Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 co o tym myslicie warte tej ceny:)

Go down 
+5
Diabel
elinwar
GOLDI
Bartik
RaLpH 21
9 posters
AutorWiadomość
RaLpH 21
_
_



Liczba postów : 30
Registration date : 23/06/2007

co o tym myslicie warte tej ceny:) Empty
PisanieTemat: co o tym myslicie warte tej ceny:)   co o tym myslicie warte tej ceny:) Icon_minitimeNie Lip 15, 2007 11:47 pm

mam zamiar zakupic ale mam dylemat czy jest art tej ceny.
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=215574823
Powrót do góry Go down
Bartik
_
_
Bartik


Liczba postów : 14
Age : 37
Registration date : 26/06/2007

co o tym myslicie warte tej ceny:) Empty
PisanieTemat: Re: co o tym myslicie warte tej ceny:)   co o tym myslicie warte tej ceny:) Icon_minitimePon Lip 16, 2007 12:03 am

Jezeli faktycznie jest zrobione to co pisze to chyba warto tylko szkoda ze turbiny nie ma Mad
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

co o tym myslicie warte tej ceny:) Empty
PisanieTemat: Re: co o tym myslicie warte tej ceny:)   co o tym myslicie warte tej ceny:) Icon_minitimePon Lip 16, 2007 12:10 am

do 420a? trzeba bedzie rzezbe robic!!
Powrót do góry Go down
elinwar
_
_



Liczba postów : 17
Age : 39
Localisation : Dębica/Kraków
Registration date : 04/07/2007

co o tym myslicie warte tej ceny:) Empty
PisanieTemat: Re: co o tym myslicie warte tej ceny:)   co o tym myslicie warte tej ceny:) Icon_minitimePon Lip 16, 2007 12:30 am

świetna oferta dla myszy Smile...
tylko turbo kupić.... zobaczcie kto to sprzedaje Smile
Powrót do góry Go down
http://www.elinwar.cba.pl
Diabel
_
_
Diabel


Liczba postów : 39
Registration date : 08/07/2007

co o tym myslicie warte tej ceny:) Empty
PisanieTemat: Re: co o tym myslicie warte tej ceny:)   co o tym myslicie warte tej ceny:) Icon_minitimePon Lip 16, 2007 12:38 am

To firma tuningowa robila ten tuning podejzewam ze nie jest to zadna amatorka i napewno wiedza co robia bounce jednak watpie zebys wyciagnol z tego silnika 450 koni Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

co o tym myslicie warte tej ceny:) Empty
PisanieTemat: Re: co o tym myslicie warte tej ceny:)   co o tym myslicie warte tej ceny:) Icon_minitimePon Lip 16, 2007 8:08 am

cenzura sam bym go z checia wciagnal. Smile Ralph jakbys sie nie skusił na niego to pisiz
Powrót do góry Go down
RaLpH 21
_
_



Liczba postów : 30
Registration date : 23/06/2007

co o tym myslicie warte tej ceny:) Empty
PisanieTemat: Re: co o tym myslicie warte tej ceny:)   co o tym myslicie warte tej ceny:) Icon_minitimePon Lip 16, 2007 2:00 pm

poczekaj 2 dni jak jego niewzeme to mozesz jego brac.Mam na okoku GS-T ale jest walniete rzodem i silnik jes do wymiany napewno zobacze ile uda mi sie stargowac z niego jak koles tanio sprzeda mi tego to napewno zakupie te serducho.I bede posiadaczem 2 miskow,jedny bedzie wozic sie laska a 2 JA Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
HouseM
_
_
HouseM


Liczba postów : 42
Registration date : 02/07/2007

co o tym myslicie warte tej ceny:) Empty
PisanieTemat: Re: co o tym myslicie warte tej ceny:)   co o tym myslicie warte tej ceny:) Icon_minitimePon Lip 16, 2007 9:34 pm

Znam ten silnik. Faktycznie jest w nim zrobione to co piszą. A jeździł zestrojony na ponad 400 kucy.
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

co o tym myslicie warte tej ceny:) Empty
PisanieTemat: Re: co o tym myslicie warte tej ceny:)   co o tym myslicie warte tej ceny:) Icon_minitimeWto Lip 17, 2007 2:36 am

to nie przypadkiem z czarnego GSXa? ale nie majera!
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

co o tym myslicie warte tej ceny:) Empty
PisanieTemat: Re: co o tym myslicie warte tej ceny:)   co o tym myslicie warte tej ceny:) Icon_minitimeWto Lip 17, 2007 8:11 am

Ok Ralph daj znac czy go wzieles czy nie.
Powrót do góry Go down
RaLpH 21
_
_



Liczba postów : 30
Registration date : 23/06/2007

co o tym myslicie warte tej ceny:) Empty
PisanieTemat: Re: co o tym myslicie warte tej ceny:)   co o tym myslicie warte tej ceny:) Icon_minitimeWto Lip 17, 2007 1:29 pm

moj znajomy jedzie jego zobaczyc i powie mi co i jak powoli zaczynam zacierac rece Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

co o tym myslicie warte tej ceny:) Empty
PisanieTemat: Re: co o tym myslicie warte tej ceny:)   co o tym myslicie warte tej ceny:) Icon_minitimeWto Lip 17, 2007 2:30 pm

Cholera szkoda bo bym sobie takie cudo do mojego GS 1G wsadził ale bym zapierdalał na drogach Very Happy Smile Smile Smile ...ale Ralph na co Twojej dziewczynie GS-T ??? ;> kup jej GS'a chyba ze Ty bedziesz na 2 jezdził to rozumiem Razz Razz Razz Razz
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

co o tym myslicie warte tej ceny:) Empty
PisanieTemat: Re: co o tym myslicie warte tej ceny:)   co o tym myslicie warte tej ceny:) Icon_minitimeWto Lip 17, 2007 8:57 pm

Ralph i co jaka decyzje podejmujesz?? SPrawdzial Twoj koles ten silnik?
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

co o tym myslicie warte tej ceny:) Empty
PisanieTemat: Re: co o tym myslicie warte tej ceny:)   co o tym myslicie warte tej ceny:) Icon_minitimeSro Lip 18, 2007 1:08 am

Very Happy to jak to jest drogi czy tani bo ja sie gubie ????????? a co do mocy to z 6-bolt mozna lekko wyciagnac 600 kucy a nawet wiele wiele wiecej.....ja bym na twoim miejscu sie nie zastanawial ale czy warto im ufac ?????????kazdy maze naklikac co chce ...............
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

co o tym myslicie warte tej ceny:) Empty
PisanieTemat: Re: co o tym myslicie warte tej ceny:)   co o tym myslicie warte tej ceny:) Icon_minitimeCzw Lip 19, 2007 5:23 pm

Ralph coś zaniemówil i teraz nie wiem czy go bierze czy nie.
Powrót do góry Go down
RaLpH 21
_
_



Liczba postów : 30
Registration date : 23/06/2007

co o tym myslicie warte tej ceny:) Empty
PisanieTemat: Re: co o tym myslicie warte tej ceny:)   co o tym myslicie warte tej ceny:) Icon_minitimeCzw Lip 19, 2007 7:02 pm

a wiec tak stalem sie posiadaczek GS-T a co do silnika to bede robil sam od podstaw sobie bo ten co siedzi nie jest mocno uszkodzony tylko chlodnica i misa olejowa czeka mnie sporo pracy a z silnika mam zamiar wyciagnac okolo 350 kucy silnik ten z aukcji moze kos brac z was:P
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

co o tym myslicie warte tej ceny:) Empty
PisanieTemat: Re: co o tym myslicie warte tej ceny:)   co o tym myslicie warte tej ceny:) Icon_minitimeCzw Lip 19, 2007 10:47 pm

Ty skad dorwales GST? Kupiles tego walnietego na allegro czerwonego za 8000 ??
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

co o tym myslicie warte tej ceny:) Empty
PisanieTemat: Re: co o tym myslicie warte tej ceny:)   co o tym myslicie warte tej ceny:) Icon_minitimePią Lip 20, 2007 2:21 am

Very Happy no to gratulacje teraz to bedziesz mogl powiedziec ze tym to sir da jezdzic ...hahahahahahahaah lol!
Powrót do góry Go down
RaLpH 21
_
_



Liczba postów : 30
Registration date : 23/06/2007

co o tym myslicie warte tej ceny:) Empty
PisanieTemat: Re: co o tym myslicie warte tej ceny:)   co o tym myslicie warte tej ceny:) Icon_minitimeSob Lip 21, 2007 6:35 pm

wiec tak mysza kupilem jego wanietego koles wywalil w latarnie walna cetranie przodem wiec do wymiany maska zderzak pas przdedni zgiety i chlodnica do wymiany zaplacilem rok 98 zaplacielm za niego 2,800euro wiec to nie jest tak wiele koszty naprawy auta to okolo 2tys zl. ale bede jego malowal calego chodz i tak jest zajebiscie zadbany to mam zamiar pomalowac jego na jakis kozacki kolorek co do silnika to tylko chlodnica poszla a lampy sa nawet cale.
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

co o tym myslicie warte tej ceny:) Empty
PisanieTemat: Re: co o tym myslicie warte tej ceny:)   co o tym myslicie warte tej ceny:) Icon_minitimeSob Lip 21, 2007 6:57 pm

No to gratuluje Ci Stary. Mam nadzieje ze szybko go zrobisz i pokażesz nam wszystkim jakie jest z niego cudo. CO do kolorku to faktycznie musi byc jakis szczegolny. No nic tylko pozazdrościc jeszcze grac gratuluje. cheers cheers cheers
Powrót do góry Go down
Sponsored content





co o tym myslicie warte tej ceny:) Empty
PisanieTemat: Re: co o tym myslicie warte tej ceny:)   co o tym myslicie warte tej ceny:) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
co o tym myslicie warte tej ceny:)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Rozmowy Ogólne-
Skocz do: