Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 freak - eclipse 1g GS

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
freak
_
_



Liczba postów : 8
Age : 35
Localisation : Kościerzyna
Registration date : 29/06/2007

freak - eclipse 1g GS Empty
PisanieTemat: freak - eclipse 1g GS   freak - eclipse 1g GS Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 12:28 am

A o to moja czerwona strzała bounce

freak - eclipse 1g GS Eclipse1ub2.th

freak - eclipse 1g GS Eclipse2yk6.th

freak - eclipse 1g GS Eclipse3bb8.th

freak - eclipse 1g GS Eclipse4pb5.th

Sorry za jakość ale robiłem je telefonem z cieniutkim aparatem VGA.
Jeszcze sporo pracy przede mna, przykladowo musze uzbierac kase na jakies odlotowe felgi, ale sami rozumiecie.. jestem tegorocznym maturzystą, nie zarabiam i na razie mam problemy z samym utrzymaniem autka. Moze gdyby nie ta wymiana silnika, w ktorej trakcie obecnie jestem to zainwestowalbym w jakies fele:) Pozdro!
Powrót do góry Go down
kaleos
_
_
kaleos


Liczba postów : 46
Age : 42
Localisation : Szczecin
Registration date : 24/06/2007

freak - eclipse 1g GS Empty
PisanieTemat: Re: freak - eclipse 1g GS   freak - eclipse 1g GS Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 12:58 am

Tez piekna czerwona strzala I love you flower
od czego masz boczne kierunki? bo ja szukam jakis ladnych cieniutkich i bialych :)bo przytych moje logo ferrari zle wyglada.
Ale i tak cos chyba czuje ze w ogole je wywale Wink boczne kierunki nie sa obowiazkowe z reszta, a widzialem na KOE ze pare osob nie mialo i piknie to wygldalo.
Ja bym tylko na twoim miejscu wyj... ten przeciwmgielny z tylu, raz na rok go zakladaj jak na przeglad jedziesz Cool
a juz tak bardzo go chesz to zamocuj jakos symetrycznie, np pod/za tablica
freak - eclipse 1g GS Eclipse4pb5ok9.th
Powrót do góry Go down
http://www.4ignition.com
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

freak - eclipse 1g GS Empty
PisanieTemat: Re: freak - eclipse 1g GS   freak - eclipse 1g GS Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 12:59 am

Znam ten ból tez jestem tegorocznym maturzysta ...... i utrzymanie Eclipsa jest cieżka .......szczególnie z wachą ale co tam miłość do niego ważniejsz Smile Smile Smile
Powrót do góry Go down
Adaho_krak
_
_
Adaho_krak


Liczba postów : 51
Age : 47
Localisation : Kraków
Registration date : 24/06/2007

freak - eclipse 1g GS Empty
PisanieTemat: Re: freak - eclipse 1g GS   freak - eclipse 1g GS Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 1:07 am

A co on taki niziutki, obniżałeś go ?? Ja też jeźdze na seryjnych felgach, wygląda kulawo ale ten komfort, hmm lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
freak
_
_



Liczba postów : 8
Age : 35
Localisation : Kościerzyna
Registration date : 29/06/2007

freak - eclipse 1g GS Empty
PisanieTemat: Re: freak - eclipse 1g GS   freak - eclipse 1g GS Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 3:33 pm

heh, nie mam pojecia skad te białe kierunki =P juz go takiego kupiłem. A obnizony tez tak byl. Strasznie nisko siedzi, nie moge przejechac prawie przez zaden prog zwalniajacy, chyba ze sam jak dobrze wycyrkluje:/
Komfortu jazdy po nierownej drodze tez zbyt duzego nie ma.. to przez mocno obnizone i sztywne zawieszenie, ale za to na trasie w zakretach trzyma sie niesamowicie a buda w ogole sie nie przechyla:) No i ten efekt (szczegolnie w nocy) gdy jest ładnie umyty i swiecacy wyglada jakby jakas formułka jechała, ktora siedzi na samym asfalcie:) bounce afro
Powrót do góry Go down
Sponsored content





freak - eclipse 1g GS Empty
PisanieTemat: Re: freak - eclipse 1g GS   freak - eclipse 1g GS Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
freak - eclipse 1g GS
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sprzedam Eclipse 2G GS (96r)
» Mitsubishi Eclipse I
» Kupno eclipse'a
» Eclipse 1G 1993 2.0 16V
» Sprzedam Eclipse 1G

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Galeria-
Skocz do: