Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA

Go down 
+4
mysza
SAMAEL
MikeR
HouseM
8 posters
AutorWiadomość
HouseM
_
_
HouseM


Liczba postów : 42
Registration date : 02/07/2007

CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Empty
PisanieTemat: CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA   CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Icon_minitimeSob Lip 21, 2007 3:43 am

Dla osoby patrzącej na to trochu z dystansu to musze powiedzieć że wygląda to tak jak w przedszkolu. "Obrażam się na innych i ide do innej piaskownicy a potem jak mi się znudzi to ja porzucam
"
Kod:
http://eclipse.forumpl.net/
Kod:
http://www.eclipse.net.pl/
Kod:
http://www.mitsubishiklub.fora.pl/
Kod:
http://www.mitsubishi-grafix.pl/forum2/index.php

A teraz jeszcze jedno płatne forum affraid
I umotywowane to faktem że to sposób na pozbycie się dzieci neostrady ...
Na mój gust to od tego żeby pozbyć się problemu dzieci neostrady są Moderatorzy ale może się mylę. lol!
Powrót do góry Go down
MikeR
_
_



Liczba postów : 52
Age : 45
Localisation : Hell
Registration date : 21/06/2007

CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Empty
PisanieTemat: Re: CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA   CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Icon_minitimeSob Lip 21, 2007 8:29 am

HouseM mylisz się Very Happy Nowe forum jest dla wszystkich, a to jest dla banitów, ot taki pokoik gdzie można sobie wyskoczyć, tak jakoś po domowemu tutaj. Na starym zrobiło się niefajnie, jednak zapadły słuszne decyzje, choć ja sam z ChiKennem zakopaliśmy topór wojenny i już nie mam do niego urazy. Jest nowe forum wymagające dopracowania ale powoli się rozkręca. To forum - made by Venon - mam nadzieje że pozostanie, jest bardzo dobrze zrobione i miło tu zaglądać. Mam nadzieje że więcej osób będzie tu zaglądać. Jednocześnie respect dla Venona, odwalił kawał dobrej roboty. cheers
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Empty
PisanieTemat: Re: CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA   CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Icon_minitimeSob Lip 21, 2007 10:06 am

MKP praktycznie nie istnieje, MEKP jest forum oficjalnym klubu z ramienia ktorego będą organizowane zloty itd, kasa ze składek pójdzie na utrzymanie forum (jej mikroskopijna część) a reszta na atrakcje na zlotach oficjalnych. Jak nie chcesz płacić to jest dział "dla początkujących" gdzie ejst forum ogólne, warsztat i ot, więcej chyba nie potrzeba ? a na mitsumaniaki zaglądam z raz na tydzień. trafiają tam osoby które dostają adres od innych właścicieli mitusibishi nie znając adresu oficjalnego forum. to forum było odskocznią, obecnie służy do robienia wielkiego OT co zresztą widać ... nikt go nie moderuje co też widać i można się pośmiać .... praktycznie już nie piszę na nim nic, chyba że ktoś jakieś bzdury pisze ... to nie mogę nie odpisać ...
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Empty
PisanieTemat: Re: CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA   CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Icon_minitimeSob Lip 21, 2007 2:15 pm

Jak widac juz praktycznie nikt nie odwiedza to forum wsazyscy siedza na nowym. Ja i tak tu bede zaglądał codziennie tak jak na forum kluvowym net pl lol! lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
HouseM
_
_
HouseM


Liczba postów : 42
Registration date : 02/07/2007

CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Empty
PisanieTemat: Re: CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA   CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Icon_minitimeSob Lip 21, 2007 3:21 pm

A mnie się i tak tutaj najbardziej podoba rabbit
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Empty
PisanieTemat: Re: CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA   CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Icon_minitimeNie Lip 22, 2007 9:47 pm

jak to nikt nie zaglada?? jam tu jest Razz a to wystarczy Razz joke Razz moderowac?? a coo tu moderowac Razz wolnosc slowa!!! amen Smile a tak troche humoru to dostalem admina w dziale eclipse na mkp lol! lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
HouseM
_
_
HouseM


Liczba postów : 42
Registration date : 02/07/2007

CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Empty
PisanieTemat: Re: CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA   CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Icon_minitimePon Lip 23, 2007 12:52 am

GOLDI napisał:
dostalem admina w dziale eclipse na mkp lol! lol! lol! lol!

hehe tez miałem propozycje ale jakoś mi umkło Smile tam to już chyba nikt nie zagląda ... alien
Powrót do góry Go down
MikeR
_
_



Liczba postów : 52
Age : 45
Localisation : Hell
Registration date : 21/06/2007

CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Empty
PisanieTemat: Re: CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA   CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Icon_minitimePon Lip 23, 2007 3:12 pm

Żegnam się oficjalnie z tym forum i dziękuję za dotychczasowe towarzystwo,
będę tylko na eclipse.net.pl , mam już na oku nowego mistrza spamowania i robienia śmietnika na forum ale narazie milcze hiehiehie pozdro !!!
Powrót do góry Go down
RaLpH 21
_
_



Liczba postów : 30
Registration date : 23/06/2007

CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Empty
PisanieTemat: Re: CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA   CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Icon_minitimeCzw Lip 26, 2007 9:05 pm

a ja tu od czasu do czasu zagladam ale tutaj ostatnio sie nic nie dzieje cisza w eterze:PPPPPPPPPPPPP
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Empty
PisanieTemat: Re: CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA   CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Icon_minitimePią Lip 27, 2007 9:35 am

NO straszna lipa sie zrobila bo nikt tu nie zaglada.
Powrót do góry Go down
onufry
_
_
onufry


Liczba postów : 63
Age : 38
Registration date : 23/06/2007

CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Empty
PisanieTemat: Re: CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA   CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Icon_minitimeSob Lip 28, 2007 5:43 pm

ja od czasu do czas zagladam ale mam tak napiety czas ze nie mam chwili zeby pisac cos Smile ale dla pocieszenia nie pisze tu i tam Very Happy mam nadzieje ze w nidlugim czasie sie wszystko uspokoi i bede mogl wrocic do "zywych" klubowiczów Very Happy
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Empty
PisanieTemat: Re: CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA   CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Icon_minitimeSob Lip 28, 2007 11:03 pm

witka witka:P tez tu czasme jestem:P ale jestem adminem i coraz wiecej obowiazkow;) pozdr
Powrót do góry Go down
trucky
_
_
trucky


Liczba postów : 51
Age : 36
Localisation : Dolsk WLKP
Registration date : 24/06/2007

CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Empty
PisanieTemat: Re: CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA   CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Icon_minitimeNie Lip 29, 2007 10:18 pm

jak widac czasem zagladam, ale chyba faktyczni wyjdzie tak ze to forum moze upasc, a szkoda bo przyjemnie tu jest takie male grono, jak w rodzinie Wink
Powrót do góry Go down
HouseM
_
_
HouseM


Liczba postów : 42
Registration date : 02/07/2007

CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Empty
PisanieTemat: Re: CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA   CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Icon_minitimePon Lip 30, 2007 1:37 pm

Ja jak zawsze jestem Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Empty
PisanieTemat: Re: CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA   CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gdzie jest MikeR :)?
» MATi- 1G GS 4G63

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Rozmowy Ogólne-
Skocz do: