Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :(

Go down 
+8
Admin
Adaho_krak
onufry
mysza
soko
MikeR
GOLDI
Many
12 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Many
_
_
Many


Liczba postów : 65
Registration date : 22/06/2007

Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Empty
PisanieTemat: Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :(   Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 11:28 pm

otóż feralnego dnia 26 czerwca 2007 roku wchodząc na swój profil na fotka.pl dostrzegłem przeraźliwe powiadomienie


Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Czikinc8
Shot at 2007-06-26


Dzis chyba nie zasnę...
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Empty
PisanieTemat: Re: Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :(   Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 11:32 pm

łaczymy sie z Toba w Cierpieniu... asz to byl celny rzut jajkiem w serce tongue Sad

nicz tylko plakac...

tak na marginesie - dlaczego nie ma emotki kurczaka lol! ?
Powrót do góry Go down
MikeR
_
_



Liczba postów : 52
Age : 45
Localisation : Hell
Registration date : 21/06/2007

Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Empty
PisanieTemat: Re: Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :(   Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 11:32 pm

o fuck lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Empty
PisanieTemat: Re: Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :(   Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 11:44 pm

Many postawiłem już świeczkę w oknie no i wysłałem babkę po kółko różańcowe - będą się modlić w Twojej intencji.

Niestety nic więcej na odległośc nie mogę zrobić.

Lubelskie pamięta o członkach klubu i łączy się w bólu.

Jak to nie ma Emota Chickena. Od dziś Chicken tańczy jak mu zagramy Cool

Hahah Dobre Soko ...MATi -MOD

Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Thumbchickenhb5 Cool
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Empty
PisanieTemat: Re: Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :(   Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 11:45 pm

Soko tym kurczakiem to mnie rozwaliłes konkretnie.
Powrót do góry Go down
Many
_
_
Many


Liczba postów : 65
Registration date : 22/06/2007

Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Empty
PisanieTemat: Re: Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :(   Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 11:48 pm

Dziękuje za wyrozumiałość.
Powrót do góry Go down
onufry
_
_
onufry


Liczba postów : 63
Age : 38
Registration date : 23/06/2007

Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Empty
PisanieTemat: Re: Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :(   Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 11:51 pm

hahahah nie moge bounce bounce bounce poprostu nie moge hahahhaha Very Happy:D:D:D:D i jeszcze ten tanczący kurczak hahahha Very Happy:D:D ale jestesmy z Toba łączymy sie w bólu i cierpieniu heheheh Razz:P
Powrót do góry Go down
MikeR
_
_



Liczba postów : 52
Age : 45
Localisation : Hell
Registration date : 21/06/2007

Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Empty
PisanieTemat: Re: Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :(   Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 12:01 am

soko rozjebałeś mnie Very Happy
Powrót do góry Go down
Adaho_krak
_
_
Adaho_krak


Liczba postów : 51
Age : 47
Localisation : Kraków
Registration date : 24/06/2007

Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Empty
PisanieTemat: Re: Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :(   Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 1:00 am

No cóż Many kurcoki Cie nie lubią, ale chiałbym żebyś to zrozumiał, jakby ktoś Ciebie raz w tygodniu obgryzał i Twoimi kośćmi karmił psa to też byś mógł a nawet miał do tego pełne prawo, aby usunąć takiego kogoś z listy zanjomych Sad Ale mimo wszystko łącze się w bólu i wyrazy szczerego współczucia lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
Admin
Site Admin
Admin


Liczba postów : 63
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 21/06/2007

Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Empty
PisanieTemat: Re: Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :(   Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 9:37 am

Jako administrator tego forum życzę Ci abys wyszedł z tego dołka i jak najszybciej zapomnial o tym wydarzeniu. Wiem e moze to być dla Ciebie wielki szok ale nie poddawaj się ! Zycie nie konczy sie na jednym kurczak ! KFC jest ich wiecej !
Powrót do góry Go down
https://eclipse.forumpl.net
Czarna
_
_
Czarna


Liczba postów : 30
Age : 42
Registration date : 22/06/2007

Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Empty
PisanieTemat: Re: Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :(   Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 10:42 am

Many dokładnie o tej samej godzinie zrobił to ze mną Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Czy już sobie z tym poradziłeś?
Jak tak to daj mi recepte bo ja się ledwo trzymam Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Empty
PisanieTemat: Re: Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :(   Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 10:55 am

Ciekawi mnie to co chciał przez to osiagnac wewnetrzny spokoj i satysfakcje ze to nie Wy go wykasowaliście pierwsi tylko on was? hmmmmm no tu trzeba pomyśleć nad tym.Swoja droga mozecie dac linka do waszych adrsow na fotce to zobacze jak wygladacie hehe Smile
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Empty
PisanieTemat: Re: Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :(   Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 11:01 am

Czarna wspieramy... wspieramy i łaczymy się w bólu i cieprieniu Sad

Na pocieszenie zatańczy dla Ciebie grupa taneczna prosto Z KFC Smile


Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Thumbchickenhb5Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Thumbchickenhb5Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Thumbchickenhb5Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Thumbchickenhb5Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Thumbchickenhb5Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Thumbchickenhb5


Co do adresów dołanczam sie do prośby. Swoją fotkę też wrzucę jeśli znajdę jakąś która będzie się nadawć bo jak na razie te które wrzuciłem dotychczas są na www.joemonster. Niewiem tylko dlaczego scratch
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Empty
PisanieTemat: Re: Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :(   Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 11:07 am

Moze powstanie program w Rytmie Chikenna albo Cikenn z gwiazdami Smile jakies inne propozycje macie ??
Powrót do góry Go down
trucky
_
_
trucky


Liczba postów : 51
Age : 36
Localisation : Dolsk WLKP
Registration date : 24/06/2007

Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Empty
PisanieTemat: Re: Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :(   Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 11:12 am

biedaczki moje No .... wszystko bedzie dobrze Very Happy dacie rade..wierze w was Cool
kto to tam chcial zobaczyc moja gebe affraid to niech sie nie przestraszy What a Face
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Empty
PisanieTemat: Re: Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :(   Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 11:13 am

Ja chcialem zobaczyc zebym wiedzial z kim bede mial do Czynienia Smile hehe
Powrót do góry Go down
onufry
_
_
onufry


Liczba postów : 63
Age : 38
Registration date : 23/06/2007

Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Empty
PisanieTemat: Re: Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :(   Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 11:14 am

a moze by tak założyć temat z naszymi fotkami co ? SmileSmile nie ebdzie prościej ?Smile
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Empty
PisanieTemat: Re: Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :(   Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 11:15 am

Ok to zaraz zakładam Smile Tylko nie wiem w ktorym dziale ??Smile hehe
Powrót do góry Go down
onufry
_
_
onufry


Liczba postów : 63
Age : 38
Registration date : 23/06/2007

Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Empty
PisanieTemat: Re: Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :(   Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 11:16 am

t trzeba sie umyc ogolic uczesac i pstryknac cos ładnego hahahah rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer



w dziale kupie/ sprzedam hehe lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Empty
PisanieTemat: Re: Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :(   Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 11:18 am

Ja zrobie dziaisij fotke poki ogolony jestem hehe Smile Chyba ze trzeba wszedzie sie ogolic Smile Smile Smile king


To zdjecia nasze mogą byc w galerii czy oddzielny moze jakis taki temat niech bedzie Zdjęcia Klubowiczzów or something like that??
Powrót do góry Go down
trucky
_
_
trucky


Liczba postów : 51
Age : 36
Localisation : Dolsk WLKP
Registration date : 24/06/2007

Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Empty
PisanieTemat: Re: Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :(   Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 11:31 am

raczej oddzielny temat z naszymi zdjeciami...w koncu nie kazdy ma eclipse Neutral
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Empty
PisanieTemat: Re: Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :(   Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 12:03 pm

nom ale czy w galerii czy tu gdzie jest ,, menu" ??
Powrót do góry Go down
trucky
_
_
trucky


Liczba postów : 51
Age : 36
Localisation : Dolsk WLKP
Registration date : 24/06/2007

Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Empty
PisanieTemat: Re: Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :(   Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 12:05 pm

no raczej w galerii w koncu to zdjecia Smile
Powrót do góry Go down
Many
_
_
Many


Liczba postów : 65
Registration date : 22/06/2007

Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Empty
PisanieTemat: Re: Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :(   Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 5:48 pm

Czarna napisał:
Many dokładnie o tej samej godzinie zrobił to ze mną Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Czy już sobie z tym poradziłeś?
Jak tak to daj mi recepte bo ja się ledwo trzymam Crying or Very sad

Nadal snią mi sie pozary..
Nie wiem co począc No
Powrót do góry Go down
Ryfi
_
_
Ryfi


Liczba postów : 51
Registration date : 25/06/2007

Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Empty
PisanieTemat: Re: Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :(   Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 5:50 pm

Cytat :
Nadal snią mi sie pozary
hahahahhahahhahahahha o skubany hehehehe przesadziles teraz:D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Empty
PisanieTemat: Re: Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :(   Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :( Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Znajduje sie w dołku. Licze ze mi pomozecie :(
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Rozmowy Ogólne-
Skocz do: