Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Car Audio w gablotach klubowiczów

Go down 
+6
X APOX
Many
Diabel
Ryfi
GOLDI
mysza
10 posters
AutorWiadomość
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Car Audio w gablotach klubowiczów Empty
PisanieTemat: Car Audio w gablotach klubowiczów   Car Audio w gablotach klubowiczów Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 10:34 am

WItam wszystkich jak w temacie Car Audio w gablotach klubowiczów. Jak ktoś ma cos czym może sie pochwalić prosimy o fotki i krótki opis co posiada Smile
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

Car Audio w gablotach klubowiczów Empty
PisanieTemat: Re: Car Audio w gablotach klubowiczów   Car Audio w gablotach klubowiczów Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 4:11 pm

ja mam radio unitra Very Happy glosniki 5w kazdy Razz subwoofer to kolumna z wiezy hi fi siostry o mocy 20 watow Razz i robi niezle umc umc Razz lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
Ryfi
_
_
Ryfi


Liczba postów : 51
Registration date : 25/06/2007

Car Audio w gablotach klubowiczów Empty
PisanieTemat: Re: Car Audio w gablotach klubowiczów   Car Audio w gablotach klubowiczów Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 6:21 pm

ja mam radioodtwarzacz safari1 z malucha zintegrowany z napedem cd od amigi i glosniki od sreny:)
Powrót do góry Go down
Diabel
_
_
Diabel


Liczba postów : 39
Registration date : 08/07/2007

Car Audio w gablotach klubowiczów Empty
PisanieTemat: Re: Car Audio w gablotach klubowiczów   Car Audio w gablotach klubowiczów Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 6:30 pm

hahah to ja tez sie pochwale moim sprzetem Wink
Ja mam orginalne radio montowane w clipsach a mianowicie kaseciak marki Kenwood Razz mialem jeszcze orginalna zmieniarke ale wczoraj zepsulem lol! lol!
Powrót do góry Go down
Many
_
_
Many


Liczba postów : 65
Registration date : 22/06/2007

Car Audio w gablotach klubowiczów Empty
PisanieTemat: Re: Car Audio w gablotach klubowiczów   Car Audio w gablotach klubowiczów Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 8:55 pm

ja mam na tylnim siedzeniu gramofon zintegrowany z wzmacniaczem domowej produkcji zestaw " zlutuj to sam " i głośniki hybrydowe ;]
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Car Audio w gablotach klubowiczów Empty
PisanieTemat: Re: Car Audio w gablotach klubowiczów   Car Audio w gablotach klubowiczów Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 10:45 pm

Nie no kurde liczylkem ze ktos na serio podejdzie do tematu a tu kazdy sobie jaja robi. chyba trzeba bedzie wywalic temat Smile
Powrót do góry Go down
Many
_
_
Many


Liczba postów : 65
Registration date : 22/06/2007

Car Audio w gablotach klubowiczów Empty
PisanieTemat: Re: Car Audio w gablotach klubowiczów   Car Audio w gablotach klubowiczów Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 10:53 pm

W eclipsie miałem juz nie mam sprzedałem

Wzmacniacz Pinieer CLASS A GM-X904
Tube JBL 1000 watt (500 RMS)
Woffer Clarion (podlaczony tylko pod radio)
komplet głośników Clarion
i zwykle radio mp3 Grundig

W 3kGT mam oryginalny zestaw Infinity i nieoryginalne radio Pionieer
w przyszlosci chce zrobic polke z 2 wofferami i dobrym wzmacholem
oraz jakies dobre radio Alpine
Powrót do góry Go down
Ryfi
_
_
Ryfi


Liczba postów : 51
Registration date : 25/06/2007

Car Audio w gablotach klubowiczów Empty
PisanieTemat: Re: Car Audio w gablotach klubowiczów   Car Audio w gablotach klubowiczów Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 11:01 pm

kenwood ddx6019 na wzmaku jbl 4kanalowym, przod hertz esk165, tyl jbl 6x9 - to tak w skrocie
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

Car Audio w gablotach klubowiczów Empty
PisanieTemat: Re: Car Audio w gablotach klubowiczów   Car Audio w gablotach klubowiczów Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 3:17 am

u mnie woofer hertz es 300 -700watt spiety pod monoblocka cyfrowego magnata 800watt

przod mam jakies shity pionery 120wattow spiete pod radio ktorym jest jvc kd 89. cos tam - taki shit na mp3... reszte seria... przerwalem budowe audio jakis czas temu na rzecz innych pierdolek Wink powoli do celu Wink
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

Car Audio w gablotach klubowiczów Empty
PisanieTemat: Re: Car Audio w gablotach klubowiczów   Car Audio w gablotach klubowiczów Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 5:51 am

Embarassed a ja miemam wogule nic co gra ........ahahahhahaahah
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Car Audio w gablotach klubowiczów Empty
PisanieTemat: Re: Car Audio w gablotach klubowiczów   Car Audio w gablotach klubowiczów Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 8:09 am

No i o to chodzilo an ie jakies pierdoły wypisywac to poważny dział hehe
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

Car Audio w gablotach klubowiczów Empty
PisanieTemat: Re: Car Audio w gablotach klubowiczów   Car Audio w gablotach klubowiczów Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 9:41 am

Seria głośniki Infinity i radio Pionier numer jakiś tam juz nie pamietam ale mp3 odtwarza i dobrze gra mi wystarczaa Smile Smile
Powrót do góry Go down
onufry
_
_
onufry


Liczba postów : 63
Age : 38
Registration date : 23/06/2007

Car Audio w gablotach klubowiczów Empty
PisanieTemat: Re: Car Audio w gablotach klubowiczów   Car Audio w gablotach klubowiczów Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 11:46 am

u mnie 2 suby alphard sw 1203 30cm, 2x dwudrozny pioneer jakis tam 20cm, 2x BLAUPUNKT GTx 462 4''x6'', w drzwiach 2x alphard jakis tam 16 cm i tweetery w slupkach do tego dwa wzmacniacze tez alphard jeden cztero drugi dwukanałowy okablowanie i radio sony cdx jakies tam Smile moze sprzet nie jakis firmowy ale gra calkiem przyjemnie SmileSmileSmile
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Car Audio w gablotach klubowiczów Empty
PisanieTemat: Re: Car Audio w gablotach klubowiczów   Car Audio w gablotach klubowiczów Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 12:40 pm

Onufry jak mogłes tak okaleczyc eclipse zakładajac glosniki alpharda?Przeceirz to jest kicz sprzedaj je i kup sobie lepsze to zobaczysz rożnice w brzmieniu.
Powrót do góry Go down
onufry
_
_
onufry


Liczba postów : 63
Age : 38
Registration date : 23/06/2007

Car Audio w gablotach klubowiczów Empty
PisanieTemat: Re: Car Audio w gablotach klubowiczów   Car Audio w gablotach klubowiczów Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 4:11 pm

Mysza nie okaleczyłem eclipse bo go nie mam hehehe SmileSmileSmileSmile nie jestem audiofilem wiec nie potrzebuje super sprzetu SmileSmile a to co jest w zupełnosci mi wystarcza i jest za rozsądną cene, ale aktualnie wszystko lezy poskładane w domciu SmileSmile i czeka na sprzedaz lub na nowe auto Smile
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Car Audio w gablotach klubowiczów Empty
PisanieTemat: Re: Car Audio w gablotach klubowiczów   Car Audio w gablotach klubowiczów Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 4:25 pm

No faktycznie zapomnialem ze nie masz kliperka ale odkladaj kase i kup sobie to bedziemy na zloty smigac nimi.
Powrót do góry Go down
onufry
_
_
onufry


Liczba postów : 63
Age : 38
Registration date : 23/06/2007

Car Audio w gablotach klubowiczów Empty
PisanieTemat: Re: Car Audio w gablotach klubowiczów   Car Audio w gablotach klubowiczów Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 6:59 pm

caly czas działam jak nie przed zima to na wiosne musi juz byc SmileSmile jak narazie to jezeli bede mogl to bede sie zabierał z Toba hehe bounce bounce bounce
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Car Audio w gablotach klubowiczów Empty
PisanieTemat: Re: Car Audio w gablotach klubowiczów   Car Audio w gablotach klubowiczów Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 7:08 pm

Spoko jak bede sam jeździl to mzesz sie zabierac zemna.
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

Car Audio w gablotach klubowiczów Empty
PisanieTemat: Re: Car Audio w gablotach klubowiczów   Car Audio w gablotach klubowiczów Icon_minitimePią Lip 13, 2007 12:44 am

mysza ja pierdul nie pisze prawde klikam ...
Powrót do góry Go down
artim3
_
_



Liczba postów : 2
Registration date : 17/05/2010

Car Audio w gablotach klubowiczów Empty
PisanieTemat: car audio   Car Audio w gablotach klubowiczów Icon_minitimeSro Cze 02, 2010 7:30 am

Co do tematu car audio wiec zakupilem ostatnio ecli i tak wciskam w nia małe co nieco bede mial czasu troszke puszcze fotki jaki efekt koncowy moze jakis filmik a mianowicie Odtwarzacz alpina 4*40 przód w drzwiach głośniki blaupunkt po 40 rms deska po 20 rms tył wzmacniacz JBL 1200 watt rms subbwofer jbl nie pamietam ile to ma do całości sprzetu podpiołem dysk multimedialny hd o poj 860 gb z dodatkowymi wejsciami na inny sprzecik i do tego na końcu podpiety jest i wciśniety w miejsce gdzie powinien być odtwarzacz monitor 7'' trosze cienki bo naviheaven wszystko hasa jak powinno ale auto wciąż jest poddawane przeróbkom podświetlanie siedzeń deski przodu drzwi przy otwarciu oj bedzie tego troszke ewekt koncowy nie do przewidzenia hehe pozdro jak jakies pytania co jak i gdzie i kiedy pisac:) pozdro
Powrót do góry Go down
krzysztof505289
_
_



Liczba postów : 1
Registration date : 25/01/2011

Car Audio w gablotach klubowiczów Empty
PisanieTemat: Re: Car Audio w gablotach klubowiczów   Car Audio w gablotach klubowiczów Icon_minitimeWto Sty 25, 2011 3:26 am

Ja w swoim miśku mam w drzwiach tylko zmienione glośniki na średniotonówki oraz z przodu i z tyłu przy każdym głośniku dołożony wysokotonowy w bagażniku siedzi wzmacniacz Pyle 4400 2*250 w RMS subwoofer clarion 700w kondensator 1 Farad oraz malutkiego peceta na 12V z przodu wyrzucone kratki wentylacyjne na konsoli i wstawione radio Sony CDX-GT200 a poniżej wstawiony 7 calowy dotykowy wyświetlacz postawione wszystko na windows xp dodatkowe podłączone gadźety to nadajnik gps i internet ogromne urządzenie multimedialne można robić wszystko ogladac filmy sluchac muzy szperac w necie i w podrozy tez sie przydaje jako nawigacja:) niedlugo porobie zdjecia i pokaze jak to wyglada
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Car Audio w gablotach klubowiczów Empty
PisanieTemat: Re: Car Audio w gablotach klubowiczów   Car Audio w gablotach klubowiczów Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Car Audio w gablotach klubowiczów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» audio/video

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Audio & Video-
Skocz do: