Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?

Go down 
+2
Ryfi
mysza
6 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Empty
PisanieTemat: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Icon_minitimePią Lip 13, 2007 12:21 pm

Jak już wiecie planuje zrobić swapa co myślicie o tym pomyśle? Proszę o rady i pomysły co i jak zrobic.
Powrót do góry Go down
Ryfi
_
_
Ryfi


Liczba postów : 51
Registration date : 25/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Icon_minitimePią Lip 13, 2007 12:59 pm

mysle ze musisz duzo sianka odlozyc i zaopatrzyc sie w silnik, skrzynie, oski, hamulce, sprzeglo i jeszcze pare innych rzeczcy od turbo a potem modlic sie zeby ktos Ci to dobrze poskldal, zreszta bylo multi takich temato i moral----> rzecz nieoplacalna w porownaniu z kupnem wersji gst/x
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Icon_minitimePią Lip 13, 2007 1:04 pm

tak jak gadaliśmy mysza, jak skołujesz silnik od kiepucziego 7bolt turbo z całym osprzętem (co raczej nie jest problemem) oraz intercooler to nie widzę problemu by to włożyć... cenę ci mówiłem, żeby to wszystko poskładać potrzebuje gdzieś tydzień. moim zdaniem nie warto pchać się w kompa od gst/gsx tylko zainwestować w smt6 i map sensor odrazu.

robocizna wyszła by gdzieś dwa tysie plus strojenie ze 100zł. orurowanie oczywiście custom i wydech choć nie powiem że lepiej było by przynajmniej downpipe zdobyć, o2 housing mam. nie pamiętam ile ci kiepuczi za silnik mówił ale myślę że za dużo nie wyjdzie. oczywiście potrzebna ci też skrzynia i sprzęgło. zresztą w sprawie części kontaktuj się z kiepuczim. ja nie widzę problemu żeby to poskładać.
Powrót do góry Go down
Diabel
_
_
Diabel


Liczba postów : 39
Registration date : 08/07/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Icon_minitimePią Lip 13, 2007 1:11 pm

Masz na allegro rozbitka gst silnik za 3 tysiace skrzynia za 1,5 tysiaca moze warte to ogladniecia jesli jeszcze stoi
Powrót do góry Go down
Ryfi
_
_
Ryfi


Liczba postów : 51
Registration date : 25/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Icon_minitimePią Lip 13, 2007 1:12 pm

no a jak cos to ma tanio oryginali intercooler z orurowaniem i caly zawias z gst:)
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Icon_minitimePią Lip 13, 2007 1:16 pm

No własnie Samael ja jestem zdecydowany na 99 % na swapa z kiepuczi mam ustalone ze silnik i skrzynia bedzie co do sprzegla to niewiem czy ma ale mial mi sprzedac wszystko goto we do przelozenia. Myśle ze od marca mzoemy sie zabrac za swapa.

Ryfi ile chcesz a intercooler z orurowaniem??
Powrót do góry Go down
Ryfi
_
_
Ryfi


Liczba postów : 51
Registration date : 25/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Icon_minitimePią Lip 13, 2007 1:27 pm

jak dla klubowicza 400zl z przesylka, masz tam cale orurowanie z gst i wszystkie mocowania, sruby itp, jest nawet ten wyprofilowany plastki doprowadzajacy powietrze z otworu zderzaka do IC
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Icon_minitimePią Lip 13, 2007 1:31 pm

nie widzę problemu, skompletuj części, będzie smigać Smile seryjny cooler podobno starcza do końca seryjnej turbiny więc jeżeli nie planujesz zmieniać turbo to dobre rozwiązanie. zaopatrz się jeszcze w bov;a
Powrót do góry Go down
Ryfi
_
_
Ryfi


Liczba postów : 51
Registration date : 25/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Icon_minitimePią Lip 13, 2007 1:44 pm

seryjny IC starcza podobno do 300KM
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Icon_minitimePią Lip 13, 2007 1:53 pm

Bov to podstawa a ilnik bede krecil do okolo 280 - 300 konikow Ryfi jak masz jakies foto to zapodaj.
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Icon_minitimePią Lip 13, 2007 1:55 pm

Ryfi podobno tak.... mi się większy fmic skończył przy 1.2 na 16g big ..... więc nie wiem... poza tym fmic daje też efekt wizualny ale za smic przemawia łatwość montażu Smile

mysza nie zapomni że do smic potrzebujesz nadkole z kratką
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Icon_minitimePią Lip 13, 2007 2:04 pm

Mi podoba sie intercooler jaki ma Samael a jaki mi proponujecie?Który bedzie lepszy bo nie znam sie na tym i polegam na waszej wiedzy i doświadczeniu.
Powrót do góry Go down
Ryfi
_
_
Ryfi


Liczba postów : 51
Registration date : 25/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Icon_minitimePią Lip 13, 2007 2:07 pm

no jesli zalezy Ci na wygladzie to kups sobie np od iveco w srodek zderzaka ale bedziesz musial dorobic caly dolot z nierdzewki a jesli chcesz bolt on to kup ori
Powrót do góry Go down
Ryfi
_
_
Ryfi


Liczba postów : 51
Registration date : 25/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Icon_minitimePią Lip 13, 2007 2:24 pm

tu masz moj IC http://img504.imageshack.us/my.php?image=img3411ya6.jpg
jesli chcesz FMIC np iveco to koszt ok 550zl za nowke plus dolot z nierdzewki 800zl(mnie tyle kosztowal w eltecu) oczywiscie mozesz sobie sam zrobic dolot ale ja wychodze z zalozenia ze jak cos robic w aucie to porzadnie a nie na od....ol sie jocolor
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Icon_minitimePią Lip 13, 2007 4:03 pm

mój dolot z ic wyszedł mnie 360zł lol! lol! lol!
w zimę będe zakładał kompresor i zmieniał ic. jak byś chciał mysza to za 100zł ci swój oddam Razz do 1.2bara starczy Very Happy Very Happy można do odmalować i będzie jak nowy Smile orurowanie z nierdzewki to nie problem. wydech też. w październiku idę zrobić jedynie formalność czyli kurs spawania metodami gazowymi i tiga będe załatwiał, wtedy zabiorę się profi za swój dolot i montaż jakiegoś eatona na elektrosprzęgle. zresztą zobaczysz mój dolot jak skończe mysza to sam zadecydujesz. mój będzie bardzo fikuśny więc zobaczysz czy jest wystarczająco estetycznie wykonany aby zrobić takiego customa u ciebie.
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Icon_minitimeSob Lip 14, 2007 12:42 am

Very Happy mysza nie baw sie w 7-bolt ......te silniki sa do bani sam czekam jak wykoncze muj bo mam juz 6-bolt kompletnie zbudowany i tylko czeka na swap poczytaj troche na DSMTUNERS kazdy wklada 6-bolt one sa mocniejsze dziady sa tansze i nikt nie buduje 7-bolt bo to sie nie oplaca .....ja na swoim 6-bolt bede smigal ok 30 POB........aaaaanie moge soie doczekac............odnosnie seryjnego IC to on wystarcza na wiele wiele wiecej chodzi o to zeby w jak najszybszym czasie i jak najwiecje powietrza schlodzic dlatego zaklada sie wieksze IC
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Icon_minitimeSob Lip 14, 2007 10:28 am

bo ja wiem czy do 300km warto pchać sie w sixbolta.... ? w polsce drogie są, trzeba by niezłą rzeźbę robić...
Powrót do góry Go down
Pako82
_
_
Pako82


Liczba postów : 15
Registration date : 26/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Icon_minitimeSob Lip 14, 2007 3:20 pm

mysza zobacze jak tobie swap wypali i ile cie wyniesie jesli w miare moich mozliwosci to sam sie skusze!! i bede prosil o pomoc naszych klubowiczow!! cheers cheers cheers
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Icon_minitimeSob Lip 14, 2007 3:45 pm

Very Happy OK pytanko po ile w polsce chodza takie 7-bolt jak moj ............... scratch
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Icon_minitimeSob Lip 14, 2007 8:15 pm

Sorki chłopaki ze dopiero teraz pisze posta ale dopiero wrocilem z Warszawy.Samael zapodaj mi fotki tego co chcesz sprzedac.A jak zobacze jak sam sobie wszystko zrobiszi bedzi mei sie podobało to sie odezwe ale interes na bank ubijemy.Szykuje tez BOV bo cos z Czarna nie moge sie dogadac Smile. CHyba ze od Kiepucziego wezme BOV'a.
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Icon_minitimeSob Lip 14, 2007 8:54 pm

bov to kup sobie proracingtechnology cosmo. zajebista sprawa, i servis na miejscu w wawie affraid

jeżeli wolisz recyrkulowany to greddy type-s.

a mój fmic wygląda tak:
http://www.putfile.com/pic.php?img=5644654
http://www.putfile.com/pic.php?img=5499446
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Icon_minitimeSob Lip 14, 2007 9:28 pm

A za nowy taki jak Ty masz ile bym musial zaplacic?
Powrót do góry Go down
Ryfi
_
_
Ryfi


Liczba postów : 51
Registration date : 25/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Icon_minitimeSob Lip 14, 2007 10:12 pm

nowy tak jak pisalem wczesniej od turbo daily ok 550zl plus wysylka, ja mam taki obecnie wiec zerknij sobie w moja galerie, tylko odrazu wloz wieksze turbo bo bedziesz mial wiekszego laga na seryjnej
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Icon_minitimeSob Lip 14, 2007 10:44 pm

chodzi o bov czy IC ?? IC sam robiłem Smile core bodajrze z jakeigoś bmdablju i boczki custom.

co do bova... proracingtechnology.com
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Icon_minitimeSob Lip 14, 2007 10:54 pm

SAMAEL napisał:
mój dolot z ic wyszedł mnie 360zł lol! lol! lol!
w zimę będe zakładał kompresor i zmieniał ic. jak byś chciał mysza to za 100zł ci swój oddam Razz do 1.2bara starczy Very Happy Very Happy można do odmalować i będzie jak nowy Smile orurowanie z nierdzewki to nie problem. wydech też. w październiku idę zrobić jedynie formalność czyli kurs spawania metodami gazowymi i tiga będe załatwiał, wtedy zabiorę się profi za swój dolot i montaż jakiegoś eatona na elektrosprzęgle. zresztą zobaczysz mój dolot jak skończe mysza to sam zadecydujesz. mój będzie bardzo fikuśny więc zobaczysz czy jest wystarczająco estetycznie wykonany aby zrobić takiego customa u ciebie.

o to wszystko co tu pisales Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Rozmowy Ogólne-
Skocz do: