Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!

Go down 
+6
HouseM
deezz
Angelo
soko
MATi
Adaho_krak
10 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Adaho_krak
_
_
Adaho_krak


Liczba postów : 51
Age : 47
Localisation : Kraków
Registration date : 24/06/2007

Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Empty
PisanieTemat: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 6:01 pm

Zapraszam do tematu i protestu w jedności siła Smile Cała akcja toczy się tu: http://www.mitsubishi-grafix.pl/forum2/viewtopic.php?t=12106&postdays=0&postorder=asc&start=0
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Empty
PisanieTemat: Re: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 6:36 pm

Bardzo ciekawa akcja ale jakos o niej pierwszy raz słysze Sad szkoda bo to co sie w Polsce dzieje z tymi cenami paliw to chora sprawa teraz na Shellu za 95 płace 4,60 a rok temu za V-Power płaciłem 3,50 także ceny benzyny podrożały strasznie ........to mnie tak przeraża że aż mi słabo sie robi nie wiadomo skąd brać pieniądze zeby zatankować Eclipse Mad Mad Mad Mad Mad z nieba one nie lecą i na drzewach tez nie rosną Mad Mad Mad
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Empty
PisanieTemat: Re: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 11:54 pm

Dziwne że dopiero teraz dowiadujecie się o akcji Mitsumaniaków. Chyba region lubelski jest bardziej zorganizowany jeśli chodzi o mitsumaniaków. Każdy z naszego regionu dostał maila z tą informacją już dawno temu.

Ja tankuję zwykle na BP
Powrót do góry Go down
Adaho_krak
_
_
Adaho_krak


Liczba postów : 51
Age : 47
Localisation : Kraków
Registration date : 24/06/2007

Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Empty
PisanieTemat: Re: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 1:03 am

Soko ja też wiem już od dawna (zobacz na date pierwszego topicu), fajnie żeby więcj ludków o tym wiedziało. Na MM wszyscy klubowicze dostali e-mail od Admina. Tu nie było więc pomyślałem, że może pasuje Smile Teraz akcja zaczyna nabierać tempa i mam nadzieje, że coś z tego bedzie. Są już wzmianki w prasie, jeśli nie pomoże tak łagodna akcja, bedzie trzeba ją wzmocnić.
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Empty
PisanieTemat: Re: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 7:24 am

Tak myślę scratch ciekawe czy media np mogą nadać komunikat żeby bojkotować stacje Orlen czy raczej im tego nie wolno.

Myślę że dobrym sposobem są też komunikaty w CB
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Empty
PisanieTemat: Re: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Icon_minitimeCzw Cze 28, 2007 12:00 am

Dzisiaj cena paliwa na Shellu za 95 wynosiła 4,85 Mad Mad Mad Mad Mad zajebiście
Powrót do góry Go down
Angelo
_
_



Liczba postów : 39
Registration date : 25/06/2007

Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Empty
PisanieTemat: Re: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Icon_minitimePią Cze 29, 2007 1:33 am

Mati, to po co tam tankujesz? Znajdź jakąś tańszą stację, ja leje 98 z NESTE za... 4,48.
Powrót do góry Go down
deezz
_
_



Liczba postów : 7
Age : 37
Registration date : 24/06/2007

Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Empty
PisanieTemat: Re: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Icon_minitimeNie Lip 01, 2007 9:41 pm

no ja wlasnie siedze w holandi gdzie benzyna kosztuje 1,56...ale euro.z tym że tutaj za jedną godzine pracy moge kupić ok 6-7 litrow wiec nie jest az tak zle...a jak bylem ostatnio w pl to 95ka kosztowala 4.55:/
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Empty
PisanieTemat: Re: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Icon_minitimeNie Lip 01, 2007 10:06 pm

Na lubelszczyźnie jeszcze nie jest tak źle:
95 - 4.25
98 - 4.52
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Empty
PisanieTemat: Re: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Icon_minitimePon Lip 02, 2007 12:25 am

Bo na Shellu dobra wacha jest i dlatego tam leje teraz juz spadło do 4,65 za 95 ciut taniej jest ale nadal dupa Sad Sad Sad
Powrót do góry Go down
HouseM
_
_
HouseM


Liczba postów : 42
Registration date : 02/07/2007

Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Empty
PisanieTemat: Re: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Icon_minitimePon Lip 02, 2007 1:04 am

Wiecie ze takie bojkoty nic nie dadzą Smile ile razy słyszałem juz o takiej akcji hoho. A wacha coraz drożej.
Powrót do góry Go down
trucky
_
_
trucky


Liczba postów : 51
Age : 36
Localisation : Dolsk WLKP
Registration date : 24/06/2007

Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Empty
PisanieTemat: Re: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Icon_minitimePon Lip 02, 2007 5:03 pm

u mnie na Orlenie 95 kosztuje 4.25 a 98 4.45 ale ostatnio zamkneli stacje i przerabiaja ja na Bliska wiec moze bedzie troszku taniej, ja mam takiego plusa ze moj Ax pali srednio 4- 4,5 litra na 100km wiec bardzo mnie nie zżera a gaz 1.98 wiec brachol jezdzi megane 1.6 taniej niz ja ax 1.0 ;/
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Empty
PisanieTemat: Re: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Icon_minitimePon Lip 02, 2007 8:16 pm

U mnie gaz zależy ale na sprawdzonych stacjach (BP i prywatna) 1.98

Ostatnio chciałem zaoszczędzić i zatankowałem na prywatnej za 1.78 a pózniej jeszcze dotankowalem za 1.82 na Orlenie

Powiem tak że nigdy więcej już tam nie zajrzę. Nie dosc że nawet do celu nie dojechałem bo mi gazu zabrakło za wczesnie niz przewidywałem ( i to sporo za wczesnie) to na dodatek nie dalo sie jechac. Tak zmulilo mi auta ze myslałem ze sie w koncu porzygam. Na szczescie wracajac machnalem na BP i od razu inna jazda. Strzezcie sie Orlenu !!!
Powrót do góry Go down
trucky
_
_
trucky


Liczba postów : 51
Age : 36
Localisation : Dolsk WLKP
Registration date : 24/06/2007

Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Empty
PisanieTemat: Re: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Icon_minitimePon Lip 02, 2007 9:56 pm

Orlen Orlenowi nierowny...... u mnie w Dolsku jest jeden to gaz jest swietny, brachola meganka idzie jak burza, a juz 12 km dalej jest drugi i tylko raz tam zatankowalismy i nigdy wiecej, megana nawet pod gorke podjechac nie mogla....szkoda slow Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Empty
PisanieTemat: Re: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 12:03 pm

Na Orlenie to nie tankuje tak samo jak BP czy na jakiś innych ja tylko na Shellu no chyba że w trase jade to nie mam wyboru i gdzieś indziej zalewam..... ostatnio spotkałem kolesia co sobie do sejczento założył gaz Shocked 9l gazu na 100km mu pali a śmierdzi tym gazem ....taki oszczedny.....

Kiedy wrócą te czasy ze benyznka była po 3,40-3,50 najtańsza a V-Power po 3,70-3,80 wtedy to sie szalało a teraz to najtańszą jaka jest bo sie człowiek nie wyrabia Sad Sad Sad Sad
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Empty
PisanieTemat: Re: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 5:55 pm

chciałbym tylko zwrócić uwagę że ten protest jest gówno warty i generowany przez konkurencyjne stacje ..... dlaczego gówno wart ??

bo:

tankując na shelu, bp, orlenie, bliskiej, jet'cie i paru innych stacjach tankujecie paliwo ORLENU !!! ...... jedynie petrochemia płock ma swoje paliwa ..... na shelu jedynie vpower racing jest przywożony w cysternach shella z niemiec, np. taki vpower zwykły... podjeżdża cysterna orlen z paliwem orlen 95, wsypuje się do niej wiaderko dodatków czyszczących i uszlachetniających i jest shell v power....

http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=44930

polecam temat....

i nie zakładajcie takich głupich tematów bo aż mi się słabo robi... z kąd wy takie głupoty bierzecie.... weźcie się stuknijcie...
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Empty
PisanieTemat: Re: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 6:25 pm

a Ty co taki agresywny i wsciekły na cały świat stało sie coś ????

ja tankuje u siebie na Shellu na krakowskiej przed Raszyn i odczuwam duża różnice np jak zatankuje na Auchan (paliwo Orlenu) to autko mi sie dławi i ksztusi jak przysine to samo mam na BP i na Orlenie ......a różnica miedzy 95 na Shellu a V-Power Racing tez jest odczuwalna .....każdy ma swoje zdanie ja nie wiem jak jest naprawde ale od wielu wielu lat na tym Shellu tankuje cała moja familja tata wujek mama ciotka teraz Ja i przez tyle lat zadne autko nie miało problemów z pompą paliwa ....... i naprawde czuć różnice jak sie zatankuje gdzie indziej .............

każdy ma prawo do swojego zdania i wyboru Smile
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Empty
PisanieTemat: Re: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 6:40 pm

nie no ja nie każę nikomu tankować na orlenie, poprostu śmieszą mnie a nawet wkurzają takie chore akcje które same z siebie się nie biorą jest jakiś inicjator a ludzie naiwnie w to wierzą że jak będą tankować na bp lub shellu 95 to coś to zmieni .... raczej nie bo też tankują paliwo orlenu tyle że na selu paliwo jest zazwyczaj czystsze i ma mniej domieszek.... choć wszystko zależy od właściciela stacji...
Powrót do góry Go down
MikeR
_
_



Liczba postów : 52
Age : 45
Localisation : Hell
Registration date : 21/06/2007

Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Empty
PisanieTemat: Re: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 7:29 pm

Święte słowa Samael !!

W PL tylko V-power Racing jest importowany, reszta to Orlen z jednego kranu, na wielu stacjach nawet 98 to to samo co 95 tylko cena inna, no jeszcze Petrochemia ma swoje paliwo ale to tyle.
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Empty
PisanieTemat: Re: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 11:11 pm

Aaaa to chyba ze o to Ci chodziło Samaelu o ta akcje ...ja czegoś takiego nie robie ......

A z tym ze wszystko w Polsce to wacha Orlenu to teraz sie dowiedziałem tylko czemu na Shellu jest lepsze a na Orlenie gorsze

a to ze V-Power z importu to dobrze bo jednak czuje sie to pod butem Very Happy Smile Smile
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Empty
PisanieTemat: Re: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 11:28 pm

bo shell ma swoje dyrektywy, i swoje wewnętrzne kontrole. im sie poza tym to nie opłaca. lecą na renomie i właśnie tym że mają dobre paliwo, więc nie dodają wody, żywic, alkoholi i sztucznych oktanboosterów przy dolewaniu wody.... dlatego jest lepsze. chociaż też zależy od właściciela. jest taki jeden shell w wawie ale już nie pamiętam gdzie, że mają gorsze paliwo niż na jecie a ropa jest lekko czerwonawa.........................
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Empty
PisanieTemat: Re: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 2:14 pm

spotkalem sie z wileoma stacjami petrochemi pod patronatem orlenu... wiec na to tez nie ma zasady...

shell to shell nie ma tu o czym gadac...

bp... czasem dobre czasem nie wyzej wspomniane "wszystko zalezy od wlasciciela stacji" i tyle...
Powrót do góry Go down
Adaho_krak
_
_
Adaho_krak


Liczba postów : 51
Age : 47
Localisation : Kraków
Registration date : 24/06/2007

Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Empty
PisanieTemat: Re: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 3:03 pm

SAMAEL coś tam słyszałeś, że dzwoni tylko nie do końca wiesz w którym kościele. Sytuacja wygląda tak:
W polsce dystrybutorem paliwa jest orlen, i wszystkie spółki paliwowe należą do niego - fakt
Ale to nie prawda, że paliwo na wszystkich stacjach jest takie samo. Orlen ma 4 klasy paliwa i tylko Shell kupuje paliwo właśnie w tej najwyższej klasie.

Jeśli chodzi o protest, to właśnie przez takich malkontentów jak ty wacha tyle kosztuje. Najlepiej narzekać i wszystko krytykować, zamiast cokolwiek zrobić. W tym proteście nie chodzi o to żeby namawiać do tankowania na innych stacjach, chodzi o ograniczenie sprzedaży detalicznej ORLENOWI i pokazanie naszej (kierowców) siły (liczebności). Już wiele mediów zwróciło uwagę na nasz protest, (poczytaj na MM wątek w całości to znajdziesz sporo odnośników), o to właśnie chodzi zwrócić uwagę na problem, jeśli nie pomoże taka forma protestu zrobi się bardziej konkretny.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH MARUDERÓW !!!
Powrót do góry Go down
HouseM
_
_
HouseM


Liczba postów : 42
Registration date : 02/07/2007

Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Empty
PisanieTemat: Re: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 3:14 pm

Samael Pierdoły piszesz. Shell jak i Bp mają własne paliwa z własnych rafinerii.

Po drugie benzyna z dystrybutora NIE JEST BENZYNĄ APTECZNĄ !!
po to właśnie w aucie masz zamontowane "FILTRY" paliwa.
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Empty
PisanieTemat: Re: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 3:22 pm

Czyli jakby nie było Shell ma najlepsze i już .....co mnie dziwi ostatnio wcale nie najdroższe Shocked bo na Orlenie jest średnio po 10 -15 groszy na litrze drozej Shocked .......

Ale jakiś bojkot można by wiekszy zorganizować czy coś bo to co sie teraz wyprawia to skandal .....wacha ma znowu pójsc w góre bo rzad potrzebuje kasy na drogi na Euro 2012 a najlepiej ściągnąć z nas kierowców Mad Mad ciekawe do ilu wacha dobije niedługo bedzie po 6 blach za litr jakiś szczyn

Posrało ich wszystkich z tymi cenami !!!!!!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Empty
PisanieTemat: Re: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Rozmowy Ogólne-
Skocz do: