Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 4g63t blok

Go down 
AutorWiadomość
styfler
_
_



Liczba postów : 1
Registration date : 14/12/2011

4g63t blok Empty
PisanieTemat: 4g63t blok   4g63t blok Icon_minitimeSro Gru 14, 2011 1:23 pm

witam jestem tu nowy jak i od jakiegos czasu (a dokladniej od mikolajek)szczesliwym posiadaczem mitsubishi eclipse 2g. 2.0 DOHC 16v 97r. w gst
niestety samochod kupilem z zepsutym silnikiem a dokladniej z pokaznych rozmiarow dziura w bloku zrobiana tam przez niewlasciwie podruzojacy korbowod jezeli wiecie co mam na mysli tak czy inaczej caly silnik jest do rematu wiec pomyslalem ze przy okazji mozna by go bylo zakuc i dodac mitsu troche kopa
ale wracajac do tematu dziury w bloku to szukalem takiego ale jesli chodzi o aukcje to zakup 4g63t to wymierajacy temat znalazlem za to pare blokow od 4g63 i tu rodzi sie moje pytanie czy blok od 4g63 ruzni sie czyms od 4g63t ? chodi mi o sam blok bo opinie sa sprzeczne a pozatym nie znalazlem w zadnym temacie w pelni
jasnej i kakretnej odpowiedzi dlatego tez zwracam sie do was o pomoc i z gory dzieki za podzielenie sie ze mna ta wiedza
Powrót do góry Go down
 
4g63t blok
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» kupie eliminator walka balansowego do 4g63t

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Garaż-
Skocz do: