Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Koszulki klubowe

Go down 
+5
onufry
SAMAEL
MATi
kaleos
mysza
9 posters

Koszulki klubowe
Jestem za koszulkami
Koszulki klubowe Vote_lcap84%Koszulki klubowe Vote_rcap
 84% [ 16 ]
Jestem przeciwny/a
Koszulki klubowe Vote_lcap0%Koszulki klubowe Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Bez różnicy
Koszulki klubowe Vote_lcap16%Koszulki klubowe Vote_rcap
 16% [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 19
 

AutorWiadomość
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Koszulki klubowe Empty
PisanieTemat: Koszulki klubowe   Koszulki klubowe Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 10:51 pm

Jak w temacie co myślicie o zrobieniu koszulek klubowych ale ogólnych a nie tak jak sa robione pod dany zlot?Jesteście za? Macie jakieś ciekawe pomysły?? Tu jest link http://www.allegro.pl/item212289809_koszulki_nadruki_dowolny_napis_najtaniej.html gdzie można by było coś takiego zrobic.Czekam na Wasze zdanie

Lub tutaj można też zamówić http://www.allegro.pl/item212525352_koszulki_z_nadrukiem_twoj_nadruk_t_shirt_nadruki.html chyba ze zrobimy to u tego co robił na zlot?


Ostatnio zmieniony przez dnia Czw Lip 05, 2007 11:00 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
kaleos
_
_
kaleos


Liczba postów : 46
Age : 42
Localisation : Szczecin
Registration date : 24/06/2007

Koszulki klubowe Empty
PisanieTemat: Re: Koszulki klubowe   Koszulki klubowe Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 12:10 am

jak najbardziej Exclamation Smile
na KOE mi bardzo brakowalo takiej koszulki Neutral

co do samego projektu to pewnie kazdy ma swoje gusta, ja proponuje cos bardzo prostego.

przod: nasze duze klubowe logo z ksiezycem

tyl: tez nasze logo ale troche mniejsze, nad nim na wysokosci ramion ( tak jak pilkarze) adres naszej strony

na obu rekawkach: indywidualne nicki

kolory czarno-biale i odwrotnie

Napewno nie cos takiego jak Ty czarna i miker mialiscie, tj czarna koszulka, z przodu bialy prostokat a w nim czarne logo.
Nie wiem kto to wymyslil taki badziew lol!
Powrót do góry Go down
http://www.4ignition.com
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

Koszulki klubowe Empty
PisanieTemat: Re: Koszulki klubowe   Koszulki klubowe Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 12:57 am

Ee tam fajna jest taka koszulka ja tez mam wiec nie gadajcie dobrze sie prezentuje a jak sie w niej wysiada z Eclipse to wszyscy sie interesują i patrzą co jest napisane Very Happy

A to załatwiał DACO człowiek który nam zlot zorganizował Smile Smile Smile

i tak koszulka to nie badziew Razz Razz Czarna Miker pomóżcie !!!
Powrót do góry Go down
kaleos
_
_
kaleos


Liczba postów : 46
Age : 42
Localisation : Szczecin
Registration date : 24/06/2007

Koszulki klubowe Empty
PisanieTemat: Re: Koszulki klubowe   Koszulki klubowe Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 1:06 am

MATi napisał:
a jak sie w niej wysiada z Eclipse to wszyscy sie interesują i patrzą co jest napisane Very Happy

taaaa, patrza co to sie do niej przyczepilo geek
to wyglada jak cos sztucznie do klejonego.

a i musi byc wersja czerwona, bo jak czarna stwierdzilas Question mam zboczenie czy cos podobnego, na pukcie czerwonego Razz
Powrót do góry Go down
http://www.4ignition.com
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

Koszulki klubowe Empty
PisanieTemat: Re: Koszulki klubowe   Koszulki klubowe Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 10:16 am

ja robiłem koszulki dla siebie i mikera, ale nie mam czasu zaprezentować.
Powrót do góry Go down
onufry
_
_
onufry


Liczba postów : 63
Age : 38
Registration date : 23/06/2007

Koszulki klubowe Empty
PisanieTemat: Re: Koszulki klubowe   Koszulki klubowe Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 10:50 am

ja jestem jak najbardziej za chociaz mam ogromna i dokuczliwą dolegliwosc BRAK ECLIPSE ( straszna choroba i strasznie męcząca) SadSadSadSadSad ale od czegos trzeba zaczac bounce bounce bounce
Powrót do góry Go down
MikeR
_
_



Liczba postów : 52
Age : 45
Localisation : Hell
Registration date : 21/06/2007

Koszulki klubowe Empty
PisanieTemat: Re: Koszulki klubowe   Koszulki klubowe Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 10:57 am

Kaleos podpadłeś affraid

To były oficjalne koszuli ze zlotu w Kielcach, limitowane i bardzo zajebiste Very Happy

Koszulki to żaden problem, najlepiej jak każdy sam sobie zrobi coś ciekawego, takich firm jest bardzo dużo, wtedy każdy zrobi wg własnego pomysłu i gustu. Trochę własnej inwencji.

Koszulki zlotowe są limitowane i okazjonalne.

Koszulki klubowe ogólne też są do zrobienia, ale bez wydziwiania.
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Koszulki klubowe Empty
PisanieTemat: Re: Koszulki klubowe   Koszulki klubowe Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 11:01 am

NO jasne ze bez udziwnień zwykłe duże logo na klacie i plecach i finito po co coś kombinować


Np coś takiego to jest amatorka ale chodzi mi o to jak bym widział taką koszulke Koszulki klubowe Deed585c198a42f3m
Powrót do góry Go down
MikeR
_
_



Liczba postów : 52
Age : 45
Localisation : Hell
Registration date : 21/06/2007

Koszulki klubowe Empty
PisanieTemat: Re: Koszulki klubowe   Koszulki klubowe Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 11:14 am

Albo od przodu albo od tyłu, choćbyś nie wiem jak się gimnastykował to w dwóch pozycjach naraz to bez sensu Very Happy
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Koszulki klubowe Empty
PisanieTemat: Re: Koszulki klubowe   Koszulki klubowe Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 11:20 am

Ja myślelem zeby z obu stron ze gdzie nie spojrzą tak Klub Eclipse hehe
Powrót do góry Go down
onufry
_
_
onufry


Liczba postów : 63
Age : 38
Registration date : 23/06/2007

Koszulki klubowe Empty
PisanieTemat: Re: Koszulki klubowe   Koszulki klubowe Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 11:27 am

to moze z przodu napis MITSUBISHI ECLIPSE a z tylu takie logo jak Mysza pokazał... pomysł z nickiem na koszulce bardzo mi sie podoba Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Kct
_
_



Liczba postów : 29
Age : 31
Localisation : Myszków
Registration date : 29/06/2007

Koszulki klubowe Empty
PisanieTemat: Re: Koszulki klubowe   Koszulki klubowe Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 11:32 am

hmm a moze nicki na kolnierzyku z tylu? Mam taka jedna, niezle to wyglada..
Powrót do góry Go down
http://www.myszkowunderground.prv.pl
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

Koszulki klubowe Empty
PisanieTemat: Re: Koszulki klubowe   Koszulki klubowe Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 2:15 pm

jak dla mnie pasują takie jak zrobiłem sobie z mikerem. z przodu na piersi logo i adres strony a z tyłu talon tsi awd driver a nad tym napisem duuży znaczek talona. to samo można by zrobić z eclipsami duży znaczek mitsubishi a pod nim eclipse gs/gst/gsx driver Smile
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Koszulki klubowe Empty
PisanieTemat: Re: Koszulki klubowe   Koszulki klubowe Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 2:25 pm

Samael daj projekt i pomyślimy. Ja narazie jestem za moim pomysłe duze logo i tyle po co kombinowac.
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

Koszulki klubowe Empty
PisanieTemat: Re: Koszulki klubowe   Koszulki klubowe Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 3:03 pm

ja juz mam 3 koszulki klubowe/zlotowe Smile i jakos specjalnie braku kolejnej nie odczuwam Smile ale jak ktos chce niech robi wedle wlasnego projektu uznania Smile tak chyba najrozsadniej...
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Koszulki klubowe Empty
PisanieTemat: Re: Koszulki klubowe   Koszulki klubowe Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 3:24 pm

To Ty Goldi naruszyłes dobre mienie ankiety dałeś bez różnicy niech no Ci dopadne hehe Smile lol! lol! bounce bounce
Powrót do góry Go down
Pako82
_
_
Pako82


Liczba postów : 15
Registration date : 26/06/2007

Koszulki klubowe Empty
PisanieTemat: Re: Koszulki klubowe   Koszulki klubowe Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 4:45 pm

hmmm ja jestem za!! dajcie jakis konkretny pomysl a napewno sie dostosuje!!

ps.ktos jeszcze sie wylamal i tez dal "bez roznicy" jest ich juz dwoje!!
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

Koszulki klubowe Empty
PisanieTemat: Re: Koszulki klubowe   Koszulki klubowe Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 5:10 pm

http://putfile.com/samcrk/images/97566 ja i miker mamy takie po dwie szt.
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Koszulki klubowe Empty
PisanieTemat: Re: Koszulki klubowe   Koszulki klubowe Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 6:10 pm

No i fajne ale u nas z tyłu mozna Eclipse GS/GST/GSX tak jak ktos zaproponował i duzy znaczek Klubowy i jest git


Samael a gdzie robiliście te koszulki masz jakis namiar? zapodaj jak cos. To co jaki dajemy projekt i zaczynamy dzialac.Zorientuje sie jakie sa koszty i bede zbieral zapisy na koszulki.Tylko musimy ustalić jaka ma dokłądnie wyglądać koszulka.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Koszulki klubowe Empty
PisanieTemat: Re: Koszulki klubowe   Koszulki klubowe Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Koszulki klubowe
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Rozmowy Ogólne-
Skocz do: