Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 ale sie porobiło...

Go down 
+14
kojot
Ryfi
mysza
Czarna
Many
soko
Adaho_krak
MikeR
MATi
Bob
X APOX
GOLDI
onufry
Admin
18 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Admin
Site Admin
Admin


Liczba postów : 63
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 21/06/2007

ale sie porobiło... Empty
PisanieTemat: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... Icon_minitimePią Cze 22, 2007 8:55 am

Witam ! W tym temacie mozemy spokojnie porozmawiać na temat sytuacji , która jest na starym MEKP Razz !
Powrót do góry Go down
https://eclipse.forumpl.net
onufry
_
_
onufry


Liczba postów : 63
Age : 38
Registration date : 23/06/2007

ale sie porobiło... Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... Icon_minitimeSob Cze 23, 2007 11:56 pm

porobiło sie bezsensownie Razz heheh
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

ale sie porobiło... Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... Icon_minitimeNie Cze 24, 2007 12:01 am

" ...gdzie smiga ściema tam mnie niema... " Smile

dlatego jestem m.in. tu Smile
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

ale sie porobiło... Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... Icon_minitimeNie Cze 24, 2007 3:18 am

ja nie wiem co sie porobilo ale moze sie tu dowiem confused
Powrót do góry Go down
Admin
Site Admin
Admin


Liczba postów : 63
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 21/06/2007

ale sie porobiło... Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... Icon_minitimeNie Cze 24, 2007 9:09 am

X APOX wejdz na MEKP ( ChiKenna) w dział Zloty i Spotaknia. i przeczytaj cały temat zdjęcia i filmy ze zlotu ! Wtedy bedziesz wiedzial ocb Smile
Powrót do góry Go down
https://eclipse.forumpl.net
Bob
_
_
Bob


Liczba postów : 24
Age : 37
Localisation : Antoniów
Registration date : 23/06/2007

ale sie porobiło... Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... Icon_minitimeNie Cze 24, 2007 1:37 pm

dal mnie ogolnie ta sytulacja ktora ma miejsce jest bez sensu zrobily sie z igly widly... Sad zawsze myslalem ze w klubie panuje mila atmosfera tymbardziej ze zostalem dobrze przyjety i zawsze kiedy potrzebowalem uzyskalem pomoc od klubowiczow.... nigdy nie myslalem ze klub sie tak podzieli...
ja jestem tu i tam.. mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko??? Wink
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

ale sie porobiło... Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... Icon_minitimeNie Cze 24, 2007 1:56 pm

spoko loko BOB Smile przeciez klub sie nie podzielil? klub jest klubem Smile klub tworza ludzie a nie fora Wink ja jestem tu na MM i MKP Smile MEKP tylko obserwuje....
Powrót do góry Go down
Admin
Site Admin
Admin


Liczba postów : 63
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 21/06/2007

ale sie porobiło... Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... Icon_minitimeNie Cze 24, 2007 1:57 pm

pewnie , że nie Smile dużo osób odwiedza stare forum Smile Ja tez czasami sobie zobacze co się dzieje ale moim zdaniem ChiKenn to cwaniaczek ( nie obrazam go ) ! Chcial wykasowac posty z cala awantura zeby nikt nowy nie wiedzial co sie dzialo , myslal ze wszystko umilknie nie chcial jzu tego tematu rozwijac bo chyba zrozumial ze to On przesadzil. biedny Szaki teraz musi sprzatac na starym MEKP hehe no i SAMAEL też czesto tam zaglada etc... Miker'a tez pare razy widzialem Smile Te forum nie powstalo po to by rozdzielic na Nasz Klub i ich tylko poprostu Atmosfera i wydarzenia ktora tam jest / sa poprostu bez sensowene i psoja klimat Very Happy !
Powrót do góry Go down
https://eclipse.forumpl.net
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

ale sie porobiło... Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... Icon_minitimeNie Cze 24, 2007 5:06 pm

Ja też jestem i tu i tam ...... mimo że według mnie Pan Chick poleciał na całego ale dobra zostawmy już to bo jak sobie pomyśle to mi sie na wymioty zbiera Razz Razz
Powrót do góry Go down
MikeR
_
_



Liczba postów : 52
Age : 45
Localisation : Hell
Registration date : 21/06/2007

ale sie porobiło... Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... Icon_minitimeNie Cze 24, 2007 11:03 pm

Jaka kura jest każdy widzi, najgorsze że znosi zepsute jajca i puszcza brzydkie bąki ! Nie namawiam do opuszczania starej strony, ani bojkotów, nie o to tu chodzi, zresztą nie wypowiadam się już na ten temat, wiem co myślę, a resztę przemilczę. Jak się znajdzie następny taki MATOŁ to znów się odezwę. Na starej stronie muszę dokonczyc pare tematow, chodzi głównie o KoE, na które zapraszam do mnie. Bedą urodzinki Goldiego i zrobimy Eclipsową impre, zaćmi każdego alien What a Face

Bardzo mi się nie podoba kurzy sarkazm w stosunku do Venona, mnie się podoba to co zrobił Cool

Siła tego klubu jest to że każdy może być sobą, że można się wypowiadać tak jak się chce, gromadzimy prawdziwych ludzi z klasą, za pozerstwo, fałsz dziękujemy.
Powrót do góry Go down
Adaho_krak
_
_
Adaho_krak


Liczba postów : 51
Age : 47
Localisation : Kraków
Registration date : 24/06/2007

ale sie porobiło... Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... Icon_minitimeNie Cze 24, 2007 11:35 pm

Panowie i Pani lol! szkoda gadać, tu mamy dużo świerzego powietrza bez jajek i bąków, bez dyktatury i fochów i o to chodzi.
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

ale sie porobiło... Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... Icon_minitimePon Cze 25, 2007 12:13 am

rozpierd*lacie mnie panowie Smile spadam z krzsla z kazdym tematem i postem tego forum Very Happy coraz bardziej mi sie tu podoba Smile
Powrót do góry Go down
Adaho_krak
_
_
Adaho_krak


Liczba postów : 51
Age : 47
Localisation : Kraków
Registration date : 24/06/2007

ale sie porobiło... Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... Icon_minitimePon Cze 25, 2007 1:26 am

I tak ma być wesoło przedewszystkim, no i treściwie się przy tym urodzi. Napisałem e-mail do KFC, kto zgadnie w jakiej sprawie Smile
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

ale sie porobiło... Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... Icon_minitimePon Cze 25, 2007 1:31 am

yyyy w sprawie pracy Razz Chcesz kuraczki yyy przewracać albo nowego Chickenna wymyśleć Razz Razz Razz Razz
Powrót do góry Go down
Adaho_krak
_
_
Adaho_krak


Liczba postów : 51
Age : 47
Localisation : Kraków
Registration date : 24/06/2007

ale sie porobiło... Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... Icon_minitimePon Cze 25, 2007 1:32 am

Dobra powiem wam, napisałem prośbę aby ktoś posprzątał w kurniku na www.eclipse.net.pl lol! lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

ale sie porobiło... Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... Icon_minitimePon Cze 25, 2007 2:04 am

znowu spadlem z krzeslam tym razem po browarze... nie moge sie smiac przestac lol! lol! lol! lol! jesescie zajebisci panowie Very Happy geek jocolor queen king santa rendeer farao bom drunken Basketball sunny
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

ale sie porobiło... Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... Icon_minitimePon Cze 25, 2007 7:20 am

heh ja też jak Goldi obserwuję tylko MEKP i jak ktoś mi pojedzie to mu odpowiadam. A jaka jest różnica między tym a tamtym forum? Hmm Jak przeglądam to forum to taką świeża bryzą zawiewa a jak wejdę na chwilę tam to muszę pokój wietrzyć. Ot i cała różnica afro
Powrót do góry Go down
Admin
Site Admin
Admin


Liczba postów : 63
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 21/06/2007

ale sie porobiło... Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... Icon_minitimePon Cze 25, 2007 8:44 am

hehe dzieki Razz Klimat jest taki jak kazdy widzi... Smile Duzym sukcesem jest to ze na forum Chika jest z 1000 uzytkownikow a wypowiada sie moze z 50... Sleep ! u nasz tak średnio to 17 / 21 i jest bardzo dobrze a poza tym mamy emoty:D:D:D:D:D:D:D

farao farao farao farao farao farao farao farao farao

queen queen queen queen queen queen queen queen

What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face
Powrót do góry Go down
https://eclipse.forumpl.net
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

ale sie porobiło... Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... Icon_minitimePon Cze 25, 2007 12:12 pm

Tu jest cała śmietanka towarzyska Cool Cool Ale za jakiś czas bedzie nas wiecej bo przylezie tu reszta Razz Razz
Powrót do góry Go down
Many
_
_
Many


Liczba postów : 65
Registration date : 22/06/2007

ale sie porobiło... Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... Icon_minitimePon Cze 25, 2007 12:51 pm

No to jeśli ma być na poważnie czy tez nie to proponuje wrzucić to na płatny serwer bez reklam. Bo przyjdzie co do czego i mogą nam to forum zamknąć bo ... zupa była za słona.
Powrót do góry Go down
MikeR
_
_



Liczba postów : 52
Age : 45
Localisation : Hell
Registration date : 21/06/2007

ale sie porobiło... Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... Icon_minitimePon Cze 25, 2007 2:32 pm

Skura się rozkręcił na maxa, Goldi stracił prawa moda na MEKP decyzją miłościwie nam panującego i otwiera i zamyka tematy kiedy chce i dopisuje co chce bez prawa odpowiedzi, kasuje co mu się podoba itd.

Ja się już wylogowałem na stałe Very Happy

Trzeba pogadać z Samaelem o prawie do znaku klubowego, i albo zachować barwy i zrobić nową stronę, nawet z inną domeną, lub zwyczajnie założyć coś nowego np. Eclipse Club Poland queen
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

ale sie porobiło... Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... Icon_minitimePon Cze 25, 2007 2:47 pm

ja juz usumałem swoj alboom zdjec eclipsea z "kurnika" nawet lol!
Powrót do góry Go down
onufry
_
_
onufry


Liczba postów : 63
Age : 38
Registration date : 23/06/2007

ale sie porobiło... Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... Icon_minitimePon Cze 25, 2007 3:14 pm

jejku jejku to ja tez naleze do smietanki towarzyskiej ? Very Happy:D:D king
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

ale sie porobiło... Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... Icon_minitimePon Cze 25, 2007 3:17 pm

Znak należy do nas klubowiczów a nie do kurczaczka a właściwie to SAMAEL chyba go wykminił o ile pamietam ...... ja swoje foty tez chyba usune ale bede patrzył co tamten mądrala wypisuje ..... bo to co teraz napisał to znowu żal dupe ściska ehhh Shocked

STWORZYMY TUTAJ SWOJE WłASNE IMPERIUM!!!!! king king king king
Powrót do góry Go down
Czarna
_
_
Czarna


Liczba postów : 30
Age : 42
Registration date : 22/06/2007

ale sie porobiło... Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... Icon_minitimePon Cze 25, 2007 3:44 pm

Całe szczęście że sie tak porobiło bo większość z nas wie że Chikenn nie "dostał" jeszcze ze względu na to żeby się klub nie posypał a było WIELE osób które by to zrobiły bardzo chętnie.
Teraz przynajmniej jest 4um konkretnych person i tak się trzymajmy...

Goldi przykro mi że zabrał Ci wszystkie uprawnienia i juz nie płacz bo i ja zacznę! Utopimy smutki w buteleczce... na KoE pozbieramy się w sobie i może damy rade Cool
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ale sie porobiło... Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
ale sie porobiło...
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Rozmowy Ogólne-
Skocz do: