGGGG Empty
PisanieTemat: Re: TJUNINGGGGGGGGGG   TJUNINGGGGGGGGGG Icon_minitimePon Lip 09, 2007 11:59 pm

a moze by tak je odkrecic tongue to chyba bedzie najleszy sposob pirat zero problemu z wysiadaniem, skrzypieniem a razie czego Suspect nie bedzie problemu z naprawianiem i malowaniem - nie moglem sie powstrzymac Very Happy sorki hehe
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

TJUNINGGGGGGGGGG Empty
PisanieTemat: Re: TJUNINGGGGGGGGGG   TJUNINGGGGGGGGGG Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 8:24 am

Ha ha i byś miał Eclipsa z targą scratch boczną targą Smile i zawsze jest to uczucie prawie jak w Cabrio lol!
Powrót do góry Go down
holender
_
_



Liczba postów : 5
Age : 40
Localisation : Zwaag (Netherland)lub(Holland)
Registration date : 01/07/2007

TJUNINGGGGGGGGGG Empty
PisanieTemat: Re: TJUNINGGGGGGGGGG   TJUNINGGGGGGGGGG Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 8:42 am

tylko ze prawie robi......... Laughing
Powrót do góry Go down
Diabel
_
_
Diabel


Liczba postów : 39
Registration date : 08/07/2007

TJUNINGGGGGGGGGG Empty
PisanieTemat: Re: TJUNINGGGGGGGGGG   TJUNINGGGGGGGGGG Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 12:42 pm

Nie pomyslalem o tym zeby odkrecic drzwi Very Happy dzieki chlopaki co ja bym bez was zrobil Wink lol! narazie odkrece jedne jak drogie tez zaczna skrzypiec to tez je odkrece Smile i po klopocie po co Wd40 marnowac Razz
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

TJUNINGGGGGGGGGG Empty
PisanieTemat: Re: TJUNINGGGGGGGGGG   TJUNINGGGGGGGGGG Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 1:09 pm

Proponuje jeszcze odkrecic koła wtedy bedziesz mogł szybciej jeździć mniejszy opor bedzie hehe i wogole wywal kierownice bo sie nie przydaje podczas jazdy hehe lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

TJUNINGGGGGGGGGG Empty
PisanieTemat: Re: TJUNINGGGGGGGGGG   TJUNINGGGGGGGGGG Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 1:26 pm

U mnie drzwi tez skrzypią ale wode 40 juz nie pomaga ...jest coś innego jeszcze ??? Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
Diabel
_
_
Diabel


Liczba postów : 39
Registration date : 08/07/2007

TJUNINGGGGGGGGGG Empty
PisanieTemat: Re: TJUNINGGGGGGGGGG   TJUNINGGGGGGGGGG Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 1:57 pm

NIe no kierownicy nie wywale bo trzymac sie czego musze bounce bounce bounce bounce bounce
Powrót do góry Go down
Sponsored content





TJUNINGGGGGGGGGG Empty
PisanieTemat: Re: TJUNINGGGGGGGGGG   TJUNINGGGGGGGGGG Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
TJUNINGGGGGGGGGG
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Tuning-
Skocz do: