Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse

Go down 
+8
X APOX
GOLDI
Czarna
Bob
soko
MATi
onufry
Admin
12 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Galeria Aut
Tylko Eclipse
Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Vote_lcap47%Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Vote_rcap
 47% [ 8 ]
Inne auta Klubowiczów też można ocenić xD
Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Vote_lcap53%Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Vote_rcap
 53% [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 17
 

AutorWiadomość
Admin
Site Admin
Admin


Liczba postów : 63
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 21/06/2007

Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Empty
PisanieTemat: Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse   Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Icon_minitimeNie Cze 24, 2007 1:34 pm

[b][center]Witam ! W tym temacie mozemy podyskutować czy w Klubie dajemy tylko photki ( naszych ) Eclipse czy moze jak ktos jeszcze nie ma Cliperka to też może wrzucic Swojego bolida. Oddaje głos kolegą Smile
Powrót do góry Go down
https://eclipse.forumpl.net
onufry
_
_
onufry


Liczba postów : 63
Age : 38
Registration date : 23/06/2007

Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Empty
PisanieTemat: Re: Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse   Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Icon_minitimeNie Cze 24, 2007 3:11 pm

cos chyba ludzie nie chcą głosować Razz heheh Very Happy
Powrót do góry Go down
Admin
Site Admin
Admin


Liczba postów : 63
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 21/06/2007

Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Empty
PisanieTemat: Re: Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse   Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Icon_minitimeNie Cze 24, 2007 4:15 pm

Siemka Wink Jak widze sa 3 glosy na TAK a 0 na Tylko Eclipse Wink
Powrót do góry Go down
https://eclipse.forumpl.net
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Empty
PisanieTemat: Re: Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse   Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Icon_minitimePon Cze 25, 2007 1:29 am

Teraz już 5 łacznie z moim Cool Cool Cool
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Empty
PisanieTemat: Re: Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse   Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Icon_minitimePon Cze 25, 2007 7:16 am

ja bym wrzucał wszystkie auta klubowiczów. No pochwalcie się czym tam śmigacie Smile
Powrót do góry Go down
Admin
Site Admin
Admin


Liczba postów : 63
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 21/06/2007

Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Empty
PisanieTemat: Re: Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse   Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Icon_minitimePon Cze 25, 2007 8:46 am

Witam ! A kto dał Głos na "Tylko Eclipse" jego / jej decyzje tez trzeba rozwarzyc moze Nam cos madrego powie... !! Pozdrawiam !
Powrót do góry Go down
https://eclipse.forumpl.net
Bob
_
_
Bob


Liczba postów : 24
Age : 37
Localisation : Antoniów
Registration date : 23/06/2007

Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Empty
PisanieTemat: Re: Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse   Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Icon_minitimePon Cze 25, 2007 1:13 pm

jak dla mnie mozna wszystkie autka oblukac...
Powrót do góry Go down
onufry
_
_
onufry


Liczba postów : 63
Age : 38
Registration date : 23/06/2007

Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Empty
PisanieTemat: Re: Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse   Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Icon_minitimePon Cze 25, 2007 3:39 pm

ja tez jestem za wszystkimi w koncu to moj pomysł hehehehe rendeer rendeer rendeer rendeer
Powrót do góry Go down
Czarna
_
_
Czarna


Liczba postów : 30
Age : 42
Registration date : 22/06/2007

Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Empty
PisanieTemat: Re: Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse   Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Icon_minitimePon Cze 25, 2007 3:52 pm

Ja dałam na tylko Eclipse bo to klub Eclipse więc nie róbmy miksu bo jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego a resztą swoich autek możecie się pochwalić na www.polskajazda.pl Razz
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Empty
PisanieTemat: Re: Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse   Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Icon_minitimePon Cze 25, 2007 4:38 pm

Ach Czarna z tą stronką to wyskoczyłaś ..... lol! lol!
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Empty
PisanieTemat: Re: Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse   Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Icon_minitimePon Cze 25, 2007 6:31 pm

z jednej strony Szakal ma Mitsubishi Seiciento Razz no ale jak bedzie wymog tylko Eclipseow to ludzie beda dazyc do tego by sobie takie kupowac:P
Powrót do góry Go down
onufry
_
_
onufry


Liczba postów : 63
Age : 38
Registration date : 23/06/2007

Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Empty
PisanieTemat: Re: Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse   Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Icon_minitimePon Cze 25, 2007 11:58 pm

to moze ktos juz zalozy temat w galerii i wrzuci tam zdjecia swojego Miśka... moze GOLDI zaświeci przykładem ?? cherry albino cherry albino cherry albino
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Empty
PisanieTemat: Re: Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse   Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 12:23 am

siemka a nie myslicie ze zrobi sie zamieszanie ????? confused tak tylko pytam ja jeszcze nie glosowalem zastanawiam sie .....czy tylko miski czy inne ale klubowiczow ......... scratch
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Empty
PisanieTemat: Re: Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse   Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 12:48 am

A ja mam pytanie jak dodać te głupie zdjęcia bo bym to dawno zrobił ?? Widze ze Goldi juz wstawił wiec weź mnie oświec bo za cholere sam nie dojde do tego .....mam tylko link wstawić czy jak ??
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Empty
PisanieTemat: Re: Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse   Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 12:52 am

www.fotosik.pl Smile i kopiujesz adres miniatury Smile

lub www.imageshack.us i alternatywnie do powyzszego Smile
Powrót do góry Go down
Adaho_krak
_
_
Adaho_krak


Liczba postów : 51
Age : 47
Localisation : Kraków
Registration date : 24/06/2007

Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Empty
PisanieTemat: Re: Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse   Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 3:19 am

Admin napisał:
Witam ! A kto dał Głos na "Tylko Eclipse" jego / jej decyzje tez trzeba rozwarzyc moze Nam cos madrego powie... !! Pozdrawiam !

Czarna już powiedziała coś mądrego, mądrzej się nie da Smile Ale wyjeła mi to z ust Smile
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Empty
PisanieTemat: Re: Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse   Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 8:03 am

ja dałem tylko eclipse skoro to jest forumo eclipse to po co zaśmiecac innymi autami?? Question
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Empty
PisanieTemat: Re: Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse   Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 12:05 pm

Dzieki Goldi Smile
Powrót do góry Go down
Admin
Site Admin
Admin


Liczba postów : 63
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 21/06/2007

Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Empty
PisanieTemat: Re: Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse   Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 12:23 pm

Witam ! W sumie jeśli to jest klub eclipse to raczej inne auta nie brane sa pod uwagę... bo to nie jest klub jakis tam " Klub tjuningu polskiego" tylko ogolnej marki samochodów ( a nawet modelu) Very Happy ! Ciezko mi podjac decyzje ale tak 60% jestem za "tylko eclipse" !
Powrót do góry Go down
https://eclipse.forumpl.net
onufry
_
_
onufry


Liczba postów : 63
Age : 38
Registration date : 23/06/2007

Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Empty
PisanieTemat: Re: Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse   Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 12:36 pm

w sumie macie racje Very Happy wycofuje sie z mojego pomysłu hehe Smile tylko nie bijcie za to Razz:P:P:P
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Empty
PisanieTemat: Re: Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse   Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 12:46 pm

Onufry juz za poźno teraz to zbieramu ludzi na Ciebie Smile Smile Smile
Powrót do góry Go down
onufry
_
_
onufry


Liczba postów : 63
Age : 38
Registration date : 23/06/2007

Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Empty
PisanieTemat: Re: Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse   Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 12:50 pm

affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid



ale przyznałem sie do swojego błędu a nie jak pewna osoba z kurnika Razz:P wiec kara nie powinna byc zbyt surowa Razz:P hehe

Ps. kurnik sie rozpada tu mam przerąbane to gdzie ja sie teraz podzieje Razz Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Empty
PisanieTemat: Re: Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse   Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 6:37 pm

Ktoś Cie przygarnie ......nie martw sie glowa do góry Razz Razz Razz
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Empty
PisanieTemat: Re: Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse   Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 7:28 pm

onufry napisał:
Ps. kurnik sie rozpada tu mam przerąbane to gdzie ja sie teraz podzieje Razz Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

onufry forum Calibry stoi przed Toba otworem Very Happy Joke Wink lol! lol! lol! lol! lol! cheers
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Empty
PisanieTemat: Re: Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse   Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Icon_minitimeWto Cze 26, 2007 8:38 pm

Onufry spokojnie bedziemy oszczedzac siły wiec az tak mocno nie oberwiesz cheers szkoda ze nie ma emotka koksujacego na siłce hehe
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Empty
PisanieTemat: Re: Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse   Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Galeria wszystkich aut czy tylko Eclipse
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» freak - eclipse 1g GS
» Sprzedam Eclipse 2G GS (96r)
» Mitsubishi Eclipse I
» Kupno eclipse'a
» Eclipse 1G 1993 2.0 16V

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Serwis Strony-
Skocz do: