Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 [Kupię]Filtr oleju do skrzyni automatycznej 420a

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
elinwar
_
_



Liczba postów : 17
Age : 39
Localisation : Dębica/Kraków
Registration date : 04/07/2007

[Kupię]Filtr oleju do skrzyni automatycznej 420a Empty
PisanieTemat: [Kupię]Filtr oleju do skrzyni automatycznej 420a   [Kupię]Filtr oleju do skrzyni automatycznej 420a Icon_minitimePon Lip 09, 2007 8:12 pm

Witam, szukam nowego, najlepiej oryginalnego filtru oleju do skrzyni automatycznej do Mitsubishi Eclipse z 98 roku. Silnik 420a, wersja amerykańska.
Powrót do góry Go down
http://www.elinwar.cba.pl
RaLpH 21
_
_



Liczba postów : 30
Registration date : 23/06/2007

[Kupię]Filtr oleju do skrzyni automatycznej 420a Empty
PisanieTemat: Re: [Kupię]Filtr oleju do skrzyni automatycznej 420a   [Kupię]Filtr oleju do skrzyni automatycznej 420a Icon_minitimePon Lip 09, 2007 11:06 pm

ktos otym pisal juz na MEKP tam znajdziesz link do kolesia co sprzedaje filtry wiem cos otym bo sam mam automata poszukaj na fotum a napewno znajdziesz.tutaj natym forum jeszcze niema tylu info
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

[Kupię]Filtr oleju do skrzyni automatycznej 420a Empty
PisanieTemat: Re: [Kupię]Filtr oleju do skrzyni automatycznej 420a   [Kupię]Filtr oleju do skrzyni automatycznej 420a Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 12:51 am

Powrót do góry Go down
elinwar
_
_



Liczba postów : 17
Age : 39
Localisation : Dębica/Kraków
Registration date : 04/07/2007

[Kupię]Filtr oleju do skrzyni automatycznej 420a Empty
PisanieTemat: Re: [Kupię]Filtr oleju do skrzyni automatycznej 420a   [Kupię]Filtr oleju do skrzyni automatycznej 420a Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 7:41 pm

Koledzy znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/show_item.php?item=212168227
na moje pytanie czy podejdzie koleś odpowiedział tak:
'Filtr jest oryginalny ,,w pańskim samochodzie występują dwa typy skrzyń, czyli - 41TE ( A604 Chryslera ) lub F4A33-1 ,można to sprawdzić po misce olejowej,miska skrzyni Chryslera jest kształtem podobna do kwadratu i jest mocowana na 14 śrub na klucz 10 ,w innym wypadku mamy do czynienia ze skrzynią Mitsubishi F4A33-1 lub gdy auto jest 4x4 W4A33-1,,
pozdrawiam L.Kalka'

I teraz pytanie? która ja mogę mieć? Eclipse jest troche za niski żebym mógł sobie to sprawdzić a dostępy do kanału nie mam Sad.
Orietuje się ktoś coś? Podejrzwam, że mam 41TE zgadza się?

Aha i czy przy wymianie oleju warto by było wymienić uszczelki ?
Powrót do góry Go down
http://www.elinwar.cba.pl
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

[Kupię]Filtr oleju do skrzyni automatycznej 420a Empty
PisanieTemat: Re: [Kupię]Filtr oleju do skrzyni automatycznej 420a   [Kupię]Filtr oleju do skrzyni automatycznej 420a Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 10:58 pm

nie jestem pewien do konca ale na 70% - 41TE... ta druga wystepowala w automatach euro... ale powtarzam nie jestem pewien

GOLDI NIE PISZ POSTA POD POSTEM/Mysza


Edit by Goldi:
Widze ze Mysza ma zalazki Moderatora Razz Dac mu Moda Razz niech sie meczy Razz


Ostatnio zmieniony przez dnia Sro Lip 11, 2007 4:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Kupię]Filtr oleju do skrzyni automatycznej 420a Empty
PisanieTemat: Re: [Kupię]Filtr oleju do skrzyni automatycznej 420a   [Kupię]Filtr oleju do skrzyni automatycznej 420a Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Kupię]Filtr oleju do skrzyni automatycznej 420a
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Szukam skrzyni do eclipse '98 2.0
» Jaki silnik 420a czy 4g63 ?
» Kupie- silnik 2.0 do 1g

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Kupię / Sprzedam-
Skocz do: