Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Gdzie jest MikeR :)?

Go down 
+9
soko
mysza
X APOX
MATi
SAMAEL
Many
Szakal
MikeR
GOLDI
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest MikeR :)?   Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 28, 2007 12:49 pm

kawałek jak kawałek ale Ci kolesie w teledysku WOW Shocked

BTW przekopałem cały net: fora angielskie, amerykańskie, włoskie, niemieckie, mnóstwo stron i oprócz tych tracków co podałem wcześniej nie znalazłem nic więcej. Mam jeszcze jeden typ:

Maurice Sinclair - Ride ale nie sposób znaleźć tego na necie

Aha ściąga się mi jeszcze jakiś rar 2 fast 2 furious OST[score] David Arnold (kompozytor muzyki) może tam będzie cos ciekawego ale w tym tempie ściągnę to za kilka dni bo z dostępnością krucho.

Co do wychwycenia słów to ja mam kiepską jakiośc filmu i głównie słyszę ryk trucków Smile
Powrót do góry Go down
Bartik
_
_
Bartik


Liczba postów : 14
Age : 37
Registration date : 26/06/2007

Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest MikeR :)?   Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 28, 2007 11:51 pm

Ladnie sie usmiechnalem i mam cala sciezke cheers
Pick Up The Phone Tyrese & Ludacris Feat. R. Kelly
Hands In The Air 8 Ball
Gettin It Chingy
Block Reincarnated Shawnna Feat. Kardinal Offisha
Pump It Up Joe Budden
Hell Yeah Dead Prez
Peel Off Jin
We Ridin Fat Joe
Rollin' On 20's Lil' Flip
Fuck What A Nigga Say Dirtbag
Oye Pit Bull
Miami K'Jon
Act A Fool Ludacris
Represent Trick Daddy
Slum I-20 Feat. Shawnna & Tity Boi

napewno wszystkie byly w filmie bo przesluchalem i mniej wiecej kojarze tak swoja droga to niezlego OT zrobilismy lol!

PS. uwielbiam te emotionki hie hie What a Face What a Face albino geek lol!
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest MikeR :)?   Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Icon_minitimePią Cze 29, 2007 7:52 am

Eh Bartik jakby ten kawałek był w oficjalnym soundtracku to nie byłoby off topa. Problem w tym że jest wiele kawałków których nie ma w cresits'ach z filmu
Powrót do góry Go down
Admin
Site Admin
Admin


Liczba postów : 63
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 21/06/2007

Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest MikeR :)?   Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Icon_minitimePią Cze 29, 2007 8:23 am

dokładnie. Soko dobrze pisze Razz A tak poza tym to chyba nikt nigdy nie znajdzie tej piosenki ;(
Powrót do góry Go down
https://eclipse.forumpl.net
MikeR
_
_



Liczba postów : 52
Age : 45
Localisation : Hell
Registration date : 21/06/2007

Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest MikeR :)?   Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Icon_minitimePią Cze 29, 2007 9:43 am

Ten temat do tego służy Very Happy Można pisać o czym się chce Cool
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest MikeR :)?   Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Icon_minitimePią Cze 29, 2007 11:26 am

MikeR Gdzie ejst MikeR Smile ? Laughing
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest MikeR :)?   Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Icon_minitimePią Cze 29, 2007 11:28 am

Powiem tak ja poszukiwania zakończyłem dzisiaj bo już więcej nic nie wykombinuję. MoŻnaby było jeszcze najwyżej znaleźć gdzieś na necie orginalne DVD z filmem może tam uwzględnili wszystko w Creditsach.

Jednego nie rozumiem. Nie mogłem znaleźć piosenki która jest dosyc charakterystyczna w filmie, a znalażłem wszystkie wstawki muzyczne z filmu robione przez kompozytora Davida Arnolda (nawet 20s sample) Very Happy
Powrót do góry Go down
Admin
Site Admin
Admin


Liczba postów : 63
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 21/06/2007

Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest MikeR :)?   Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Icon_minitimePią Cze 29, 2007 11:49 am

w ktorym momecie leci ta piosenka Davida Arnolda ?!?!
Powrót do góry Go down
https://eclipse.forumpl.net
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest MikeR :)?   Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Icon_minitimePią Cze 29, 2007 12:22 pm

David Arnold to kompozytor muzyki do filmu (m.in. komponował o ile sie nie mylę muzykę do Jaws). Są różne krótsze wstawki muzyki robionej przez orkiestrę. O np. ta muzyczka która leci zaraz po tej piosence którą szukamy. Jak wyjeżdzają na drogę Muscle to jest jego Very Happy
Powrót do góry Go down
Admin
Site Admin
Admin


Liczba postów : 63
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 21/06/2007

Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest MikeR :)?   Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Icon_minitimePią Cze 29, 2007 3:41 pm

qrrde jaki pech ! jedynym dobrym rozwiazaniem jest przysluchac sie co dokladnie spiewaja w tej piosence i wpisac to w google...
Powrót do góry Go down
https://eclipse.forumpl.net
Bartik
_
_
Bartik


Liczba postów : 14
Age : 37
Registration date : 26/06/2007

Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest MikeR :)?   Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 30, 2007 12:56 pm

Wstawilem spis wszystkich tytulow z filmu ale ktos je wywalil Sad
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest MikeR :)?   Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 30, 2007 1:57 pm

Bartk spis jest nadal na drugiej stronie tego topicu ale to co podałeś to oficjalny soundtrack sprzedawany w formacie audio, a jest jeszcze wiele utworów które pojawiły sie w filmie ale nie zostały nigdzie uwzględnione.
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest MikeR :)?   Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 30, 2007 5:44 pm

Very Happy soko podaj nazwe a ja sie rozdladne u nas w sklepach u nas to powinni miec jak cos to bym ci go wyslal emilkiem pozd........
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest MikeR :)?   Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 30, 2007 7:44 pm

X APOX nie widze sensu bo w sklepach mają soundtrack wypuszczony przez producenta czyli ten oficjalny, a ja z kolei maiłem już ten soundtrack zanim film na dobre w kinach zagościł Cool

Ale thx za chęci
Powrót do góry Go down
freak
_
_



Liczba postów : 8
Age : 35
Localisation : Kościerzyna
Registration date : 29/06/2007

Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest MikeR :)?   Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Icon_minitimePon Lip 02, 2007 10:29 pm

A propos muzyki w F&F to moim zdaniem nagranko: Dj Shadow feat. Mos Def - Six Days rządzi!! afro
Powrót do góry Go down
trucky
_
_
trucky


Liczba postów : 51
Age : 36
Localisation : Dolsk WLKP
Registration date : 24/06/2007

Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest MikeR :)?   Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 4:18 pm

a ja wam polece muze z filmu "60 sekund" - bardzo przyjemna i fajnie sie przy tym jezdzi Very Happy
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest MikeR :)?   Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 03, 2007 9:33 pm

no też niezła. W sumie to woże jedną płytkę w cd z następującymi folderami :
1. F&F
2. 2F&2F
3. F&FTD
4. Składanka z NFSU I i II
5. 60 sekund
5. OST Cradle 2 The GRave
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdzie jest MikeR :)?   Gdzie jest MikeR :)? - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gdzie jest MikeR :)?
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA
» MATi- 1G GS 4G63

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Rozmowy Ogólne-
Skocz do: