Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 dusi się przy dodawaniu gazu

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
szkodnik
_
_



Liczba postów : 1
Registration date : 26/07/2010

dusi się przy dodawaniu gazu Empty
PisanieTemat: dusi się przy dodawaniu gazu   dusi się przy dodawaniu gazu Icon_minitimePon Lip 26, 2010 12:59 pm

witam, posiadam eclipse 1g 2,0 16v niedawno kupiłem a chwile później samochód zaczął się dziwnie zachowywać przy wciśnięciu gazu nie reaguje tak jak na początku poprostu zaczyna się dusić (jakby paliwa nie dostawał) wymieniłem filterek paliwa kable i świece ale nie ustąpiło, podejrzewam że poprzedni właściciel jeździł na ruskiej benzynie aczkolwiek w chwili kupna nie miałem takich objawów ... pomoże ktoś ?? aha powiem tylko że po zmianie filtra chodził jak powinien ale po nocy wrócił do problemu teraz od czasu do czasu zdaży mu się jechać jak należy ale żadko
Powrót do góry Go down
freon
_
_



Liczba postów : 2
Localisation : Kalisz/Łódź
Registration date : 25/06/2011

dusi się przy dodawaniu gazu Empty
PisanieTemat: Re: dusi się przy dodawaniu gazu   dusi się przy dodawaniu gazu Icon_minitimeSob Cze 25, 2011 1:25 pm

masz nieszczelny dolot, sprawdź czy w ogóle masz opaske na wyjściu z przepływomierza, skoro po wymianie filtra przez jakis czas było ok to wniosek taki ze jej tam nie ma, silnik ruszajac sie na poduszkach wysunał gumową rurę
Powrót do góry Go down
 
dusi się przy dodawaniu gazu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Prosze o Pomoc przy zakupie eclipsa G2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Garaż-
Skocz do: