Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?

Go down 
+2
Ryfi
mysza
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 15, 2007 12:49 pm

no tak jak mówię swój icek za stówę oddam.... dolot to koszta materiałów koło 230zł. spawanie raczej w cenie swapa.
kompresor to mój autorski projekt i dane są tajne lol!
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 15, 2007 2:16 pm

Ile czasu juz masz swoj icek??
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 15, 2007 2:54 pm

jakiś niecały rok.
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 15, 2007 4:15 pm

Very Happy samale to ty wszysdo robisz i skladasz sam ??????????
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 15, 2007 7:05 pm

E jak nie cały rok to luzik wiec myśle ze sie skusze Smile jeszcze tylko fajne ruru z fajnym mocowaniem zeby ladnie wygladalo i git :)Mam nadzieje ze w marcu wszystko sie zrobi Smile
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 15, 2007 10:26 pm

tak X APO X robię wszystko sam co dam radę oraz sam wszystko zakładam, teraz jestem w trakcie budowy własnego zewnętrznego wastegat'e, a właściwie zostało mi tylko przyspawać osłonę, podtoczyć jedną rzecz i przyspawać do kolektora. fotkami na pewno się pochwale...

że tak powiem ....
3 godziny przy tokarce - 0zł, kawałek rurki stalowej ścianka 6mm - 0zł, dwa kawałki pręta ze stali średnica 60mm- 0zł, używany acutator z turbiny nieznanego pochodzenia - 15zł, własnoręcznei zbudowany zewnętrzny wastegate 40mm - bezcenny lol!
dla porównania najtańszy Tial 38mm - 1200zł na allegro...
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 18, 2007 1:15 am

Very Happy na tak w polsce to wszysdko takie drogie wcale sie nie dziwie ze kazdy kombinuje jak moze scratch
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 18, 2007 10:26 am

nie tyle że w polsce wszystko takie drogie a mało kasy w portwelu Razz Razz

http://images24.fotosik.pl/30/7673f218301a4602.jpg

wiem że spawy lipne trochę bo samodzielnie spawałem zwykłą elektrodą a tym ładnych spawów się nie zrobi za uja.... .... ale działa... tłoczek chodzi, dotarty jest do tulejki pastą do zaworów i nic nie przepuszcza. wszystkie spawy szczelne. acutator otwiera tłoczek już przy 0.6 bara chociaż maksymalne otwarcie równe niecałe 2cm osiąga przy 1.5bara. W najwęższym miejscu przelot ma 40mm. koszt 0zł. Musi działać. Pozostało oddać do spawacza z kolektorem żeby na zimno przyspawał.

A wszystko wykonane ze zwykłej stali, kolanko do kolektora ma 5mm ściankę, tulejka w której chodzi tłoczek ma 8mm grubości. wszystko spasowane ejst na ścisk i dodatkowo obspawane.
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Icon_minitimeCzw Lip 19, 2007 12:26 am

Very Happy no tak widac ze samael ty to sier nie nudzisz ........u nas nikt sie w takie rzeczy ie bawi tylko wali do sklepu albo zamawia z internetu szybka i nie drogo ....widziales muj nowy set http://teges933.wrzuta.pl/obraz/k6J3Ak9hNo/dsc02863 co ty o tym myslisz .....pozd
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Icon_minitimeCzw Lip 19, 2007 4:00 pm

no jak ja bym chciał mieć kasę żeby zamówić sobie kolektorek i tial 38mm i tylko czekać a nie bawić się w takie wynalazki i zastanawiać sie czy zadziała czy nie....
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Icon_minitimeCzw Lip 19, 2007 4:50 pm

Spoko chłopaki ale moze poprowadzimy dalej temat anie zajmiemy sie gadaniem czy drogo czy nie drogo w Polsce??
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Icon_minitimePią Lip 20, 2007 2:18 am

Very Happy no tak a oczym to gadalismy bo zapomnialem ?????
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Icon_minitimePią Lip 20, 2007 8:09 am

Hehe no wlasnie o czym gadaliśmy Smile pewnie o tym czy opłaca sie zrobić swapa z GS na GST
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 22, 2007 5:39 pm

Very Happy no moim zdaniem napewno sie oplaca i ja bym na tym sie nie zastanawial........ja mam 7-bolt do sprzedania jak by ktos byl zainteresowany .............????????????????? lol!
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Icon_minitimePon Lip 23, 2007 1:59 pm

No ja 7 Bolt biore od Kiepucziego ale wiem ze jeszcze ktos sie dopytywał ale nie pamietam kto. Napewno jak zrobie swapa i bede zadowolony to wiecej osobs ie ebdzie na to pisało.
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 25, 2007 4:15 am

Very Happy spoko mi sie nie spieszy i nie musze go sprzedawac do temu sie jesc nie daje ............... Very Happy
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 25, 2007 10:39 am

Jak bede słyszał z ektos chce to go skieruje do Ciebie.
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Icon_minitimeCzw Lip 26, 2007 12:52 am

clown spoko spoko geek
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Icon_minitimeCzw Lip 26, 2007 8:08 am

X APOX Nie wiem czy zauważyłeś ale chyba tylko my sie juz wypowiadamy na tym forum i niekiedy Goldi hehe mozna juz mowic ze gadamy na Priv'ie
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Icon_minitimeCzw Lip 26, 2007 6:38 pm

Very Happy no wlasnie mysza co tu sie dzieje bo jak nie kumam ??????? zezarla wszysdkich czy co scratch scratch scratch scratch scratch
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Icon_minitimeCzw Lip 26, 2007 8:07 pm

Wszyscy przenieśli sie na stary adres bo tam jest nowe forum tylko wiesz jak tam był dym to wszyscy tu siedizeli
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Icon_minitimePią Lip 27, 2007 11:04 pm

więc także zapraszamy na nowe forum .... znaczy stare nowe... a raczej nowe pod starym adresem lol! zróbmy je silnym Very Happy
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Icon_minitimePią Lip 27, 2007 11:08 pm

:Dooo to cos nowego ja mie wiedzialem ze takie czary sie dzaieja hahahaha scratch
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 29, 2007 12:15 pm

jak nie wiedzialeś Z APOX przeceiż pisałem Ci chyba nie czytales posta Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?   SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie? - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
SWAP z GS na GST - Co o tym myślicie?
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Rozmowy Ogólne-
Skocz do: