Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 carbonowy znaczek mitsubishi

Go down 
+6
onufry
soko
Bob
GOLDI
Czarna
Ryfi
10 posters
AutorWiadomość
Ryfi
_
_
Ryfi


Liczba postów : 51
Registration date : 25/06/2007

carbonowy znaczek mitsubishi Empty
PisanieTemat: carbonowy znaczek mitsubishi   carbonowy znaczek mitsubishi Icon_minitimePon Cze 25, 2007 4:53 pm

witam
ostatnio wpadla mi w rece folia carbonowa z allegro i postanowilem okleic nia znaczek z przedniego zderzaka, przyznam ze nawet fajnie to wyglada
potrzbna jest tylko opalarka i kawalek folii:) hehe
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/35a9fedfd9e2879e.html
UWAGA!!! to ja jestem pomyslodawca tego zabiegu i nie zycze sobie zeby ktokolwiek mnie nasladowal pod grozba pozwania na drogę sadową!!! oklejanie znaczków to moje zycie i i pasja i niech tylko ktos spróbuje to zlekcewazyc to juz nie bedzie tu tak miło Very Happy:D:D lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
Czarna
_
_
Czarna


Liczba postów : 30
Age : 42
Registration date : 22/06/2007

carbonowy znaczek mitsubishi Empty
PisanieTemat: Re: carbonowy znaczek mitsubishi   carbonowy znaczek mitsubishi Icon_minitimePon Cze 25, 2007 5:03 pm

Ryfi napisał:

UWAGA!!! to ja jestem pomyslodawca tego zabiegu i nie zycze sobie zeby ktokolwiek mnie nasladowal pod grozba pozwania na drogę sadową!!! oklejanie znaczków to moje zycie i i pasja i niech tylko ktos spróbuje to zlekcewazyc to juz nie bedzie tu tak miło Very Happy:D:D lol! lol! lol!

Co za chamstwo!! A wiesz że znaczki kradną?? I zawsze ktos może go znależć a znalezione nie kradzione Razz
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

carbonowy znaczek mitsubishi Empty
PisanieTemat: Re: carbonowy znaczek mitsubishi   carbonowy znaczek mitsubishi Icon_minitimePon Cze 25, 2007 6:22 pm

no to dales mi pomysl ryfi Razz obleje sobie tylny napis "eclipse" Razz

a zdajesz sobie sprawy ze teraz Twoj znaczek jest "lzejszy" Smile bo toz to carbon geek

a tak na serio bardzo fajnie wyszlo Smile powiedz mi jeszcze czy go odklejales przed obklejeniem? bo tak sie dziwnie skalda ze mam takiej folii metr na metr Smile termokurczliwej Smile i zastanawiam sie czy dobra suszarka do wlosow da rade Razz <lol> ale cos innego zamierzam poblepiac Smile
Powrót do góry Go down
Bob
_
_
Bob


Liczba postów : 24
Age : 37
Localisation : Antoniów
Registration date : 23/06/2007

carbonowy znaczek mitsubishi Empty
PisanieTemat: Re: carbonowy znaczek mitsubishi   carbonowy znaczek mitsubishi Icon_minitimePon Cze 25, 2007 6:23 pm

ale bedzie wiadomo gdzie szukac.... w klubie....

a moze tak cale auto zrobic carbonem Very Happy bedzie leciutkie i pojdzie jak szalone lol!
Powrót do góry Go down
Ryfi
_
_
Ryfi


Liczba postów : 51
Registration date : 25/06/2007

carbonowy znaczek mitsubishi Empty
PisanieTemat: Re: carbonowy znaczek mitsubishi   carbonowy znaczek mitsubishi Icon_minitimePon Cze 25, 2007 6:41 pm

heheheheheheh no fakt Czarna:)
musze przyznac ze smochod lepiej sie wkreca i przybylo mu z 10KM:D
a tak serio to Goldi ja mialem odklejony znaczek bo malowalem zderzak a na ebayu zobaczylem taki wlasnie tylko ze kosztowal ok 15$ wiec sobie sam zrobilem:) mysle ze suszarka da rade bounce w sumie to te tylne literki moga fajnie wygladac, szkoda ze pierwszy to wymysliles:/ ahhhh lol!
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

carbonowy znaczek mitsubishi Empty
PisanieTemat: Re: carbonowy znaczek mitsubishi   carbonowy znaczek mitsubishi Icon_minitimePon Cze 25, 2007 6:54 pm

jeszcze sie wacham to zrobic z literami Smile ale co tam raz sie zyje Razz
Powrót do góry Go down
Bob
_
_
Bob


Liczba postów : 24
Age : 37
Localisation : Antoniów
Registration date : 23/06/2007

carbonowy znaczek mitsubishi Empty
PisanieTemat: Re: carbonowy znaczek mitsubishi   carbonowy znaczek mitsubishi Icon_minitimePon Cze 25, 2007 10:15 pm

myslisz ze litery beda dobrze widoczne?? masz ciemny lakier... moze cos innego pokombinowac.... hmmm... scratch
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

carbonowy znaczek mitsubishi Empty
PisanieTemat: Re: carbonowy znaczek mitsubishi   carbonowy znaczek mitsubishi Icon_minitimePon Cze 25, 2007 10:18 pm

wlasnie dlatego sie wacham Razz
Powrót do góry Go down
Bob
_
_
Bob


Liczba postów : 24
Age : 37
Localisation : Antoniów
Registration date : 23/06/2007

carbonowy znaczek mitsubishi Empty
PisanieTemat: Re: carbonowy znaczek mitsubishi   carbonowy znaczek mitsubishi Icon_minitimePon Cze 25, 2007 10:25 pm

moze sprobuj folia imitujaca alu
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

carbonowy znaczek mitsubishi Empty
PisanieTemat: Re: carbonowy znaczek mitsubishi   carbonowy znaczek mitsubishi Icon_minitimePon Cze 25, 2007 10:52 pm

Ja bym opierniczył taką folią jaką się te ... no.. te żółte no... kurczaki w piekarniku piecze Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Bob
_
_
Bob


Liczba postów : 24
Age : 37
Localisation : Antoniów
Registration date : 23/06/2007

carbonowy znaczek mitsubishi Empty
PisanieTemat: Re: carbonowy znaczek mitsubishi   carbonowy znaczek mitsubishi Icon_minitimePon Cze 25, 2007 10:59 pm

no nie wiem czy taka folia do kulcaka Very Happy sie nadaje.... w sloncy by z daleka blyszczalo to pewnie nasi panowie policjanci by sie doczepili ze rozpraszasz uwage innych kierowcow (tak jak to jest z neonami pod autem) lol!
Powrót do góry Go down
onufry
_
_
onufry


Liczba postów : 63
Age : 38
Registration date : 23/06/2007

carbonowy znaczek mitsubishi Empty
PisanieTemat: Re: carbonowy znaczek mitsubishi   carbonowy znaczek mitsubishi Icon_minitimePon Cze 25, 2007 11:16 pm

Ryfi napisał:
witam

UWAGA!!! to ja jestem pomyslodawca tego zabiegu i nie zycze sobie zeby ktokolwiek mnie nasladowal pod grozba pozwania na drogę sadową!!! oklejanie znaczków to moje zycie i i pasja i niech tylko ktos spróbuje to zlekcewazyc to juz nie bedzie tu tak miło Very Happy:D:D lol! lol! lol!



hahahah bo walne Very Happy normalnie faaaajnieee etu jest Very Happy i wesoło a nie sztywno jak w kurniku ..... Twisted Evil
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

carbonowy znaczek mitsubishi Empty
PisanieTemat: Re: carbonowy znaczek mitsubishi   carbonowy znaczek mitsubishi Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 12:18 am

u nas czasami cukiernicy sie czepiaja ale to zalerzy jaka pala Suspect
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

carbonowy znaczek mitsubishi Empty
PisanieTemat: Re: carbonowy znaczek mitsubishi   carbonowy znaczek mitsubishi Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 12:44 am

Wygląda spoko ten znaczek ..... i do waszej wiadomości suszarka spokojnie daje rade bo ja tez z folią różne kombinacje robiłem na lampach z przodu i z tyłu ale mi sie nie spodobało to zdjąłem bo festyn był na całego a z Eclipsa festynu nie bede robił Cool Cool Cool
Powrót do góry Go down
Angelo
_
_



Liczba postów : 39
Registration date : 25/06/2007

carbonowy znaczek mitsubishi Empty
PisanieTemat: Re: carbonowy znaczek mitsubishi   carbonowy znaczek mitsubishi Icon_minitimeCzw Cze 28, 2007 10:12 pm

Very nice Ryfi! Cool
Powrót do góry Go down
Many
_
_
Many


Liczba postów : 65
Registration date : 22/06/2007

carbonowy znaczek mitsubishi Empty
PisanieTemat: Re: carbonowy znaczek mitsubishi   carbonowy znaczek mitsubishi Icon_minitimeCzw Cze 28, 2007 11:55 pm

kurcze (chiken) tez bym sobie tak zrobil bo mam zamalowany Very Happy
ale nie chce plagiatować ^^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





carbonowy znaczek mitsubishi Empty
PisanieTemat: Re: carbonowy znaczek mitsubishi   carbonowy znaczek mitsubishi Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
carbonowy znaczek mitsubishi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mitsubishi Eclipse I

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Tuning-
Skocz do: