Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4"

Go down 
+7
kaleos
SAMAEL
soko
GOLDI
X APOX
MATi
HouseM
11 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
HouseM
_
_
HouseM


Liczba postów : 42
Registration date : 02/07/2007

Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Empty
PisanieTemat: Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4"   Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Icon_minitimePią Lip 06, 2007 10:19 pm

Jak wam się podoba ? Własnie skończyłem spawać :-)
Trochę brudna ale to zdięcie na " gorąco "
Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" 91781b9cd3f4eac5med
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Empty
PisanieTemat: Re: Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4"   Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Icon_minitimePią Lip 06, 2007 11:20 pm

Fajnie wygląda .......ale w Eclipsach na dwie strony wyglada zajebiście pomyśl o dorobieniu sobie końcówki z drugiej strony zebyć miał na dwie strony wtedy wygląda boski .........ale tak tez jest bardzo ładnie bounce bounce
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Empty
PisanieTemat: Re: Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4"   Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Icon_minitimeSob Lip 07, 2007 2:03 am

Very Happy to sama koncowka nie caly wydech ????wyglada niezle ale to napewno 4" bo wyglada mala ???? lol!
moja 3" a wyglada na wieksza

http://teges933.wrzuta.pl/obraz/kVXOw52o9f/dsc02795
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Empty
PisanieTemat: Re: Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4"   Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Icon_minitimeSob Lip 07, 2007 4:47 am

tez mi sie wydaje ze to nie 4" :> albo takie zludzenie optyczne sie wkradlo :> obczai sie na zywo Smile ale dobra robota:) wyglada ok
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Empty
PisanieTemat: Re: Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4"   Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Icon_minitimeSob Lip 07, 2007 6:52 am

skoro juz sie przebijacie rozmiarem to moj a'la mugen na wylocie ma 10cm średnicy czyli scratch hmm 4" Smile


Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Dscf4261pl3.th
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Empty
PisanieTemat: Re: Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4"   Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Icon_minitimeSob Lip 07, 2007 10:32 am

housem to sama końcówka do ori tłumika czy tłumik też byś dorobił ? bo potrzebuje dorobić sobie tłumik..... wejście 3" przelot 3" i wyjście 3,5" z puszką 4" oczywiście część przechodząca przez tłumik dziurkowana a w puszcze materiał tłumiący. zrobił byś coś takeigo ?? ew. gdzie można dostać takie materiał to sam sobie pospawam....
Powrót do góry Go down
HouseM
_
_
HouseM


Liczba postów : 42
Registration date : 02/07/2007

Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Empty
PisanieTemat: Re: Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4"   Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Icon_minitimeSob Lip 07, 2007 2:28 pm

Jest dokładnie 10,4 cm , osobiście i własnoręcznie opalanej stali nierdzewnej What a Face
Denerwuje mnie jak mi w aucie tłumik buczy czy wydaje jakieś ala sportowe odgłosy.
Obciąłem originalnego siusiaka od tłumika i przyspawałem tą bestię cyclops
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Empty
PisanieTemat: Re: Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4"   Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Icon_minitimeNie Lip 08, 2007 10:24 pm

ooo ale sama koncowka to nie wszysdko a co z reszta .....a moze to tylko na wyglad czy na inny dzwiek ....???? lol!
Powrót do góry Go down
kaleos
_
_
kaleos


Liczba postów : 46
Age : 42
Localisation : Szczecin
Registration date : 24/06/2007

Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Empty
PisanieTemat: Re: Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4"   Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Icon_minitimePon Lip 09, 2007 4:41 pm

ja miedzy innymi przez taka rure nie kuplem kiedys eclipsa Razz
mi tam moze pierdziec, buczec ale musi jakos wygladac normalnie Smile
moze jak by byly takie dwie i jeszcze wypolerowane to bylo by calkiem spoko, ale tak... Wink
Powrót do góry Go down
http://www.4ignition.com
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Empty
PisanieTemat: Re: Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4"   Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Icon_minitimePon Lip 09, 2007 4:51 pm

CHyba pojde do fury i zrobie fotke rurki i zapodam Wam moja hehe lol! lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
Ryfi
_
_
Ryfi


Liczba postów : 51
Registration date : 25/06/2007

Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Empty
PisanieTemat: Re: Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4"   Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Icon_minitimePon Lip 09, 2007 5:49 pm

szczerze mowiac t wyglada jak przecieta w pół rura ze sklepu hydraulicznego geek
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Empty
PisanieTemat: Re: Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4"   Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Icon_minitimePon Lip 09, 2007 8:20 pm

http://www.putfile.com/pic.php?img=4634790
moja wiejska rurostrzelba lol! lol! niedługo ją roznituje i wsadzę w środek rurę 3" a reszta zostanie dla wyglądu Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Diabel
_
_
Diabel


Liczba postów : 39
Registration date : 08/07/2007

Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Empty
PisanieTemat: Re: Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4"   Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Icon_minitimePon Lip 09, 2007 8:24 pm

Samael malutka ta twoja rura ;P

Ja bym sobie zalozyl taka http://www.wrzuta.pl/obraz/i0Mrhkqc22/wiejski_tuning_010 tylko nigdzie nie moge dostac takich w sklepie Razz
Powrót do góry Go down
Ryfi
_
_
Ryfi


Liczba postów : 51
Registration date : 25/06/2007

Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Empty
PisanieTemat: Re: Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4"   Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Icon_minitimePon Lip 09, 2007 8:40 pm

no dobra to tez sie pochwale king
http://img165.imageshack.us/my.php?image=apexi011fc6.jpg
koncowka 4,5" Twisted Evil ori apexi made in japan Twisted Evil
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Empty
PisanieTemat: Re: Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4"   Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Icon_minitimePon Lip 09, 2007 9:09 pm

ja najchętniej wypuścił bym wydech z boku rurą 3" i dla mnie było by najlepiej Razz Razz ... jednakże police mogła by się rpzyczepic Very Happy więc po to tylko tłumik ... rozmiar nie ma znaczenia ..... 4,5cala to już przesada Razz Razz Razz ... i 3" by starczyło gdyż taka jest rura wydechowa Wink
Powrót do góry Go down
trucky
_
_
trucky


Liczba postów : 51
Age : 36
Localisation : Dolsk WLKP
Registration date : 24/06/2007

Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Empty
PisanieTemat: Re: Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4"   Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Icon_minitimePon Lip 09, 2007 11:56 pm

to jeszcze ja musze zrobic zdjecie mojej rury w AX Very Happy Very Happy to wam dopiero szczeny popadaja Twisted Evil
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Empty
PisanieTemat: Re: Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4"   Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 5:45 am

Very Happy samael jaka przesada jak jakies turbo siedzi gdzies tam to 3" najlepsza sprawa jaka moze byc odglos no i wyglad .......ty skladales swoj o ile sie nie myle bo pamietam jakies fotki z kurnika ...... scratch
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Empty
PisanieTemat: Re: Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4"   Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 10:14 am

noo mój ma być niepozorny Very Happy czyli nie chce wiadra z tyłu.... docelowo ma być o2 housing 2,5 cala owinięty bandażem, dalej downpipe zaczynający się od 2,5 cala a kończący się średnicą 3 cali jak reszta wydechu, najchętniej wyprowadził bym z tyłu poporostu gołą rurę 3", było by najprościej .... choć to rozwiązanie bliskie jest takiemu jak chce zrobić czyli poprostu na rurę nasadzę to co zostanie z mojego obecnego tłumika czyli puchę z końcówką 3,5 cala..... czy coś tłumić będzie czy nie to mi dynda lol!
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Empty
PisanieTemat: Re: Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4"   Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 3:31 pm

SAMAEL napisał:
docelowo ma być o2 housing 2,5 cala owinięty bandażem....

Gdzie jest MikeR ?
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Empty
PisanieTemat: Re: Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4"   Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 3:45 pm

Hehe A Goldi tak si eprodukował u Mikera o bandażu :-)


Dobra czas na moją rurke Smile

Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" 7173d6d5efa2e4d3m

Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" 3e8eb34519b0ac29m

Co Wy na to?? Smile
Powrót do góry Go down
Ryfi
_
_
Ryfi


Liczba postów : 51
Registration date : 25/06/2007

Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Empty
PisanieTemat: Re: Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4"   Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 10:29 pm

samael ten twoj tlumik to szczerze mowiac wyglada jak strumienica:) i chyba nie w prawo ale w lewo powinien byc przekrzywiony jocolor
Powrót do góry Go down
HouseM
_
_
HouseM


Liczba postów : 42
Registration date : 02/07/2007

Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Empty
PisanieTemat: Re: Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4"   Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 10:47 pm

W moim przypadku restrykcyjność wydechy nie stanowi żadnego problemu w końcu mój silnik jest N/A a w takim przypadku najlepiej sprawdza się seryjny układ wydechowy bo skonstruowanie czegoś lepszego to abstrakcja.
poza tym wole żeby było cicho niż głośno rendeer
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Empty
PisanieTemat: Re: Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4"   Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 11:58 pm

wiem krzywo mi się przyspawało ale to i tak prowizorycznie Razz bo wiedziałem że bede musiał ejszcze raz Razz Razz .... poczekaj jak go ładnei schowam, ułożę, i zrobię pełen przelot 3" Razz
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Empty
PisanieTemat: Re: Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4"   Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 4:18 am

Very Happy to 2.5" caly wydech bedziesz mial nie zamaly ......ile konikow popychasz ???? z tego co wiem to ponad 300....zalecany jest 3" min ........bandasz to dobry pomysl ja tesz mam wszysdko poobwijane wlacznie z czla down pipe prawie do konca ..widac roznice zwlaszcza w cieple dni wszyscy co maja turbo wiedza ze jak jest goraco to czasami w srodku nie da sie wytrzymac ......pozd
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Empty
PisanieTemat: Re: Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4"   Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 10:38 am

no narazie mam seryjny o2 housing, seryjny downpipe owinięty bandażem a dalej pełne 3" do samego końca .... niestety tłumik lipa ... ma wejście 2.5" a w środku 2" ...... końcówka 3,5" .... a miał być przelotowy ... teraz go poprostu wybebeszę, wsadzę w niego rurę 3" i przyspawam poprawnie .... docelowo też wszystko obwinięte. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Empty
PisanieTemat: Re: Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4"   Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4" Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Moja nowa Fanaberia - Końcówka wydechu 4"
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Bolek moja zabawka GS 1g 94r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Tuning-
Skocz do: