Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 ale sie porobiło...

Go down 
+14
kojot
Ryfi
mysza
Czarna
Many
soko
Adaho_krak
MikeR
MATi
Bob
X APOX
GOLDI
onufry
Admin
18 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

ale sie porobiło... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 9:50 am

Very Happy MIKER NA PREZYDENTA !!!

chciałbym tylko zaznaczyć że strona stoi na serverze chikenna i ma adres eclipse.net.pl . przenosząc na inny server nie będzie można uzyskać tego samego adresu. Chik powiedział iż odda strone, zostawi ją w samopas bez działu download za który musi dopłacać i niech sobie na jego serverze gdzieś w koncie stoi. myślę że nie będzie takim chamem żeby któregoś dnia ją odłączyć. mekp działa dalej tyle że chikenn już się nie wypowiada. i puki nie będziecie go prowokować, nie bedziedzia zakładać nowych tematów itd to nie będzie sie odzywał.... a chyba o to nam chodzi ?? w końcu jak zobaczy że wszyscy o nim zapomnieli i olali to przestanie wogóle zaglądać i bruździć. a strona będzie sobie stała, ew. możemy zaproponować mu rocznie 50-100zł lol! lol! i niech strona stoi na starym adresie. który jest już popularny i rozpowszechniony. niech da szakalowi i mi uprawnienia admina i niech zajmuje się swoimi prawami. pierwsze co wymaga zrobienia to odświerzenie działu aktualności, zmiana ankiety, przywrócenie goldiego jako moda.
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

ale sie porobiło... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 10:20 am

No wlasnie o to mi chodzi po co zmieniac cos jak jest juz cos znane po starym adresem.Adres tezniech zostanie. Kurde przeceirz przez jakas klotnie moze mozemy rozwalac klubu ktory istnieje juz troche czasu.Tam tak jak samael mowi zrobic akutualizacje wywalic lub zmienic ankiete i wywalic zarejestrowanych ludzi ktorzy nie odwiedzaja strony klubowej przez pol roku. Takie jest moje zdanie porzadek musi byc a ktos tego porzadku musi pilnowac. study queen
Powrót do góry Go down
Admin
Site Admin
Admin


Liczba postów : 63
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 21/06/2007

ale sie porobiło... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 12:04 pm

a co bedzie z tym forum No Sad Crying or Very sad no ale ok...

A bede mogl sie zalapac wtedy na mod'a jak wszystko wypali ?!
Powrót do góry Go down
https://eclipse.forumpl.net
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

ale sie porobiło... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 12:25 pm

za zaslugi dla ludzkosci Venon ja to bym Cie ozłocil i dal nawet Admina Smile

ale nie rozumiem ludziska co wy gadacie Smile przeciez serwer to serewer a domena to domena Smile ta domena "ECLIPSE.net.pl" nalezała do Leoula!!!! przekazal ja w rece chickena! chicken nic do niej nie ma!

dajcie na luz... na wstrzymanie do KOE... wyjasni sie tam wszyxstko... uruchomilem pare kontatkow z paroma ludzmi prowadze rozmowy... moze bedize nowy serwer, nowe forum ze starym adresem... ale trzeba pogadac na zyvo... co do starego MEKP to jest moim zdaniem jedna wielka lipa!! silnik php fusion na ktorym stoi forum jest tak kurewsko nie dopracowany ze to az porazka... z punktu widzenia moderatora tam nic nie mozna bylo robic procz usuwnai! a jesli byla jakas wartosciowa wypowiedz to nie mozna jej bylo wyciac z tematu! taka chujnia z grzybnia! jestem za przeniesieniem calosci ze strony... zbudowaniu czegos konkretnego na lepszym silniku! i wtedy cos budowac... tam jest straszna lipa...
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

ale sie porobiło... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 12:38 pm

Wedle mnie to przenoście gdzie chcecie byleby adres zostal ten sam nie znam sie na domenach i innych pierdołach ważne zeby adres został ten san.A co do Venona to mozesz byc kim chcesz Smile Smile
Powrót do góry Go down
onufry
_
_
onufry


Liczba postów : 63
Age : 38
Registration date : 23/06/2007

ale sie porobiło... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 12:41 pm

mysza napisał:
A co do Venona to mozesz byc kim chcesz Smile Smile



byle nie dyktatorem i kurczakiem lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

ale sie porobiło... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 1:01 pm

GOLDI a co to domena Very Happy Very Happy .... ja bym dał starą stronę na nowym serverze. ale forum dał w formie PHP jak te: http://ocforum.pl/

ja grafiką mogę się zająć. można też pozmieniać trochę grafikę na stronie. logo klubu należy do mnie, nie chciałem tego mówić ale chikenn chciał je na początku zmienić jak tylko powstawała strona mimo iż było już na MKP zatwierdzone. ... lol! lol! lol!

także goldi jak wyczaisz tak, by przenieść cała stronę, pod "przyciskiem" forum dać porządny skrypt php i byl stary adres to normalnie chyba cię uściskam affraid
Powrót do góry Go down
Adaho_krak
_
_
Adaho_krak


Liczba postów : 51
Age : 47
Localisation : Kraków
Registration date : 24/06/2007

ale sie porobiło... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 1:30 pm

Jestem ZA starym adresem i nowym forum Smile
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

ale sie porobiło... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 2:04 pm

troche zle sie wyrazilem Wink domena to np "net" i "pl"... ale chodzilo mi domene nasza z nazwa domeny Razz czyli stary adres jak kto woli Wink i wszystko sie da... pogadamy na KOE o tym i ustalimy co i jak Wink

wyglad forum jest nie wazny... to na samym koncu... najwazniejsze jest dobry silnik... najlepiej zeby byl modularny i rozwojowy... wyglad forum to tylko kwestia dostosowania...

czy forum w PHP... hmmm poki co jest to jedna z powsszechnieszych opcji na rynku... jednak ze: PHP jest straszni dziurawe... i trzeba by bylo dawac dosc spore zabezpieczenia... obadam temat..
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

ale sie porobiło... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 6:34 pm

Ja to nic nie rozumiem o co chodzi bo jestem zielony w tych sprawach Razz Razz

Róbcie co chcecie ja sie zgadzam mimo ze za bardzo nie łapie Razz Razz
Powrót do góry Go down
onufry
_
_
onufry


Liczba postów : 63
Age : 38
Registration date : 23/06/2007

ale sie porobiło... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 10:05 pm

no ja mam tak samo jak MATi heheh SmileSmileSmile ale gdzie wy tam ja SmileSmile napewno sie dostosuje santa santa
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

ale sie porobiło... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 11:53 pm

a ja jestem za wszystkim byleby to nie gdakało
Powrót do góry Go down
Adaho_krak
_
_
Adaho_krak


Liczba postów : 51
Age : 47
Localisation : Kraków
Registration date : 24/06/2007

ale sie porobiło... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... - Page 3 Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 1:08 am

soko napisał:
a ja jestem za wszystkim byleby to nie gdakało

spoko za niedługo wybory, jak wejdzie nowy rząd to drób w polsce to wogóle bedzie miał przeje...... lol! bounce tongue Twisted Evil Laughing
Powrót do góry Go down
trucky
_
_
trucky


Liczba postów : 51
Age : 36
Localisation : Dolsk WLKP
Registration date : 24/06/2007

ale sie porobiło... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... - Page 3 Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 11:30 am

ja rowniez jestem za starym adresem i nowym forum pod nowymi "wladzami" (oczywiscie bez przesady), Goldi dobrze mowisz....pogadajcie o tym na KOE na zywo i wszystko sobie wyjasnijcie, chcialem tylko zwrocic uwage na cos czego nie zauwazylem wczesniej...mianowicie koszty porzadnego serwera... o tym tez pogadajcie bo to w koncu tez wazne, ja sie postaram dostosowac....
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

ale sie porobiło... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... - Page 3 Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 1:31 pm

w kwestii odpalenia nowego serwera nie chce by zadna ze stron "konfliktu" nim zarzadzala.. wiec mam pewne pomysly o ktorych narazie milecze lol!
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

ale sie porobiło... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... - Page 3 Icon_minitimeCzw Cze 28, 2007 12:06 am

Ciekawe coś tam wymyślił :>:>:> ??? Razz Razz
Powrót do góry Go down
Bartik
_
_
Bartik


Liczba postów : 14
Age : 37
Registration date : 26/06/2007

ale sie porobiło... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... - Page 3 Icon_minitimeCzw Cze 28, 2007 6:34 pm

Adaho_krak napisał:
soko napisał:
a ja jestem za wszystkim byleby to nie gdakało

spoko za niedługo wybory, jak wejdzie nowy rząd to drób w polsce to wogóle bedzie miał przeje...... lol! bounce tongue Twisted Evil Laughing

Ale z tym rzadem to chyba moze byc problem scratch

Ps. Kaczki to tez drob, co Question jak sie dogadaja z naszym kurakiem to dopiero mamy prz****e lol! lol! lol! a i jednen i drudzy nie beda chcieli wladzy latwo oddac bounce bounce
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

ale sie porobiło... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... - Page 3 Icon_minitimeCzw Cze 28, 2007 6:36 pm

Wtedy wynajmiemy lisa albo cała mafie lisów i damy im cel kurnik.
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

ale sie porobiło... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... - Page 3 Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 3:32 am

odkopie temat by zasygnalizowac to co mowilem ze sie zacznie dziac

temat: "ZDJECIA I FILMY - V ZLOT KIELCE (+ afera o byle co)"
jak i drugi zostaly poodklejane i znikna ... ludzie o nich zapomna a wtedy zostana usuniete... to sie nazywa piekne tuszowanie Smile zreszta...
Powrót do góry Go down
Venom
_
_
Venom


Liczba postów : 19
Localisation : Bydgoszcz
Registration date : 02/07/2007

ale sie porobiło... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... - Page 3 Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 11:55 am

No a jak, przeciez nie moznabylo sie spodziewac inaczej Laughing

Ale jakbyscie sie kiedys chcieli jeszcze raz posmiac, to mam wszytsko zarchiwizowane lol! lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
Ryfi
_
_
Ryfi


Liczba postów : 51
Registration date : 25/06/2007

ale sie porobiło... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... - Page 3 Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 5:28 pm

to ja musze sobie to od Ciebie Radek jakos na pamiatke przegrac flower
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

ale sie porobiło... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... - Page 3 Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 8:18 pm

Moze sobie pod to głosy podłozymy Razz Razz Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ale sie porobiło... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ale sie porobiło...   ale sie porobiło... - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
ale sie porobiło...
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Rozmowy Ogólne-
Skocz do: