Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Co by było gdyby...

Go down 
+3
holender
mysza
Angelo
7 posters
AutorWiadomość
Angelo
_
_



Liczba postów : 39
Registration date : 25/06/2007

Co by było gdyby... Empty
PisanieTemat: Co by było gdyby...   Co by było gdyby... Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 12:59 pm

... gdybym założył stare koło zamachowe, które ma juz kilka pęknięć (3 pęknięcia o długości ok. 2 cm)... co by było, gdybym dawał w palnik mając założone takie koło... co by było, gdyby koło się zepsuło, pociągnęło by to za sobą jakieś większe koszta, czy mogłoby rozwalić sprzęgło, albo co gorsza, silnik? Czy po prostu auto stanie, zatrzyma się i nie pojedzie dalej...? Ja wiem że to pytanie czysto teoretyczne, ale mam problem ze znalezieniem nawet używanego koła zamachowego, a ściąganie z USA nówki za dużą kase i za długi czas jakoś mi się nie widzi scratch ...
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Co by było gdyby... Empty
PisanieTemat: Re: Co by było gdyby...   Co by było gdyby... Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 1:07 pm

Podaj dokładnie jakie potrzebujesz zorientuje sie może u mnie sie je dostanie. POdaj dokladnie jakie masz auto i inne takie pierdoły.
Powrót do góry Go down
Angelo
_
_



Liczba postów : 39
Registration date : 25/06/2007

Co by było gdyby... Empty
PisanieTemat: Re: Co by było gdyby...   Co by było gdyby... Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 1:22 pm

Byłbym bardzo dźwięczny:). 2g, GST, 95 rok, wersja USA.
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Co by było gdyby... Empty
PisanieTemat: Re: Co by było gdyby...   Co by było gdyby... Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 1:39 pm

Ok dzisiaj sie dowiem czy miałbym cos takiego.
Powrót do góry Go down
holender
_
_



Liczba postów : 5
Age : 40
Localisation : Zwaag (Netherland)lub(Holland)
Registration date : 01/07/2007

Co by było gdyby... Empty
PisanieTemat: Re: Co by było gdyby...   Co by było gdyby... Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 2:57 pm

widze ze sie tematy te same o tej samej tresci ukazuja na dwoch forach Laughing no ale kto pyta nie bladzi lol!
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

Co by było gdyby... Empty
PisanieTemat: Re: Co by było gdyby...   Co by było gdyby... Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 3:23 pm

co sie stanie? w jednym z gorszych przypadkow? http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=45325 w jeszcze gorszym juz nie bedzie Cie posrod nas albo stracisz noge...
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Co by było gdyby... Empty
PisanieTemat: Re: Co by było gdyby...   Co by było gdyby... Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 4:46 pm

NIestety gosc mi powiedzial ze tylko w serwisie mozesz dostac taka cześć.
Powrót do góry Go down
Angelo
_
_



Liczba postów : 39
Registration date : 25/06/2007

Co by było gdyby... Empty
PisanieTemat: Re: Co by było gdyby...   Co by było gdyby... Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 5:15 pm

No cóż... masz piwo u mnie Mysza za chęci Smile

Goldi, z tego co wiem to koleś kombinował z tym kołem, dlatego stało się jak stało... to może ktoś mi powie, czy mogę chociaż włożyć to koło na chociaż miesiąc czasu, bez zbytniego katowania auta w tym czasiem, czy jest to raczej ryzykowne i mogą spotkać mnie kwiatku typu skrzynia lub blok do wymiany...? Strasznie ciężko jest o tą część, prawdodpobonie będę musiał z USA sprowadzać...Sad a do tego czasu chciałbym mieć auto na chodzie... scratch
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Co by było gdyby... Empty
PisanieTemat: Re: Co by było gdyby...   Co by było gdyby... Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 5:41 pm

lepiej nie ryzykuj zobacze czy cos jeszcze da sie załatwić a Ty poszukaj w jakis powypadkowych eclipsach tego.Masz na manualy klipera?
Powrót do góry Go down
Angelo
_
_



Liczba postów : 39
Registration date : 25/06/2007

Co by było gdyby... Empty
PisanieTemat: Re: Co by było gdyby...   Co by było gdyby... Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 7:55 pm

Manual... szukałem, dzwoniłem po całej Polsce... nikt nie ma koła zamachowego... Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Co by było gdyby... Empty
PisanieTemat: Re: Co by było gdyby...   Co by było gdyby... Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 8:01 pm

Spoko zobaczymy co się da jeszcze zrobic.Ponoc kolo zamachowe w maunualnu USA nawet Trubo jest identyczne co w manualu euro. wiec moze pod ta nazwa szukaj.
Powrót do góry Go down
elinwar
_
_



Liczba postów : 17
Age : 39
Localisation : Dębica/Kraków
Registration date : 04/07/2007

Co by było gdyby... Empty
PisanieTemat: Re: Co by było gdyby...   Co by było gdyby... Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 8:11 pm

Zadzwoń pod ten numer: 509 847 717. Oni mają dużo części do samochodów amerykańskich. Jednak ceny czasami moga przestraszyć.
Powrót do góry Go down
http://www.elinwar.cba.pl
TurboBear
_
_



Liczba postów : 1
Age : 41
Localisation : Moskorzew
Registration date : 11/07/2007

Co by było gdyby... Empty
PisanieTemat: Re: Co by było gdyby...   Co by było gdyby... Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 2:09 am

Angelo jeśli nadal potrzebujesz tego koła to ja takie posiadam Smile Jak coś to dzwoń 603957715
Powrót do góry Go down
http://www.streetfighters.prv.pl
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

Co by było gdyby... Empty
PisanieTemat: Re: Co by było gdyby...   Co by było gdyby... Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 5:13 am

Very Happy a moim zdaniem powinienes je zalorzyc ....czemu nie a potem affraid pale No i upa $$$$$$$$$$$
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co by było gdyby... Empty
PisanieTemat: Re: Co by było gdyby...   Co by było gdyby... Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Co by było gdyby...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Garaż-
Skocz do: