Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA !

Go down 
+8
Adaho_krak
Bobo
Kct
soko
mysza
GOLDI
X APOX
HouseM
12 posters
AutorWiadomość
HouseM
_
_
HouseM


Liczba postów : 42
Registration date : 02/07/2007

Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Empty
PisanieTemat: Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA !   Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Icon_minitimeNie Lip 08, 2007 2:33 am

Proponuje sięgnąć pamięcią jakie było wasze najbardziej niezwykłe, niezapomniane, czy też najukochańsze auto. ??? Choćby był to fiat 126p (proszę o uzasadnienie)

Zacznę od siebie
Sierra 2,3 V6 Shelby
Największy paliwojad jakiego miałem.
2 Gaźniki Weber 2V ,
72stopniowy silnik shelby
całkowicie odjechane 102 km i ponad 300 Nm momentu na tylnych kołach.
Maksymalne obroty silnika uwaga ! 4800 !!
Niestety sprzedałem go w bardzo niepowołane ręce :-( w ciągu roku auto skończyło na złomowisku Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! B30b939a07071dc6 Twisted Evil
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Empty
PisanieTemat: Re: Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA !   Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Icon_minitimeNie Lip 08, 2007 9:49 pm

Very Happy ja nie mysle ze by to byl dobry pomysl klikac i ogladac jakies tam somochodziki to jest MEK dsm a nie jakies tam klamoty scratch
Powrót do góry Go down
HouseM
_
_
HouseM


Liczba postów : 42
Registration date : 02/07/2007

Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Empty
PisanieTemat: Re: Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA !   Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Icon_minitimePon Lip 09, 2007 9:52 pm

rozumiem ze nie namówię was na zwierzenia ? pale
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Empty
PisanieTemat: Re: Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA !   Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 12:40 am

ja jezdzilem wczesniej tylko astra 1g rocznik 97 wersja 1,6 16v okolo 75-80 kuni mocy Smile dla mnie byla to bestia:P po przesiadce z "elki" jaka byla corsa 1,2 Smile
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Empty
PisanieTemat: Re: Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA !   Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 6:04 am

Very Happy to byla tylko sugestia ja mialem kiedys kaszlaka i bylem piekny i mlody potem poldka ....BMW M3.....FORD PROBE GT......NISSAN ALTIMA GXE dalej go mam ...TOYOTA CAMRY mam nadal.....HONDA PASSPORT SUV 4X4....mam ....EAGLE TALON TSI .. mam...INFINITY FX 35.....to jest cudo no i jest czym pojezdzic i poscigas sie king
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Empty
PisanieTemat: Re: Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA !   Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 8:05 am

x POX a na chuj CI tyle aut??

Ale żeby nie bylo to tez sie pochwale Smile pierwszym autkiem było Mitsubishi Galant 1,8 Turbo Diesel rocznik 90 dostalem go od taty z siostra mieliśmy na współe.Auto było zajebiste. Poźniej juz sam sobie kupiłem Mazde 323 F 91' rok autko fajne ale mialo mula bo te 90 koni w teorii a w praktyce moze z 80 Smile cudów nie czyniło no i brak klimy mnie dobil. wiec postanowilem sobie kupić eclipse 1g to bylo świetne auto mocy to jej nie brakowalo wyposazenie miala zajebiste wersja USA Diamond coś pięknego. Tempomat też miała no ale niestety rocznik 92' który wymagał poprawienia blacharki wiec pojeździlem nia poł roku i postanowilem sobie spełnićmoje marzenie a mianowicie Eclipse 2g jest to cudowne auto zajebisty wygląd i wogóle malina Smile Teraz tylko zrobic swapa i śmigac az sie nie rozpadnie Smile cheers cheers
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Empty
PisanieTemat: Re: Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA !   Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 8:18 am

Heh. Ja najpierw jeździłem ojca VW Golfem II. Dobry rocznik 1986, 1.6D - czyli około 45KM, 15s do setki. Mam sentyment do autka bo jest tylko 3 dni starsze ode mnie Smile. Autko mam do tej pory i złego słowa nie mogę powiedzieć. Na liczniku ponad 350 000 przebiegu a nadal nic nie robię w silniku Smile. Zawiódł mnie tylko raz w zimie kiedy musiałem jechać do szkoły. Nie chciał odpalić ale jak się póxniej okazało miał sprawną jedną świecę z czterech więc się nie dziwie czemu nie zapalał. Miałem już z nim różne przygody ale najlepsze chyba było 370 stopni przy 80km/h Smile na wąskiej drodze w zimie. Cud że się utrzymałem na drodze Smile. Aha jak zacząłem nim jeździć do szkoły nie wiem dlaczego ktoś mi kiedyś napisał na szybie Delorian (chyba z racji koloru - dziwny odcień brązu:)) i tak już zostało Smile
Powrót do góry Go down
Kct
_
_



Liczba postów : 29
Age : 31
Localisation : Myszków
Registration date : 29/06/2007

Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Empty
PisanieTemat: Re: Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA !   Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 10:00 am

soko napisał:
Aha jak zacząłem nim jeździć do szkoły nie wiem dlaczego ktoś mi kiedyś napisał na szybie Delorian (chyba z racji koloru - dziwny odcień brązu:)) i tak już zostało Smile

Masz takie brudne szyby ze mozna na nich pisac? xD czy ktos Ci sie w nia jakims kluczem czy czmys takim wryl?
Powrót do góry Go down
http://www.myszkowunderground.prv.pl
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Empty
PisanieTemat: Re: Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA !   Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 12:50 pm

Kct napisał:


Masz takie brudne szyby ze mozna na nich pisac? xD czy ktos Ci sie w nia jakims kluczem czy czmys takim wryl?

Polska zima = Polskie błoto
Powrót do góry Go down
Bobo
_
_
Bobo


Liczba postów : 9
Age : 37
Localisation : Szczecin
Registration date : 06/07/2007

Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Empty
PisanieTemat: Re: Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA !   Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 2:33 pm

To i ja napisze coś od siebie. Jako że jestem jeszcze młodym kierowcą (prawko mam jakoś od 1,5 roku) to jeździłem Oplem Omega B w kombi rodziców, która po przesiadce z pandy miała znacznie większego ''buta''. Jak tylko poszedłem do pracy odkładałem prawie całą wypłatę i jestem teraz szczęśliwym posiadaczem Eclipsika 1G (jedno marzenie spełnione Smile )
Powrót do góry Go down
Adaho_krak
_
_
Adaho_krak


Liczba postów : 51
Age : 47
Localisation : Kraków
Registration date : 24/06/2007

Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Empty
PisanieTemat: Re: Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA !   Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 5:13 pm

No to i ja opowiem o mojej moto-przeszłości, po "elce" maluchu kupiłem sobie Trabanta 601, jak na owe czasy (1994 rok) Rakieta Smile, później wróciłem do malczesa, później drugi malczes, kredens (125p), polonez, skoda 100MB, BMW 320 na dwóch gaznikach 174KM szpera 80%, to to zapier...., później był krach finansowy i znów maluch, citroen BX, passat, i w końcu Eclipse 1G Smile Najmilej wspominam BMW, ach jak na te czasy straszna moc oraz passacika 2 generacji (1981 r.p., poj. 1,3) oszczędny małoawaryjny, ale Eclipse to moje pierwsze auto które ma dusze i zostaje u mnie do śmierci tech., a następne bedzie 2 a może 3G Smile
Powrót do góry Go down
onufry
_
_
onufry


Liczba postów : 63
Age : 38
Registration date : 23/06/2007

Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Empty
PisanieTemat: Re: Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA !   Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 11:47 pm

u mnie to bylo tak jakies 100 tysięcy maluchow hehehe kadett D chwile calibra i obecnie astra F - auto niezawodne nie do zdarcia ( poza blachami) i ekonomiczne, pozatym 4x renault traficc i 4x ford transit SmileSmileSmile ale juz oszczędnosci jest dużo i niedługo bedzie piekne 2g cheers cheers cheers cheers
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Empty
PisanieTemat: Re: Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA !   Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 12:51 am

Eclipse 1G to moje pierwsze autko i sie chyba z nim prędko nie rozstane miałem z kolega jeszcze Malucha "Boba" do zabawy i rodziców passacika 1,8T Very Happy fajnie sie nim jezdzi pomykałem jeszcze innym autkami ale jakoś moje 1G mi pasuje najbardziej I love you I love you I love you I love you I love you
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Empty
PisanieTemat: Re: Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA !   Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 4:30 am

mysza na huj to biednemu kwiaty jak wazonu nie ma ..................
mam bo lubie lubie to mam
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Empty
PisanieTemat: Re: Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA !   Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 8:10 am

Ale wazon zawsze może dokupic jak juz bedzie miał kwiaty lol! lol! lol! lol! lol! a tak serio który z nich najlepszy??
Powrót do góry Go down
Pako82
_
_
Pako82


Liczba postów : 15
Registration date : 26/06/2007

Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Empty
PisanieTemat: Re: Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA !   Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 3:23 pm

X APOX napisał:
Very Happy to byla tylko sugestia ja mialem kiedys kaszlaka i bylem piekny i mlody potem poldka ....BMW M3.....FORD PROBE GT......NISSAN ALTIMA GXE dalej go mam ...TOYOTA CAMRY mam nadal.....HONDA PASSPORT SUV 4X4....mam ....EAGLE TALON TSI .. mam...INFINITY FX 35.....to jest cudo no i jest czym pojezdzic i poscigas sie king

ale ze kaszlaka sprzedales??????? Laughing Laughing hehehe

ja mialem wartburga 353 pozniej fiacika cinkusia 700 pozniej suzuki maruti 800 a na koncu spelnilo sie moje marzenie czyli eclipsik 2G
Powrót do góry Go down
Angelo
_
_



Liczba postów : 39
Registration date : 25/06/2007

Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Empty
PisanieTemat: Re: Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA !   Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 2:24 am

No to ja następny... na początku był chaos... a potem miałem kaszlaka, następna była Vectra (91, 90KM, 1.8 ), potem Mazda MX3 (95, V6, 24V, 130KM, 1.8 ) a teraz w końcu 2G... Smile
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Empty
PisanieTemat: Re: Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA !   Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 5:17 am

Very Happy Razz nie ma najlepszego bo kazdy inny wiec nie mozna porownywac ale na zime to FX35 to zabawka na sniegu zalaszcza jak sie powylancza te wszysdkie bajery ............... cheers
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Empty
PisanieTemat: Re: Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA !   Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA ! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Moje niezapomniane auto to : NASZE WSPOMNIENIA !
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Rozmowy Ogólne-
Skocz do: