Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 X APOX EAGLE TALON TSI FWD

Go down 
+6
trucky
onufry
MATi
GOLDI
Angelo
X APOX
10 posters
AutorWiadomość
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

X APOX EAGLE TALON TSI FWD Empty
PisanieTemat: X APOX EAGLE TALON TSI FWD   X APOX EAGLE TALON TSI FWD Icon_minitimePią Cze 29, 2007 1:01 am



Ostatnio zmieniony przez dnia Pią Cze 29, 2007 1:07 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Angelo
_
_



Liczba postów : 39
Registration date : 25/06/2007

X APOX EAGLE TALON TSI FWD Empty
PisanieTemat: Re: X APOX EAGLE TALON TSI FWD   X APOX EAGLE TALON TSI FWD Icon_minitimePią Cze 29, 2007 1:04 am

affraid

Nie wiedziałem że Talona można tak fajnie zrobić. Szczerze mówiąc standardowe Talony bledną przy Eclipsach, ale Twój... kozak, jestem pod wrażeniem!!! cheers
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

X APOX EAGLE TALON TSI FWD Empty
PisanieTemat: Re: X APOX EAGLE TALON TSI FWD   X APOX EAGLE TALON TSI FWD Icon_minitimePią Cze 29, 2007 1:06 am

nie wiem czemu ale zawsze jak patrze na te blotniki to bledne Smile one sa wypierdolkurwielone w kosmos Smile bede polowal na takie Smile zajebista sprawa Smile front lip tez fajny gadzet Smile czy kombinowales cos ze zderzakiem i amska:>? jakos teraz bardziej spasowane sie wydaja Smile dla mnie bomba Smile 6 z + Smile
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

X APOX EAGLE TALON TSI FWD Empty
PisanieTemat: Re: X APOX EAGLE TALON TSI FWD   X APOX EAGLE TALON TSI FWD Icon_minitimePią Cze 29, 2007 1:11 am

wszystkie takie after market sprawy wymagaja troszke roboty ale nic strasznego wszysdko da sie zrobic tylko czasu malo zwlaszcza ze ze swoim NISSANEM teraz robie bo turbo do niego chce wsadzic Very Happy Very Happy Very Happy a jak skoncze z nim to sie spowrotem biore za talona bo nowd dziady kupilem no i tesz czekaja aby je wsadzic i na tun skoczyc ile konikow bedzie to jeszcze nie wiem ale dam znac bo turbo wieksze itd..... queen


Ostatnio zmieniony przez dnia Pią Cze 29, 2007 1:14 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

X APOX EAGLE TALON TSI FWD Empty
PisanieTemat: Re: X APOX EAGLE TALON TSI FWD   X APOX EAGLE TALON TSI FWD Icon_minitimePią Cze 29, 2007 1:14 am

6+ to mało ......to jest chyba najładniejsze Eclipse jakie jest w klubie zrobione ze stylem i smakiem i wygląda na takie zadziorne ...aa sorry najładniejszy Talon w klubie a nie Eclipse .....chociaz jakby go podpiąć pod Eclipse to tez najładniejszy w klubie bardzo mi sie podoba Smile Smile Smile
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

X APOX EAGLE TALON TSI FWD Empty
PisanieTemat: Re: X APOX EAGLE TALON TSI FWD   X APOX EAGLE TALON TSI FWD Icon_minitimePią Cze 29, 2007 1:16 am

Very Happy dzieki mati staram sie i widac ze moj gust nie jest taki skrzywiony jak sie podoba Razz
Powrót do góry Go down
onufry
_
_
onufry


Liczba postów : 63
Age : 38
Registration date : 23/06/2007

X APOX EAGLE TALON TSI FWD Empty
PisanieTemat: Re: X APOX EAGLE TALON TSI FWD   X APOX EAGLE TALON TSI FWD Icon_minitimePią Cze 29, 2007 5:27 pm

brak słow bounce bounce bounce bounce wypas wypas wypas SmileSmileSmile i niezła rejestracja heheh Razz:P:P:P mam nadzieje ze pomysl nie sciagniety od kurczaka hahhaa <joke> lol! lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
trucky
_
_
trucky


Liczba postów : 51
Age : 36
Localisation : Dolsk WLKP
Registration date : 24/06/2007

X APOX EAGLE TALON TSI FWD Empty
PisanieTemat: Re: X APOX EAGLE TALON TSI FWD   X APOX EAGLE TALON TSI FWD Icon_minitimePią Cze 29, 2007 6:55 pm

kurczak mial tylko tymczasowke na zamkniety teren a ta jest pelen legal i to sie chwali w X apox w skali na 10pkt twoj talonik ucieka poza wszystkie ramy........jest zaje....sty Very Happy
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

X APOX EAGLE TALON TSI FWD Empty
PisanieTemat: Re: X APOX EAGLE TALON TSI FWD   X APOX EAGLE TALON TSI FWD Icon_minitimePią Cze 29, 2007 8:02 pm

Piękne auto - czarne są the best. Ale najbardziej podoba sie mi lotka na klapie - swietnie dopasowana.

Widać jednak co USA to USA. W Polsce nigdy bym takiej nie dostał No
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

X APOX EAGLE TALON TSI FWD Empty
PisanieTemat: Re: X APOX EAGLE TALON TSI FWD   X APOX EAGLE TALON TSI FWD Icon_minitimePią Cze 29, 2007 11:28 pm

Very Happy Very Happy dzieki sliczne wszysdkim i jestem wdzieczny ze jak na razie sie podoba zobaczymy kto pierwszy kliknie cos co sie nie podoba ale nic to bo kazdy ma inny gust cenie oponie kazdego choc i tak robie swoje pod bo mi sie tak podoba i to jeszcze nie koniec dopiero sie rozkrencam bounce
Powrót do góry Go down
Admin
Site Admin
Admin


Liczba postów : 63
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 21/06/2007

X APOX EAGLE TALON TSI FWD Empty
PisanieTemat: Re: X APOX EAGLE TALON TSI FWD   X APOX EAGLE TALON TSI FWD Icon_minitimePon Lip 02, 2007 1:23 pm

Auto wypasik teraz widac jak mozna zrobic autko w USA Very Happy:D Lepszy dostep do lepszych czesci odrobina $$$erca i juz Very Happy
Powrót do góry Go down
https://eclipse.forumpl.net
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

X APOX EAGLE TALON TSI FWD Empty
PisanieTemat: Re: X APOX EAGLE TALON TSI FWD   X APOX EAGLE TALON TSI FWD Icon_minitimePon Lip 02, 2007 11:16 pm

Very Happy oooooooooo tak $$$$erca to ja mu nie zaluje......... cheers
Powrót do góry Go down
kaleos
_
_
kaleos


Liczba postów : 46
Age : 42
Localisation : Szczecin
Registration date : 24/06/2007

X APOX EAGLE TALON TSI FWD Empty
PisanieTemat: Re: X APOX EAGLE TALON TSI FWD   X APOX EAGLE TALON TSI FWD Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 12:02 am

Super fajna czarna bestia, ale to jednak 2G, co by z nia nie zrobic to i tak ladnejsza jedyneczka I love you
do malych "ale" moge dodac ze troche za duzo na ciapane tych naklejek Razz z tylu TSI tez jest zbedny
Powrót do góry Go down
http://www.4ignition.com
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

X APOX EAGLE TALON TSI FWD Empty
PisanieTemat: Re: X APOX EAGLE TALON TSI FWD   X APOX EAGLE TALON TSI FWD Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 4:37 am

Very Happy Very Happy Very Happy kazdy ma swoje zdanie i cenie opinie innych ....lubia albo nie nic nie da sie z tym zrobic tak ma byc bo ja nie robie to dla kogos tylko dla siebie hahahahahahah lol!
Powrót do góry Go down
kaleos
_
_
kaleos


Liczba postów : 46
Age : 42
Localisation : Szczecin
Registration date : 24/06/2007

X APOX EAGLE TALON TSI FWD Empty
PisanieTemat: Re: X APOX EAGLE TALON TSI FWD   X APOX EAGLE TALON TSI FWD Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 11:24 am

pewnie ze kazdy lubi to co lubi Razz
to tobie ma sie podobac, a nie innym Smile
Powrót do góry Go down
http://www.4ignition.com
onufry
_
_
onufry


Liczba postów : 63
Age : 38
Registration date : 23/06/2007

X APOX EAGLE TALON TSI FWD Empty
PisanieTemat: Re: X APOX EAGLE TALON TSI FWD   X APOX EAGLE TALON TSI FWD Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 12:04 pm

innych to ono ma objerzdżać hehehe Very Happy Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

X APOX EAGLE TALON TSI FWD Empty
PisanieTemat: Re: X APOX EAGLE TALON TSI FWD   X APOX EAGLE TALON TSI FWD Icon_minitimeNie Lip 08, 2007 9:32 pm

Very Happy Very Happy staram sie ale nie zawsze sie to udaje bo u nas jest tego zatrzesienie ale jak wtopie to zawsze mam motywacje do tego aby jeszcze wiecej $$$erca dolorzyc lol!
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

X APOX EAGLE TALON TSI FWD Empty
PisanieTemat: Re: X APOX EAGLE TALON TSI FWD   X APOX EAGLE TALON TSI FWD Icon_minitimeNie Lip 08, 2007 10:17 pm

apo a co to za spoiler ? wygląda jak od evo . mylę się ? myślę żeby do swojego jakiś spoiler wsadzić i sie zastanawiam własnie nad spoilerem od evo....
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

X APOX EAGLE TALON TSI FWD Empty
PisanieTemat: Re: X APOX EAGLE TALON TSI FWD   X APOX EAGLE TALON TSI FWD Icon_minitimeNie Lip 08, 2007 10:35 pm

Very Happy EVO nie robi rozstaw na dole jest za szeroki i nie podejdzie nie mozna klapy z tylu otworzyc ten co ja mam jest od toyoty
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

X APOX EAGLE TALON TSI FWD Empty
PisanieTemat: Re: X APOX EAGLE TALON TSI FWD   X APOX EAGLE TALON TSI FWD Icon_minitimePon Lip 09, 2007 9:52 am

od jakiej toyoty ? Very Happy bo mi się podoba lol!
Powrót do góry Go down
trucky
_
_
trucky


Liczba postów : 51
Age : 36
Localisation : Dolsk WLKP
Registration date : 24/06/2007

X APOX EAGLE TALON TSI FWD Empty
PisanieTemat: Re: X APOX EAGLE TALON TSI FWD   X APOX EAGLE TALON TSI FWD Icon_minitimePon Lip 09, 2007 10:24 am

najprawdopodobniej od celicy GT ostatniej generacji
http://articles.motortoday.com/news/CelicaGT/CelicaGT-2.jpg
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

X APOX EAGLE TALON TSI FWD Empty
PisanieTemat: Re: X APOX EAGLE TALON TSI FWD   X APOX EAGLE TALON TSI FWD Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 5:32 am

Very Happy yoop od tej lol!
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

X APOX EAGLE TALON TSI FWD Empty
PisanieTemat: Re: X APOX EAGLE TALON TSI FWD   X APOX EAGLE TALON TSI FWD Icon_minitimeNie Lip 15, 2007 5:03 pm

Powrót do góry Go down
Sponsored content





X APOX EAGLE TALON TSI FWD Empty
PisanieTemat: Re: X APOX EAGLE TALON TSI FWD   X APOX EAGLE TALON TSI FWD Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
X APOX EAGLE TALON TSI FWD
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» EAGLE TALON TSI AWD by SAMAEL

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Galeria-
Skocz do: