Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Życzenia urodzinowe dla Goldiego

Go down 
+17
Many
X APOX
Bartik
OLO
kojot
MATi
Admin
trucky
GOLDI
Pako82
soko
onufry
Bob
Czarna
MikeR
SAMAEL
mysza
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Angelo
_
_



Liczba postów : 39
Registration date : 25/06/2007

Życzenia urodzinowe dla Goldiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia urodzinowe dla Goldiego   Życzenia urodzinowe dla Goldiego - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 30, 2007 2:41 am

Ja także dołączam się do grona... Żyj nam zdrowo i jeździj szybko (ale bezpiecznie:P) cheers
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

Życzenia urodzinowe dla Goldiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia urodzinowe dla Goldiego   Życzenia urodzinowe dla Goldiego - Page 2 Icon_minitimePon Lip 02, 2007 1:16 am

i jeszcze raz wielkie dzieki wszystkim Very Happy Ryfi Radek u Mikera przewiozl mnie Spyderem... wiem o czym mowisz Smile jak to sie mowi Smile zaczalem chorowac na spydera Turbo Smile
Powrót do góry Go down
trucky
_
_
trucky


Liczba postów : 51
Age : 36
Localisation : Dolsk WLKP
Registration date : 24/06/2007

Życzenia urodzinowe dla Goldiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia urodzinowe dla Goldiego   Życzenia urodzinowe dla Goldiego - Page 2 Icon_minitimePon Lip 02, 2007 5:04 pm

Goldi ponowie pytanie: czy ty jestes Pietrek?? bo sie tak sklada ze ja tak Smile
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

Życzenia urodzinowe dla Goldiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia urodzinowe dla Goldiego   Życzenia urodzinowe dla Goldiego - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 12:54 am

tak Smile a dokladnie nazywam sie Piotr Goleniowski Smile dziwne przeksztalcania mojego nazwiska i ewolucje tegoz oto zjawiska spowodowaly iz zadomowila sie w moim otoczeniu ksywa Goldi.... Smile no i jestem Smile
Powrót do góry Go down
trucky
_
_
trucky


Liczba postów : 51
Age : 36
Localisation : Dolsk WLKP
Registration date : 24/06/2007

Życzenia urodzinowe dla Goldiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia urodzinowe dla Goldiego   Życzenia urodzinowe dla Goldiego - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 4:17 pm

a ja jestem Piotr Rybarski na codzien ksywka Ryba - wiadomo czemu rendeer , a nick Trucky uzywam tylko w necie Very Happy
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

Życzenia urodzinowe dla Goldiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia urodzinowe dla Goldiego   Życzenia urodzinowe dla Goldiego - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 6:37 pm

To ja wam moich ksyw nie bede przytaczał bo każdy na mnie mówi inaczej tata wujek ziomki dziewczyna aż sam sie gubie tyle tego jest Smile
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

Życzenia urodzinowe dla Goldiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia urodzinowe dla Goldiego   Życzenia urodzinowe dla Goldiego - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 9:30 pm

Heh a ja mam ksywke od nazwiska:

Tomek "soko" Soczyński
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

Życzenia urodzinowe dla Goldiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia urodzinowe dla Goldiego   Życzenia urodzinowe dla Goldiego - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 10:47 am

Zamykamy temat otworzymy za rok Smile Smile Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Życzenia urodzinowe dla Goldiego - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia urodzinowe dla Goldiego   Życzenia urodzinowe dla Goldiego - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Życzenia urodzinowe dla Goldiego
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Rozmowy Ogólne-
Skocz do: