Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagowaæ na tê wiadomo¶æ? Zarejestruj siê na forum za pomoc± kilku klikniêæ lub zaloguj siê, aby kontynuowaæ.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Ciekawe og³oszenia Eclipse :)

Go down 
+13
Bobo
Angelo
RaLpH 21
SAMAEL
HouseM
trucky
soko
mysza
MATi
X APOX
GOLDI
Many
Admin
17 posters
Id¼ do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomo¶æ
Admin
Site Admin
Admin


Liczba postów : 63
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 21/06/2007

Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Empty
PisanieTemat: Ciekawe og³oszenia Eclipse :)   Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Icon_minitimePi± Cze 22, 2007 8:54 am

W tym temcie rozmawiamy o og³oszeniach zwi±zanych ze sprzedaza Eclipse wszystkich generacji jak i czê¶ciach do Nich Razz


Ostatnio zmieniony przez dnia Pi± Cze 22, 2007 4:27 pm, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://eclipse.forumpl.net
Many
_
_
Many


Liczba postów : 65
Registration date : 22/06/2007

Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe og³oszenia Eclipse :)   Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Icon_minitimePi± Cze 22, 2007 1:49 pm

nie zmieniaj moich postów!!!!!!!!! ;]
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe og³oszenia Eclipse :)   Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Icon_minitimeSob Cze 23, 2007 7:43 pm

3g? tak sie zastanaiwm glosno Smile mial ktorys z klubowiczow doczynia:> codzi czy ta v6 daje rade czy nie bardzo:>?
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe og³oszenia Eclipse :)   Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Icon_minitimeNie Cze 24, 2007 3:32 am

goldi daje rade z czym ?????
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe og³oszenia Eclipse :)   Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Icon_minitimeNie Cze 24, 2007 12:42 pm

Goli ja jak sie przymierza³em do 3G w³a¶nie z V6 .....to tak brzmienie silnika jest przecudne natomiast chodzi du¿o lepiej ni¿ GS 1G czy 2G bardzo dobrze przyspiesza i jest do¶æ elastyczny ....za bardzo go nie kataowa³em ale mi sie podoba³o ....wra¿enia z jazdy bezcenne Smile
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe og³oszenia Eclipse :)   Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Icon_minitimeNie Cze 24, 2007 2:09 pm

czy daje rade... hmmm chodzi mi o zawdonosc tej jednostki... stosunek mocy do masy... itd... czy te 200 koni w tym v6 sa czegos warte czy nie umywaja sie np do GST 2g porownujac do serii :>
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe og³oszenia Eclipse :)   Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Icon_minitimePon Cze 25, 2007 12:16 pm

Je¶li chodzi Ci o prównanie 3G GT do 2G GST to bardziej popierdziela jednak 2G GST bo jest mniejszy i lzejszy ......ale to 3G GT mo¿na ³atwo poprawiæ i wyci±gn±æ oko³o 300 KM i wtedy podobno ¶miga jak z³y gdzie¶ na jakie¶ stronce tuningowej czyta³em.....a o zawodno¶ci sie nie wypowiadam bo nie wiem jaka jest Razz Razz Razz ..
Goldi a czemu pytasz chcesz 3G sobie kupiæ ???
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe og³oszenia Eclipse :)   Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 12:36 am

No no to moze cos tam prawdy jest w tym co kliknoles mati ale GST naprawde ma lepsze i szybsze tansze rozwiazania aby podniesc moc no i oczywiscie to 2G o wygladzie powiem tyle zs 3G ni sie nie podoba ale to moje prywatne zdanie ......... lol!
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe og³oszenia Eclipse :)   Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 1:01 am

No tak X ale do 3G zak³adasz Chipa i turbo dobre i masz 300 kucy na samym chipie mozesz miec 250 ja nie mówi³em ze tañsze czy co¶ tylko ze mnie roboty bo podobno podzespo³y 3G s± dobre i robi±c te dwie rzeczy mozna miec 300 rumaczków tak czyta³em ....ale oczywi¶cie moge sie myliæ bo sam tego przecie¿ nie sprawdza³em Razz Razz Razz
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe og³oszenia Eclipse :)   Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 1:15 am

hmmm szczerze? watpie... slyszalem o compressor Kit dedykwoany do 3g... do 260 kuni... ze wiecej strach ladowac...

nie znam potencjalu tego silnika... ale co seria to seria Smile
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe og³oszenia Eclipse :)   Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 7:50 pm

Ka¿ny ma inne ¼ród³o informacji ale dobra nikt tu z nas nie ma 3G .....jeszcze Cool Cool
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe og³oszenia Eclipse :)   Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 8:41 pm

Osobisci powiem tyle ze wed³ug mnie 2g GST powinno dac rade 3g GT oczywiscie chodzi mi o serie bo wiadomo jak ktos sobie lubi pogrzebac hehe Razz . Natomiast co do wygladu to zdecydowanie 2g bierze wszystkie generation. Szkoda ze nikt z nas co jedize do Mikera niema 3g GT bo by mozna bylo sprawdzic potencjal tego auta hehe Smile
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe og³oszenia Eclipse :)   Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 10:31 pm

GST jesli trzyma serie bedzie szybszy od GTSa tez seryjnego...
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe og³oszenia Eclipse :)   Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 11:48 pm

No szybszy szybszy .....troche sie nie spotarali z tym 3G bo z tej V6 to mo¿na by by³o wyci±gn±æ du¿o wiecej tych koników......

A najlepsze jest 1G GST to jest rakieta Cool Cool
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe og³oszenia Eclipse :)   Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 11:50 pm

Nom ale 1 g ma ma³a mase wiec to idzie do przeodu bez problemu
Powrót do góry Go down
Many
_
_
Many


Liczba postów : 65
Registration date : 22/06/2007

Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe og³oszenia Eclipse :)   Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 12:03 am

ma³a mase ? Razz:P Mylisz sie
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe og³oszenia Eclipse :)   Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 7:31 am

Co¶ mi sie wydaje ¿e a¿ tak ma³ej masy to on nie ma. Mój by³ wa¿ony i wysz³o 1270kg (oko³o 20l benzyny i 15l gazu). Z tym ¿e w odró¿nieniu od przecietnego 1g wagê zwiêksza:

+ instalacja gazowa
zmniejsza:
- silnik 1.8 który jest z pewno¶ci± l¿ejszy od 2.0
Powrót do góry Go down
Many
_
_
Many


Liczba postów : 65
Registration date : 22/06/2007

Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe og³oszenia Eclipse :)   Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 9:48 am

ja mia³em wbity w dowod 1350 ;]
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe og³oszenia Eclipse :)   Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 10:59 am

Many nie patrz na to co jest w dowodzie bo tam sie cuda dzieja. Sam kiedys popatrzylem na dowod i wyszla z tego dluga dyskusja. Oklazalo sie ze ja sie mylilem.

W jaki¶ papierach z serwisu mialem wbite masa calkowita 1650kg, jak sie okazalo pomylili ca³kowita z dopuszczalna Smile Ale zeby bylo smieszniej w dowodzie rejetracyjnym dopuszczalna jest wbita dobrze, a ca³kowita = 0kg :DDD

Eh gdyby tak bylo to bym moimi 95 konikami cuda dzia³a³ Very Happy
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe og³oszenia Eclipse :)   Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 11:02 am

Many pewnie ze ma³a masa 1g nie wa¿y duzo okolo 1300 kg wiec idzie dobrze.
Powrót do góry Go down
trucky
_
_
trucky


Liczba postów : 51
Age : 36
Localisation : Dolsk WLKP
Registration date : 24/06/2007

Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe og³oszenia Eclipse :)   Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 12:10 pm

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2957454

znacie to ktos....bo na zdjeciach stoja az 3 kliperki 1G czerwone Shocked
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe og³oszenia Eclipse :)   Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Icon_minitimeSob Cze 30, 2007 8:32 am

Przegl±dam sobie od czasu do czasu aukcje w USA i w³asnie zosta³ sprzedany eclipse spyder:
Tak z ciekawo¶ci pytam czy takie co¶ siê op³aca:
http://www.crashescars.com/pl/search/?mode=show1&id=08811137

Z wszelkimi op³atami + 1500z³ na odbiór z Gdyni wychodzi 17 tys
Z tego co widaæ to siedzenie do tapicera, ty³ zderzak do wymiany pewnie razem z mocowaniem no i silnik do wymiany (bez osprzetu) bo ten przebieg 227tys mil Shocked

Ale na przyk³ad ten to ju¿ niez³y k±sek chocia¿ zastanawai mnie ¿e nie ma certyfikatu ¿e auto odpala i je¼dzi. Pewnie posz³a ch³odnica lub ch³odniczka oleju. :
http://www.crashescars.com/pl/search/?mode=show1&id=08952497

Wszelkie op³aty + 1500 zapasu = 19800z³

+ naprawa czyli na pierwszy rzut oka jakie¶ 3000z³ Smile
lampa, zderzak, maska i ew ch³odnica. Tylko czemu nie pali scratch silnik jakis czarny
Powrót do góry Go down
HouseM
_
_
HouseM


Liczba postów : 42
Registration date : 02/07/2007

Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe og³oszenia Eclipse :)   Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Icon_minitimePi± Lip 06, 2007 7:50 pm

19800 za 2G i jeszcze do tego rozbitego , przed rejestracj± w Polsce to Paranoja. :-) Nie lepiej kupiæ rozbitego np z niemiec albo austri ?
Powrót do góry Go down
Many
_
_
Many


Liczba postów : 65
Registration date : 22/06/2007

Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe og³oszenia Eclipse :)   Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Icon_minitimePi± Lip 06, 2007 8:37 pm

mysza napisa³:
Many pewnie ze ma³a masa 1g nie wa¿y duzo okolo 1300 kg wiec idzie dobrze.

Jesli uwa¿asz ze 1350 to ma³o to ja nie wiem Razz
Moje 3kGT wazy 1700 i to juz jest ogrom. Ale za to cale auto jest okute tak samo zawieszenie.
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe og³oszenia Eclipse :)   Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Icon_minitimeSob Lip 07, 2007 1:11 pm

no 1700 to juz du¿o ale 1300 nie jest ¼le mowilem ze malo bo wa¿y mniej ni¿ 2g.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe og³oszenia Eclipse :)   Ciekawe og³oszenia Eclipse :) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ciekawe og³oszenia Eclipse :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Id¼ do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Sprzedam Eclipse 2G GS (96r)
» Ciekawe Filmy
» OLO Eclipse GS 2G (4G63)
» Eclipse 2g GS - Mysza
» Sprzedam Eclipse 1G

Permissions in this forum:Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Kupiê / Sprzedam-
Skocz do: