Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 KOE :)

Go down 
+12
Adaho_krak
X APOX
onufry
Bob
kojot
MATi
Czarna
mysza
MikeR
SAMAEL
Admin
GOLDI
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

KOE :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: KOE :)   KOE :) - Page 3 Icon_minitimePon Lip 02, 2007 1:29 am

o ja pierdole o ja pierdole Very Happy bylo wyjebiscie Very Happy 5000konny drag o napedzie odrzutowym czy muscle cary po 2000 kuni Smile o ja pierodle:) pizdzik na 500 koni Smile samo KOE wypas:) szczegolnie opony Toyo Razz hie hie hie Razz choc mogli dac jakies lepsze wzornictwo Razz


co do ekipy Smile
Miker wielkie dzieki czlowieku za wszystko:) za klimat Smile za ta cala oprawe Smile wogole za podjecie sie przyjecia takiej sporej ekipy:) przy najblizszej okazji sie odwdziecze przyjacielu Smile

Vandal - powers back Razz -> klubowy psuj Razz rozpurek Razz


Mysza Kaleos i Kris swiry na mase Smile na holu bez wspomagania i serwa przez 100 km Smile jestem do tej pory pelen podziwu dla was panowie Smile

Kojot zajebiscie ze przyjechales Smile pokazales klase Smile dziekuwa za prezet Smile teraz mam juz 2 eclipsy Smile

Venom dziekuwa za przewozke:) zaraziles mnie choroba zwana "spyder" Smile

ale tak naprawde byly nas miliony Smile Kiepuczi, Samael, TJ, Czarna, Bob, Tubobear,Brian, Stunchez, "Brat" Czarnej, Młody GST, Volki, Booster Razz Smile i wielu innych o ktorych chwilowo zapomnialem Smile wybaczcie:P pozno juz:P

Przepraszam wszystkich iz nie zostalem do konca... wyskoczyly mi nagle problemy przed ktorymi "nie chcialem uciekac" i chcialem je szybko zalatwic... wciaz "walcze" w tych pewnych materiach... zobaczymy jak bedzie... jeszcze raz przepraszam... i ze tak sie zmylem bez pozegnania z wsyzstkimi PRZEPRASZAM :p WYBACZCIE :p
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

KOE :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: KOE :)   KOE :) - Page 3 Icon_minitimePon Lip 02, 2007 10:34 am

Widze ze było ciekawie .....a ja zdałem maturke i opijałem ją przez weekend na działce też było fajnie .....nic nie pamietam jak trafiłem do domu tez Razz Razz Razz
Powrót do góry Go down
Admin
Site Admin
Admin


Liczba postów : 63
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 21/06/2007

KOE :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: KOE :)   KOE :) - Page 3 Icon_minitimePon Lip 02, 2007 10:36 am

a macie moze jakies zdjecia ??
Powrót do góry Go down
https://eclipse.forumpl.net
MikeR
_
_



Liczba postów : 52
Age : 45
Localisation : Hell
Registration date : 21/06/2007

KOE :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: KOE :)   KOE :) - Page 3 Icon_minitimePon Lip 02, 2007 12:18 pm

Dziękuję Wszystkim za przybycie i miło spędzony czas cheers
Powrót do góry Go down
Czarna
_
_
Czarna


Liczba postów : 30
Age : 42
Registration date : 22/06/2007

KOE :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: KOE :)   KOE :) - Page 3 Icon_minitimePon Lip 02, 2007 12:27 pm

Powiem tak:

Spodziewałam się że będzie fajnie ale że aż TAK to przeszło moje najśmielsze oczekiwania!!!

Wielki respekt dla MikeRa bo cięzko jest ogarnąć taką zgraje niesfornych klubowiczy a dał nam rade z bratem i Ewą Very Happy

Wszystkim wielkie dzięki że mogłam Was znowu zobaczyć i niektórych poznać Smile

P.S Ja chce więcej takich imprez!!!
Kiedy next? Cool
Powrót do góry Go down
kaleos
_
_
kaleos


Liczba postów : 46
Age : 42
Localisation : Szczecin
Registration date : 24/06/2007

KOE :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: KOE :)   KOE :) - Page 3 Icon_minitimePon Lip 02, 2007 12:41 pm

Panie Michale to my Ci dziekujemy Very Happy

Zajefajny wekend zaczynajacy sie w piatek 9 godzinną podrużą (550km) w tym ostatnie 100km holujac mysze, poprostu lol!
Super ze moglem Was poznac w realu Smile

KOE - muscle cary robia wrazenie, a drag z silnikiem odrzutowym affraid Laughing
Fotki i filmiki beda, troche cierpliwosci Cool
Powrót do góry Go down
http://www.4ignition.com
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

KOE :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: KOE :)   KOE :) - Page 3 Icon_minitimePon Lip 02, 2007 1:32 pm

czekam na filmiki i fotki.


Ja powiem od siebie że było mega. Nie wiem jak to opisać więc nie będe tego robił....

dodam tylko że starym dobrym zwyczajem nie ominęły mnie problemy techniczne.

Podczas demontracji możliwości talona mikerowi skończyło się sprzęgło....
wykręciłem 15,5 ze startem z 2500rpm i problemami ze sprzegłem na dwójce..... jestem zadowolony bo z nowym sprzęgłem i intercoolerem który też juz nie wydolił jest szansa na niziutkie 14.


czarna tak jak obiecałem zrobię auto to możemy stanąć na krescę Wink Wink



ps. kiepuczi jak odwiozłem ciebie strzeliło mi podciśnienie od regulatora ciśnienia paliwa..... dzisiaj naprawiłem i się okazało że mam jeszcze trzy inne nieszczelności..... a ja się zastanawiałem czemu nie jeździ jak podczas strojenia i czemu tak kopci ...................................................
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

KOE :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: KOE :)   KOE :) - Page 3 Icon_minitimePon Lip 02, 2007 8:09 pm

Teraz moja kolej ludzie dzięki Wam za wszystko impreza była super mam nadzieje ze juz niedlugo sie znowu spotkamy

Kaleos dzieki stary za hol hehe bez Ciebie bym nie dotarł

Kiepuczi i Samael dzieki wam chloipaki za spedzony czas przy moim kliperze jestem wdzieczny ze poświeciliscie swoj czas na to.

Miker Wielki szacunek dla CIebie za pomoc w załatwianu spraw zwiazanych z paskiem do mojego klipera i za superrrrrrr impreze.

Czarna hehe no nie wiem jak to powiedziec naprawde Wielkie dzięki ze przygarnelas mnie do swojego bocznego fotela Smile jestem Ci coś winien no ale Ty jestes uparta ale i tak sie odwdziecze naprawde wielkie dzieki ze mogłem się z Toba bujać po drodze hehe.

Venom Stary jestes Wielki i Twoje auto też dzieki za przejazdzke do dziasij czuje jak mnie w fotel wciska.

No i oczywiście Vandal Smile nie koksuj tyle bo nam kliperki wszystkie porozwalasz hehe. Równy z Ciebie gość. Następnym razem weź koksu tez dla mnie hehe Smile


Pozatym dziekuje wszystkim za udana impreze jestescie świetni dziekuje Wam wszystkim za spędzony z Wami czas.

Jeśli o kims zapomnialem w podziekowaniach to przepraszam.

Kiedy teraz robimy jakas imprezke??


Ostatnio zmieniony przez dnia Wto Lip 03, 2007 1:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Venom
_
_
Venom


Liczba postów : 19
Localisation : Bydgoszcz
Registration date : 02/07/2007

KOE :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: KOE :)   KOE :) - Page 3 Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 3:35 am

Dzieki wszyskim bez wyjatku za wspaniala zabawe a w szczegolnosci wielkie dzieki Miker!
Powrót do góry Go down
Vandal
_
_
Vandal


Liczba postów : 6
Age : 42
Localisation : Kraków
Registration date : 24/06/2007

KOE :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: KOE :)   KOE :) - Page 3 Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 7:01 pm

Mysza co do "koksu" się nie będę wypowiadał lol!
a tak naprawde to WIELKIE DZIĘKI MikeR za 3dniową imprezkę!! było naprawde zayedwabiście!!

Venom dzięki za drogę powrotną Smile

Czarna a Tobie w ogóle nie wiem jak mam dziękować za.. hm.. wiesz za co!! ..no i za podrzucenie mnie do krk DZIĘX

Goldi sorki za "drogę powrotną" tongue

TJ sorki za rozpórkę ;P

Jeszcze raz DZIĘKI wszystkim za MEGA IMPREZE!! i powiem tak.. "JA CHCE JESZCZE RAZ!!"
Powrót do góry Go down
kris1976
_
_



Liczba postów : 12
Age : 47
Localisation : szczecin / police
Registration date : 04/07/2007

KOE :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: KOE :)   KOE :) - Page 3 Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 8:33 pm

Very Happy dzieki wszystkim za Super impre SmileSmile
Mysza nastepnym razem spoko hol zalatwiony SmileSmile
Miker dzieki za nocleg i za wsio SmileSmile
Goldi na nastepnym spoce zero drzemki hehe obiecuje (postaram sie ) lol!
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

KOE :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: KOE :)   KOE :) - Page 3 Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 8:34 pm

Spoko Kris a teraz jak mozesz zapodaj foity i te z autostrady i filmiki jak sie scigamy po mieście hehe Smile
Powrót do góry Go down
kris1976
_
_



Liczba postów : 12
Age : 47
Localisation : szczecin / police
Registration date : 04/07/2007

KOE :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: KOE :)   KOE :) - Page 3 Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 8:38 pm

jutro wrzuce bo ostatnio mam mlyn w pracy i niewiele wolnego czasu ale jutro obiecuje Smile
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

KOE :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: KOE :)   KOE :) - Page 3 Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 9:14 pm

Ty to daj chociaz filmiki jak sie scigamy.
Powrót do góry Go down
kaleos
_
_
kaleos


Liczba postów : 46
Age : 42
Localisation : Szczecin
Registration date : 24/06/2007

KOE :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: KOE :)   KOE :) - Page 3 Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 9:27 pm

mysza napisał:
Ty to daj chociaz filmiki jak sie scigamy.


cwaniaczku nie wszyscy musze ogladac jak mnie objezdzac pare razy pod rzad Suspect pirat Very Happy
te filmiki sa chronione prawami autorskimi Razz
Powrót do góry Go down
http://www.4ignition.com
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

KOE :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: KOE :)   KOE :) - Page 3 Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 9:34 pm

Hehe nom praw autorskie prawami ale ja jestem na tych filmach i tez sa tomoje prawa hehe Smile lol! lol! lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
kris1976
_
_



Liczba postów : 12
Age : 47
Localisation : szczecin / police
Registration date : 04/07/2007

KOE :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: KOE :)   KOE :) - Page 3 Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 9:37 pm

hehe ale to ja krecilem bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Powrót do góry Go down
kaleos
_
_
kaleos


Liczba postów : 46
Age : 42
Localisation : Szczecin
Registration date : 24/06/2007

KOE :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: KOE :)   KOE :) - Page 3 Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 9:38 pm

idz mi Razz Ty nie masz zadnych praw geek kris krecil tylko dltego ze fajne dzwieki wydawales Shocked Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.4ignition.com
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

KOE :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: KOE :)   KOE :) - Page 3 Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 9:44 pm

Ja fajne dzwieki wydawałem hehe czy moj samochod ?Smile Smile Razz Razz Very Happy Very Happy lol! lol! jocolor jocolor


Jak kreciles czulem sie jak w TVN Turbo w piracie hehe
Powrót do góry Go down
kris1976
_
_



Liczba postów : 12
Age : 47
Localisation : szczecin / police
Registration date : 04/07/2007

KOE :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: KOE :)   KOE :) - Page 3 Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 9:01 am

fotki i filmiki juz w galeri Smile
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

KOE :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: KOE :)   KOE :) - Page 3 Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 9:16 am

JUz pobieram hehe Smile bounce bounce bounce bounce bounce
Powrót do góry Go down
Sponsored content





KOE :) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: KOE :)   KOE :) - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
KOE :)
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Zloty i Spotkania-
Skocz do: