Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna

Go down 
+3
Many
GOLDI
HouseM
7 posters
AutorWiadomość
HouseM
_
_
HouseM


Liczba postów : 42
Registration date : 02/07/2007

Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna Empty
PisanieTemat: Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna   Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna Icon_minitimePią Lip 06, 2007 12:40 am

wśród użytkowników internetu.

Jak czytam niektóre pier.. to normalnie chce się zaproponować żeby autor pierd.. się w głowę wikipedią i przestał wiedzę czerpać z komiksów ... ech normalnie to mi tak na wątrobie leżało że szkoda gadać.

Ja jak czegoś nie wiem to się nie wypuszczam z genialnymi pomysłami tylko biorę do ręki instrukcje , schematy , poradniki inżynierskie i szukam. Potem pytam osób które miały do czynienia z danym tematem.

Wszystko to wina nauczycieli w szkołach , gimnazjach itd , którzy nie uczą dzieciaków samodzielnie myśleć. Większość owych matołów uważa ze to co przeczytają w wynikach google to pewne jak życie i śmierć.

baa nawet bardziej. Jak coś nie może być prawdą jak jest na pierwszym miejscu wśród 5 milionów wyników wyszukiwania ! ? no jak to przeciez to niemożliwe.

Przykłady normalnie przerażają !!!!

Cytuje:
Hej! mam z pozoro dla was pewnie łatwe pytanie JAKI RODZAJ PALIWA MOZNA LAC DO AUTA WYPOSAZONEGO W KATALIZATOR

1 kazdy rodzaj
2 olej napedowy
3 benzyna bezołowiowa

siostra ma w testach na prawko takie pytanie i nikt nie jest pewien




affraid affraid affraid affraid affraid affraid


pytanie może i proste ale zadane w niewłaściwym miejscu. Moze powiecie że się czepiam.???
Przypomina się mi przykład jak koleś pyta na forum golfa (taka gra) czy ma kupić GTI 8 czy może 16 zaworowe.
Śmiech na sali. Głupota w najczystszej formie. Tacy ludzie mają potem tworzyć nasze społeczeństwo. Niestety większość tych co była w miarę mądra już dawno wyemigrowała z polski ....

Jak coś mi jeszcze wpadnie do głowy to dopisze,
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna Empty
PisanieTemat: Re: Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna   Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna Icon_minitimePią Lip 06, 2007 4:44 pm

amen
Powrót do góry Go down
Many
_
_
Many


Liczba postów : 65
Registration date : 22/06/2007

Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna Empty
PisanieTemat: Re: Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna   Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna Icon_minitimePią Lip 06, 2007 4:48 pm

przypomina mi sie akcja jak sprzedałem 1g i gość zadzwonił do mnie jakiego paliwa bym mu radził zalać. Szkoda mi było autko wiem ze będzie dostawało po dupie od nowego właściciela...
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna Empty
PisanieTemat: Re: Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna   Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna Icon_minitimePią Lip 06, 2007 11:11 pm

Noo i odrazu luźniej na serduchu Smile

PS Many mogłeś nie sprzedawać i mieć dwa diamenty u siebie Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Vandal
_
_
Vandal


Liczba postów : 6
Age : 42
Localisation : Kraków
Registration date : 24/06/2007

Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna Empty
PisanieTemat: Re: Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna   Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna Icon_minitimePią Lip 06, 2007 11:35 pm

MATi napisał:
... i mieć dwa diamenty u siebie Very Happy Very Happy Very Happy
nie dwa tylko 6 Very Happy przeciez kazde mitsu ma 3 diamenty hehe
Many ale byłbyś bogaty.. tyle diamentów mieć no no lol!
Powrót do góry Go down
Many
_
_
Many


Liczba postów : 65
Registration date : 22/06/2007

Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna Empty
PisanieTemat: Re: Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna   Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna Icon_minitimePią Lip 06, 2007 11:39 pm

nie jestem zachłanny i dziele sie z innymi. lol!
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna Empty
PisanieTemat: Re: Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna   Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna Icon_minitimeSob Lip 07, 2007 12:25 pm

Hmm to moze 2 razy po 3 diamenty teraz bedzie lepiej Razz Razz Razz
Powrót do góry Go down
RaLpH 21
_
_



Liczba postów : 30
Registration date : 23/06/2007

Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna Empty
PisanieTemat: Re: Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna   Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna Icon_minitimeSob Lip 07, 2007 6:57 pm

to i ja poprosze jak ktos daje to czemu niebrac:P
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna Empty
PisanieTemat: Re: Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna   Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna Icon_minitimeNie Lip 08, 2007 10:14 pm

Very Happy swieta racja taki koles co wyskakuje z takimi pitaniami powinien bys jakos specjalnie odznaczony jakims dziwnym znaczkiem zeby kazdy widzial ze koles plecie gupoty ....kazdemu zdazy sie powiedziec czy kliknac cos dziwnego ale maprawde niektorz tematy do nawet do przeczkola sie nie nadaja .......... cheers
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna Empty
PisanieTemat: Re: Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna   Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Niewiedza jest błogosławiona i coraz bardziej popularna
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gdzie jest MikeR :)?
» CZY TO NIE jEST LEKKA PRZESADA
» MATi- 1G GS 4G63

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Rozmowy Ogólne-
Skocz do: