Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Chwilowy blad silnika

Go down 
+3
GOLDI
Many
Diabel
7 posters
AutorWiadomość
Diabel
_
_
Diabel


Liczba postów : 39
Registration date : 08/07/2007

Chwilowy blad silnika Empty
PisanieTemat: Chwilowy blad silnika   Chwilowy blad silnika Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 1:05 am

Witam
Wracajac dzis do domu zaswiecila mi sie kontrolka check engine zatrzymalem sie poczekalem chwile i pojechalem dalej po chwili zgasla i narazie sie nie swieci jakies pomysly co moze byc przyczyna zapalanie sie tej kontrolki jutro mam wyjazd i niechcialbym nie dojechac ;/
Pomocy
Powrót do góry Go down
Many
_
_
Many


Liczba postów : 65
Registration date : 22/06/2007

Chwilowy blad silnika Empty
PisanieTemat: Re: Chwilowy blad silnika   Chwilowy blad silnika Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 1:43 am

Moze Ci jakas kostka nie laczyc albo cos.
Powrót do góry Go down
Diabel
_
_
Diabel


Liczba postów : 39
Registration date : 08/07/2007

Chwilowy blad silnika Empty
PisanieTemat: Re: Chwilowy blad silnika   Chwilowy blad silnika Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 1:50 am

mozliwe sprawdze ,moze tez bezpieczniki zobacze
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

Chwilowy blad silnika Empty
PisanieTemat: Re: Chwilowy blad silnika   Chwilowy blad silnika Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 4:30 am

powodow moga byc miliony... od pierdolki typu lambda po grozniejsze sprawy... zapalila Ci sie po czym? dawaniu w palnik? spokojnej jezdzie?

jak ktos napisze "sprawdz bledy dioda" to zabije confused sprawdzanie "bledow" dioda mozna sobie w dupe wsadzic!!!
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

Chwilowy blad silnika Empty
PisanieTemat: Re: Chwilowy blad silnika   Chwilowy blad silnika Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 5:54 am

Very Happy nie wiem czy to to samo goldi ale u nas jak podepniesz furke do skanera to masz jak na patelni co sie dzieje i jaki jest powod .....ale oczywiscie zalezy od skanera bo sa za 60$ i zgodze sie ze te to h... warte ale taki za 250$ i up to juz jest sie czym pobawic bo podaje wszysdko nawet temp....wody czy napiecie w sadzie lamb....... study ...a funkcji maja 1000 albo i wiecej pozd.... lol!
Powrót do góry Go down
Diabel
_
_
Diabel


Liczba postów : 39
Registration date : 08/07/2007

Chwilowy blad silnika Empty
PisanieTemat: Re: Chwilowy blad silnika   Chwilowy blad silnika Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 12:40 pm

Nie no spokojnie sobie jechalem nagle sie zaswiecila po jakis 5 minutach zgasla i narazie nie jezdzilem misiem
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

Chwilowy blad silnika Empty
PisanieTemat: Re: Chwilowy blad silnika   Chwilowy blad silnika Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 3:25 pm

nie nie apox Smile na forum mekp byl zchemat podpiecia diody i na podstawie ejgo zczytywalo sie bledy ktore byly chuja warte... podjechac na kompa serwisowego i zczytac bledy to najlepsze rozwiazanie skoro nie ma przyczyny
Powrót do góry Go down
Diabel
_
_
Diabel


Liczba postów : 39
Registration date : 08/07/2007

Chwilowy blad silnika Empty
PisanieTemat: Re: Chwilowy blad silnika   Chwilowy blad silnika Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 4:36 pm

Chyba jedyne wyjscie to zczytac bledy jutro pojade do kumpla to sobie oblukam afro
Powrót do góry Go down
Adaho_krak
_
_
Adaho_krak


Liczba postów : 51
Age : 47
Localisation : Kraków
Registration date : 24/06/2007

Chwilowy blad silnika Empty
PisanieTemat: Re: Chwilowy blad silnika   Chwilowy blad silnika Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 5:01 pm

Goldi, czytanie błędów diodą to pierwszy krok, mi teraz padły wtryski i dioda odrazu wymrugała, zmieniłem wtryski i jest OK. Od diody można zacząć , najtaniej najprościej we własnym zakresie, jeśli są wątpliwości co do błędu diody wtedy komp serwisowy.
Powrót do góry Go down
holender
_
_



Liczba postów : 5
Age : 40
Localisation : Zwaag (Netherland)lub(Holland)
Registration date : 01/07/2007

Chwilowy blad silnika Empty
PisanieTemat: Re: Chwilowy blad silnika   Chwilowy blad silnika Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 7:22 am

ja mialem cos podobnego tyle tylko ze sie zaswiecalo CE i towazyszyly temu szarpniecia. Bylem w serwisie za czytanie bledow zaspiewali cos kolo 90 euro powiedzieli ze to cewka zaplonowa po tygodniu znow to samo, znow serwis i znow inna diagnza i tak jeszcze dwa razy az sprawdzilem dioda niedawala sygnalu wiec wymienilem kompa i jak reka odjol. Wiec zgadzam sie z tym ze w niektorych sytuacjach i djoda dobra bo w serwisie to rowniez mozna trafic na h***owy sprzet. Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry Go down
HouseM
_
_
HouseM


Liczba postów : 42
Registration date : 02/07/2007

Chwilowy blad silnika Empty
PisanieTemat: Re: Chwilowy blad silnika   Chwilowy blad silnika Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 8:38 pm

Zawsze też można się ze mną umówić Cool Mogę wam zczytać wszystkie dane z kompa tak jak w serwisie za gruba kasę Smile Cool
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

Chwilowy blad silnika Empty
PisanieTemat: Re: Chwilowy blad silnika   Chwilowy blad silnika Icon_minitimePią Lip 13, 2007 12:48 am

dlatego ja kupilem sobie skaner i mam zglowy teras to i ja moge kase trzepac jak ktos potrzebuje wiedziec co jest nie tak ale ja to wole piwko i po piwku jeszcze jedno ......itd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Chwilowy blad silnika Empty
PisanieTemat: Re: Chwilowy blad silnika   Chwilowy blad silnika Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Chwilowy blad silnika
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» poduszki silnika

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Garaż-
Skocz do: