Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Ciekawe ogłoszenia Eclipse :)

Go down 
+13
Bobo
Angelo
RaLpH 21
SAMAEL
HouseM
trucky
soko
mysza
MATi
X APOX
GOLDI
Many
Admin
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Many
_
_
Many


Liczba postów : 65
Registration date : 22/06/2007

Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe ogłoszenia Eclipse :)   Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 07, 2007 1:39 pm

1g i 2g waza prawie tyle samo. Rożnica może być kilkudziesięciu kg.
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe ogłoszenia Eclipse :)   Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 07, 2007 7:23 pm

HouseM a z łaski swojej obczaj sobie ceny Eclipse 2g spyder w niemczech. Smile Jak znajdziesz GST spyder z manualem za mniej niż powiedzmy 35 000 to Ci piwo pocztą prześle ( w kopercie Smile
Powrót do góry Go down
Many
_
_
Many


Liczba postów : 65
Registration date : 22/06/2007

Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe ogłoszenia Eclipse :)   Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 07, 2007 8:17 pm

Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe ogłoszenia Eclipse :)   Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 07, 2007 8:24 pm

lol! lol! lol! ktoś ma piwo .... tylko dobrze zapakuj Razz
powiem szczerze fajne wrażenie jak przejechałem się spyderem venoma .... ale wole coupe .... jednak dla mnie ma ładniejszą linie no i normalny dach nad głową w deszcz i podczas ostrego zachrzaniania to jest to. poza tym coupe ma większą sztywność nadwozia a dodajmy że nadownie najwiecej pracuje na lini drzwi także rozpórki kielichów są jak puder na syfa w przypadku gdy chcemy polepszyć prowadzenie. spyder jak czytam dsmtuners jest jeszcze gorszy pod tym względem mimo dodatkowych wzmocnień. pozatym spyder to typowy lansowóz geek
Powrót do góry Go down
Many
_
_
Many


Liczba postów : 65
Registration date : 22/06/2007

Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe ogłoszenia Eclipse :)   Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 07, 2007 8:33 pm

Dokładnie cabrio jest do lansu. Jest niepraktyczny na dłuższa metę chyba ze to 2 auto ;]. Nie jechałem w spyder'ze (;P) ale na dzień dzisiejszy tez wole coupe. Nawet ze względów bezpieczeństwa.
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe ogłoszenia Eclipse :)   Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 07, 2007 8:55 pm

Nie wiem jak wam ale mi wystarczyłby taki 210 konny lansowóz i wcale bym nie narzekał Smile

Many ten z ogłoszenia na PLN wychodzi ponad 40 tys. Smile lol!
Powrót do góry Go down
RaLpH 21
_
_



Liczba postów : 30
Registration date : 23/06/2007

Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe ogłoszenia Eclipse :)   Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Icon_minitimePon Lip 09, 2007 11:08 pm

jak dlamnie to GST by napewno wystarczyl.on ma tyle co dlamnie wystarczylo lekie modyfikacje i jest spoko:P
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe ogłoszenia Eclipse :)   Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 5:58 am

Very Happy ralph od tego sie zaczyna lekkie mody a potem jeszcze cos i jeszcze i nigdy nie ma konca potem to tylko kasa i wiecej modow wiecej koni i wiecej ........nigdy sie nie konczy wiem to po sobie ..... No
Powrót do góry Go down
Angelo
_
_



Liczba postów : 39
Registration date : 25/06/2007

Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe ogłoszenia Eclipse :)   Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 1:23 pm

Powrót do góry Go down
Bobo
_
_
Bobo


Liczba postów : 9
Age : 37
Localisation : Szczecin
Registration date : 06/07/2007

Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe ogłoszenia Eclipse :)   Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 2:05 pm

Hehe dobry ten eclipse! To jakiś nowy model? Chyba 5G!! hehe
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe ogłoszenia Eclipse :)   Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 3:27 pm

116 koni albino
Powrót do góry Go down
Diabel
_
_
Diabel


Liczba postów : 39
Registration date : 08/07/2007

Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe ogłoszenia Eclipse :)   Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 4:45 pm

Prawie jak misio affraid
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe ogłoszenia Eclipse :)   Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 15, 2007 9:03 pm

WItam tak przegladam sobie allegro i znalazlem ta eclipse http://moto.allegro.pl/item211841940_mitsubishi_eclipse_1992_rok_2_0_klimatyzacja_.html co o niej myślicie?Chyba nie najlepszy egzemplarz co??
Powrót do góry Go down
bartek
_
_



Liczba postów : 6
Registration date : 30/06/2007

Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe ogłoszenia Eclipse :)   Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 15, 2007 10:46 pm

KURWAAAAAAAA POWSTRZYMAJCIE MNIE BO ZARAZ CHYBA SOBIE GARDŁO PODERZNĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

http://moto.allegro.pl/item214394495_mitsubishi_eclipse_2_0_16v.html

powiedzcie mi... CZY NALZEY SIE SMIAĆ.... CZY PŁAKAĆ??!!??!!??!! Shocked
Powrót do góry Go down
RaLpH 21
_
_



Liczba postów : 30
Registration date : 23/06/2007

Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe ogłoszenia Eclipse :)   Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 15, 2007 11:58 pm

lotka z tylu to mnie rozpierdla Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry Go down
elinwar
_
_



Liczba postów : 17
Age : 39
Localisation : Dębica/Kraków
Registration date : 04/07/2007

Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe ogłoszenia Eclipse :)   Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Icon_minitimePon Lip 16, 2007 12:25 am

mysza z wszystkich 1g na allegro i chyba wogóle w Polsce jest tylko jeden wart polecenia.
to: http://moto.allegro.pl/item216125954_mitsubishi_eclipse_tunning_.html

Gdybym kupował dzisiaj Eclipse mocno bym się zastanowił czy nie brać tego niż 2g.
Najładniejsze Eclipse 1g jakie widziałem w Polsce.
Powrót do góry Go down
http://www.elinwar.cba.pl
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe ogłoszenia Eclipse :)   Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Icon_minitimePon Lip 16, 2007 8:00 am

Ja mialem kiedys eclipse 1g i jedno co mial lepszego niz 2g to kopa.No ale ciesze sie ze mam 2g bardziej mi sie podoba to auto. No ale niech sie reszta wypowie co mysli o tamatym 1g co dalem link.
Powrót do góry Go down
RaLpH 21
_
_



Liczba postów : 30
Registration date : 23/06/2007

Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe ogłoszenia Eclipse :)   Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Icon_minitimePon Lip 16, 2007 2:07 pm

tanio to nieznaczy ze bedzie doby to jak gra w ToTkA a co do 1G to dlamnie sa zastare auta.
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe ogłoszenia Eclipse :)   Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Icon_minitimePon Lip 16, 2007 4:23 pm

elinwar napisał:
mysza z wszystkich 1g na allegro i chyba wogóle w Polsce jest tylko jeden wart polecenia.
to: http://moto.allegro.pl/item216125954_mitsubishi_eclipse_tunning_.html

Gdybym kupował dzisiaj Eclipse mocno bym się zastanowił czy nie brać tego niż 2g.
Najładniejsze Eclipse 1g jakie widziałem w Polsce.

byly woz MikeR'a... to mowi samo za siebie... jakies 2 lata temu byl zadbany ponad perekcje... kopa? kopa to on mial zajebistego... 2 filmik ze zlotu w wawie... spojrzcie jak objezdza wszystkie GSy
Powrót do góry Go down
Nato
_
_



Liczba postów : 2
Registration date : 24/06/2011

Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe ogłoszenia Eclipse :)   Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Icon_minitimePią Cze 24, 2011 7:31 pm

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe ogłoszenia Eclipse :)   Ciekawe ogłoszenia Eclipse :) - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ciekawe ogłoszenia Eclipse :)
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ciekawe Filmy
» Eclipse 2g GS - Mysza
» Sprzedam Eclipse 1G
» Sprzedam Eclipse 2G GS (96r)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Kupię / Sprzedam-
Skocz do: