Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Kupno Eclipse Oraz ciekawe wiadomości

Go down 
AutorWiadomość
Mały
_
_



Liczba postów : 1
Registration date : 13/03/2011

Kupno Eclipse Oraz ciekawe wiadomości Empty
PisanieTemat: Kupno Eclipse Oraz ciekawe wiadomości   Kupno Eclipse Oraz ciekawe wiadomości Icon_minitimeNie Mar 13, 2011 2:24 pm

Witam wszystkich, ze względu na to że to mój pierwszy post to chce się z wami przywitać. Mam na imię Adrian mieszkam w okolicy Warszawy, mam 19 lat no i jestem zapalonym miłośnikiem starej motoryzacji strzelając głównie w Fiata 126p Smile Ogólnie jeżdżę tylko nimi i nie przesiadam się w nic innego nawet jeśli mam możliwość, ale długo by tu gadać, Ze względu na to że Ceny benzyny idą w górę a mój portwel krzyczy LPG Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation To postanowiłem kupić inne auto z resztą całe zycie maluchem jeździł nie będę Laughing... A więc do rzeczy, Zacznę od tego że na tym aucie nie znam się kompletnie nawet nigdy w tym nie siedziałem poszukuję pojazdu dynamicznego z instalacją LPG i oczywiście które ma sportową duszę mam do dyspozycji 10 000 zł na zakup takiego auta a że zawsze mi się podobało to w końcu postanowiłem je mieć, i przychodzę tu też z pomocą do was, mianowicie chodzi mi o:

Zacznę od tego że chodzi mi o generacje 2 ECLIPSE

Ile Palą Eclipse
Jakie są w nich silniki jakie mają wymagania który lepszy
Oczywiście na co uważać na co patrzeć w tym aucie przy kupnie
Jakie są koszta utrzymania takiego auta
Jaki stan awaryjności jest takiego auta


ORAZ ODPOWIEDZI NA PYTANIA KTÓRE NIE ZADAŁEM ZOSTAWIAM WAM JAKO STOSOWNA PORADA

To ze napisałem LPG nie oznacza że zawsze będę jeździł jak dziadek zalezy mi na aucie dynamicznym abym miał w co przycisnąć i mieć czym się pobawić oczywiście jestem zapalonym TUNEREM i mam własny warsztat więc to dla mnie nie problem coś wymienić itp

I jeszcze jedno pytanie jakie są mniej więcej koszta takiego remontu silnika

Z góry dziękuję za pomoc i czekam na wasze stosowne odpowiedzi Very Happy
Powrót do góry Go down
 
Kupno Eclipse Oraz ciekawe wiadomości
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» eclipse g1 z szyberdachem
» Ciekawe Filmy
» Sprzedam Eclipse 2g 98r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Rozmowy Ogólne-
Skocz do: