Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!

Go down 
+6
HouseM
deezz
Angelo
soko
MATi
Adaho_krak
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Adaho_krak
_
_
Adaho_krak


Liczba postów : 51
Age : 47
Localisation : Kraków
Registration date : 24/06/2007

Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 3:23 pm

HouseM napisał:
Samael Pierdoły piszesz. Shell jak i Bp mają własne paliwa z własnych rafinerii.

HouseM, Samael ma racje i Ty masz racje. Shell ma V-POWER racing z Niemiec, a reszte paliw z Orlenu w klasie jakości 1, natomiast BP ma Ulitimate z Czech, a reszte paliw w klasie jakości 2 lub 3 (w zależności od lokalizacji) z Orlenu. Mam kolege na stacji BP jest kierownikiem i mi to wyjaśnił (co do BP), natomiast na Shell'u pracuje moja koleżanka. Tylko bez sensu co kto ma i z jakiego źródła, to zwykłe OT w tym temacie. Tu choddzi o akcyze i marże Orlenu i dlatego bojkot tych stacji.
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 7:02 pm

o że ultimate jest z czech to nie wiedziałem.....

mam natomiast znajomego co pracował jakiś czas w rozlewni orlenu oraz mój brat cioteczny pracował jakiś czas na shellu, z tąd moje info.

inna sprawa jest taka że i tak na orlenie nie tankuje bo to badziew..... z racji doładowania i ochrony przed stukami jeżdżę tylko na vpower racing i czasem na ultimate. więc mimowolnie biorę udział w tym proteście.
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! - Page 2 Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 12:58 am

No mnie teraz na V Power Racing nie stać Sad Sad Sad ....znaczy sie stać ale duzo mnie kilometrów przejade Sad Sad Sad dlatego leje 95 aaaaaaaaaaa Sad Sad Sad
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!   Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!! - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Protest przeciwko wysokiej cenie paliwa !!!
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Rozmowy Ogólne-
Skocz do: