Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 wartosc MEKP

Go down 
+28
elinwar
Diabel
Pako82
HouseM
trucky
Many
RaLpH 21
Bobo
kris1976
Vandal
Adaho_krak
onufry
Venom
Czarna
MikeR
kaleos
SAMAEL
kojot
Angelo
Ryfi
Kct
Bob
mysza
soko
Admin
MATi
X APOX
GOLDI
32 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Ryfi
_
_
Ryfi


Liczba postów : 51
Registration date : 25/06/2007

wartosc MEKP - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 30, 2007 2:44 pm

jestem za afro
Powrót do góry Go down
Kct
_
_



Liczba postów : 29
Age : 31
Localisation : Myszków
Registration date : 29/06/2007

wartosc MEKP - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 30, 2007 3:06 pm

Hmm.. Czy lepiej wykupi server i tworzyc wszystko od podstaw czy gadac z kurakiem o przejeciu strony?
Powrót do góry Go down
http://www.myszkowunderground.prv.pl
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 30, 2007 4:04 pm

Hmm to już kwestia głosowania no i niech więcej osób się wypowie. Co do mnie to przede wszystkim podzieliłbym szczegółowiej topic warsztat na poddziały np. gaz, oświetlenie, skrzynia biegów silnik, zawiecha, karoseria, tuning itd pozwoli to na ograniczenie podwajania pytań bo jak z doświadczenia wiadomo nikt z szukajki nie korzysta a tak może szybciej znaleźć to co potrzebuje.
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 30, 2007 5:32 pm

Very Happy tak soko to bobry pomysl wtentrzas kazdemu bedzie latwiej znalesc czego szuka ........wiedzac o tym ze i tak nie szukaja ale moze by to zapobieglo powtarzaniu sie pytan na oktete ...pomysl na 5+ queen
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 30, 2007 7:46 pm

no ba od lat nad tym pracowałem afro

Wpadłem jeszcze na pomysł żeby w przypadku zaczynania od nowa przekopać dział warsztat i wyciągnąc najciekawsze topici na temat danej usterki (silnik, skrzynia itd) zebrać wartościowe wiadomości z takiego topicu i na nowym forum otworzyć nowy topic na ten temat z problemem i jego rozwiązaniem
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

wartosc MEKP - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 2 Icon_minitimePon Lip 02, 2007 1:13 am

dzial warsztat? tam nic nie ma!! procz tego co samael napocil sie tlumaczenia o krokowym to warsztat to ejden wielki OT polaczony z dzialem kupie sprzedam:/


mialem myls co by "ktos" pogadal z chikennem i przejal od niego cala strone i domene na inny adres... strona jest ok... ale forum mnie wkur... niedopracowany badziew... forum tworzyc od podstaw lepiej bez zbednych dzialow... po co 2 razy ot? (rozmowy ogolne i OT) tego tam jest za duzo... a podzialy na jeszcze mniejsze poddzialy sa moim zdaniem jeszcze bardziej bez sensu bo wchodzi nowy i tak zalozy temat w "rozmowy ogolne" wiec ja bym zrobil cos na klimat starego MKP... prosto i przejzyscie...

ale jest juz cos mamy to lepiej ta wziasc i przebudowac poprostu niech wiedza zostanie... i skladka jak najbardziej albo tzw "forum w forum" do ktorego wjazd beda mieli klubowicze... reszta tego forum widziec nie bedzie tylko zwykle dzialy... tez da sie zrobic.
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 2 Icon_minitimePon Lip 02, 2007 10:31 am

No to składki byłyby normalką i dostęo tylko dla klubowiczów to by było ok Smile
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

wartosc MEKP - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 2 Icon_minitimePon Lip 02, 2007 1:11 pm

z pewnego punktu widzenia to forum moim zdaniem tez nie ma sensu... tak jak wspomnial Brian "wiedza powinna byc skladowana w jednym miejscu"... a ta to mamy 2x MEKP + MKP + MM scratch
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 2 Icon_minitimePon Lip 02, 2007 1:12 pm

warsztat na eclipse.net to ściek.... ja robię coś co zastąpi wogóle warsztat, stronę z odpowiedziami na pytania które trzy razy w tygodniu się powtarzają..... więc zostaną jakieś błachostki na forum do odpowiadania....

zapraszam na DSMTUNERS.COM

na ich forum, jako nowy forumowicz mogę pisać jedynie w dziale NEWBIE i tak powinno być, dopiero po iluś postach lub zaakceptowaniu pełnego konta przez jednego z parunastu (!!!!!!) adminów mogę pisać gdzie indzień ale nie tworzyć tematów, uprawnienia zdobywa się z długością przebywania na forum i ilości postów. jeżeli ktokolwiek byłby w stanie stworzyć takie forum jak DSM, tylko mnie rozbudowane bo nie mamy takich potrzeb, to ma moje błogosławieństwo !!! a na głupotę ludzką nic nie poradzimy, zawsze będą się debile logować...... tyle że nie będą mogli pisać na całym forum i śmietnika robić.....


proponuje PRZESTUDIOWAC DOKLADNIE FORUM DSM TUNERS I ZROBIC COS TAKIEGO, RAZ A PORZADNIE. a stare forum można wywalić w diabły bo to szlam....

to forum na którym teraz piszemy też jest do usunięcia, mkp umiera, przynajmniej dział eclipse, nawet tam nie zaglądam bo poziom niższy niż mekp eclipse.net. mm jest super ale to forum ogólne mitsubishi więc osochodzi ?

nie róbmy tandety jak to (bez obrazy Venon przed tobą wiele pracy) forum.... i jeszcze na darmowym servie....
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 2 Icon_minitimePon Lip 02, 2007 2:13 pm

dobrze gada. Wódki mu dać !!!
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 2 Icon_minitimePon Lip 02, 2007 5:02 pm

No wiadomo że to nie bedzie nasze stałe forum ale jest w czym rodzaju fora zastępczego ....ale Venomowi należa sie brawa za inicjatywe jaka wykazał i założył to forum Smile Smile ......poza tym ja mam moda Razz Razz
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 2 Icon_minitimePon Lip 02, 2007 11:25 pm

samael dobrze klika taki pomysl jest na 5+ ale jeszcze kupa wody w wisle uplynie za nim takie forum jak DSM bedzie dostepne w polsce .......
Powrót do góry Go down
kaleos
_
_
kaleos


Liczba postów : 46
Age : 42
Localisation : Szczecin
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 12:55 am

Napewno forum powinno byc jedno i w formie podobnej do DSM.
Ale sam nie wiem czy robic wsio od nowa czy przejac od ChiKenna i zrobic tam totalna rewolucje. Dobrze by bylo przejzec caly dzial warsztat i wybrac co wazniejsze bo jednak przez lata uzbieralo sie tam troche fachowej wiedzy.
Juz Ci Goldi wspominalem ze w razie co to mam dostep do duzego serwera FTP za smieszne pieniadze, miejsca i transferu jest w cholere i jeszcze troche.
Powrót do góry Go down
http://www.4ignition.com
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

wartosc MEKP - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 12:58 am

postaram sie w najblizszym czasie porozmawiac z kilkoma osobami i sprobuje rowniez z Chikenem...

pytanie do was...
czy jesli zmieni sie tam rzadzacy? to czy bedziecie chcieli tam powrocic?

od razu mowie ze nie bardzo chce nim byc bo jestem tak jakby czescia "Zaistnialego konfliktu" mniejsza lub wieksza... moge byc moderatorem lub adminem ale rowniez pod takim wzgledem iz chicken tez takowa funkcje bedzie miec zagwarantowana o ile bedzie chcial... nie chce tu nikogo wywyzszac lub ponizac... nie wiem czy mnie rozumiecie...
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 4:49 am

goldi jezeli myslisz ze da sie takie cos zrobic i ma to pomoc to ja mysle ze warto sprobowac ale to moje zdanie ............bo tam naprawde zawarte jest kupa informacji wiec bylo by szkoda zaczynac od nowa pozd.......
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

wartosc MEKP - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 8:47 am

Kto bedzie prezydentem to jest mało ważne, ważne by było tam fajnie jak tutaj.Warto sprobować wiedz działaj Goldi. lol! lol!
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 11:11 am

stara strona nowe forum na nowym silniku. tyle odemnie.
Powrót do góry Go down
Kct
_
_



Liczba postów : 29
Age : 31
Localisation : Myszków
Registration date : 29/06/2007

wartosc MEKP - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 11:22 am

SAMAEL napisał:
stara strona nowe forum na nowym silniku. tyle odemnie.

no jak najbardziej, tylko jeszcze kwestia czy oplacac Chickenowi server?
Bo troche szkoda rozpowrzechnionego adresu zeby przeniesc strone.. Chyba ze by wykupic od niego sama domene???
Powrót do góry Go down
http://www.myszkowunderground.prv.pl
kaleos
_
_
kaleos


Liczba postów : 46
Age : 42
Localisation : Szczecin
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 11:31 am

wykupic domene to raczej napewno, kazdy juz zna ten adres.
Powrót do góry Go down
http://www.4ignition.com
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 11:59 am

Ja bym tam wrócił.....a prezydenta wybierzemy demokratycznie poprzez głosowanie ....moze być takie coś ??? I ten pomysł z tym ze nowi dopiero po jakimś czasie i opłaceniu jakieś kwoty mogą miec dostęp do innych działów na forum tez mysle ze jest wporządku Cool Cool
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 12:19 pm

a po cholere wogóle jakis przezydent ??? Oddajmy władze ludowi !!! afro afro
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

wartosc MEKP - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 12:35 pm

Musi byc przydent bo inaczej bedzie rozpierdwa a tego byśmy nie chcieli. Goldi kiedy zaczynasz działac??
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

wartosc MEKP - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 1:55 pm

yyy po co nam prezydent? chodzi o Admina? napewno nie bedzie taki jeden...


co do odkupowania domenty od Chikenna? yyy dlaczego mamy placic za cos co i tak nalezy do klubu?

rowzniez potwierdzam to co napisal samael...


kiedy zaczne rozmaiwac z ludzmi? postaram sie to zrobic w wolnej chwili jeszcze w tym miesiacu...
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

wartosc MEKP - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 1:59 pm

o kurde w tym miesiacu sie postarasz myslalem ze to jakos syzbciej da sie załatwic no ale ja sie wsumie nie znam za bardzo na takich sprawach. Jedno jest pewne trzeba to ruszyc jak juz sie zacznie cos dziac to pojdzie z górki.

Ps. Ty Goldi a jak dotarłes do domu bez problemu?Pałki nie zatrzymywały hehe?? Smile lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

wartosc MEKP - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 2:07 pm

nie no spox bylo:P troche mi sie pobladzilo jak sie prze pewien moment w sosnowcu znalazlem:P bo chcialem na stacje zjechac Razz ale GPS ktorego nie posiadam pokierowal mnie na wlasciwa droga:P a tak to caly czas na tempomacie (ktorego nie posiadam) 130km/h ... dopiero na zakopiance zaczelo mi sie dluzyc to tam go pocisnalem

co do strony to spoko loko Razz gdzie wam sie spieszy Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





wartosc MEKP - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
wartosc MEKP
Powrót do góry 
Strona 2 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Rozmowy Ogólne-
Skocz do: