Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 GSX vs. GST

Go down 
+8
Czarna
Admin
X APOX
MikeR
GOLDI
MATi
onufry
mysza
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Czarna
_
_
Czarna


Liczba postów : 30
Age : 42
Registration date : 22/06/2007

GSX  vs. GST - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 11:08 am

No problemo Smile Przyjade w trzy Eclipse na turbinie Smile
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

GSX  vs. GST - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 11:09 am

3 o kurde juz jestem wilgotny hehe Smile Dzieki wielkie Czarna. A powiedz mi jeszcze ile km robisz miesięcznie.??
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

GSX  vs. GST - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 4:40 pm

primo goldi popełniłeś wielka gafę pisząc że gst ma dłuższe przełożenia Razz Razz ... gówno prawda lol!
gadałem o tym z kiepuczim, a dokładnie o tym jak to Brian chwalił się co to nie on i że 270km/h swoim gst jechał ... niby k... jak ? skoro skrzynia w gst kończy się na 260km/h przy odcięciu ? ? Suspect
gsx ma jedynie dłuższą dwujkę, trójkę i czwrókę, gsx ma długą jedynke i piątkę..... Twisted Evil Twisted Evil
pozatym proponuję wyjechać 300stukonnym gst w deszcz lub wogóle w zimę.... ja nie mam z tym problemów .... gsx'em trzeba umieć jeździć .... przekonałem się na torze.... na pierwszym zakręcie, papie jak zaczynał ja jakimkolwiek zakręcie tył uciekać to mógł dodać gazu i fwd prostował samochód, jak mi zaczął tył na pierwszym uciekać i dodałem gazu to przeszedłem cały zakręto bokiem Razz Razz

dróga sprawa to to że porównując seryjnego gst a gsx pod względem zawiechy i trzymania się drogi to gsx wygrywa. inna sprawa jest taka że jeżeli jest super przyczepność to jasne jest że ośka wygra... o ile nie będzie przez dwa pierwsze biegi mielić Razz ... gsx wyrywa z miejsca jak szczała ( Twisted Evil )

chciał bym zobaczyć tsi/gst ruszającego z 4000-5000rpm na sprzęgiełku np. sbr 4000 .... jak rusza gsx z takim sprzęglem dowiem sie jak kiepuczi złoży swojego affraid affraid affraid

pozatym masa masa masa.... gsx cięższy ? fakt.... ale porównajmy np. 350KM gst i 350KM gsx .... którego byście woleli ? bo ja gsx'a..... co prawda jest cięższy trochę, ale przy takiej mocy nie gra to roli... pozatym zastanówcie się gdzie jest rozmieszczony ten dodatkowy ciężar... na wysokości piast i z czego połowa owego dodatkowego ciężaru jest na tyle bo daje lepsze proporcje wagi niż gst, większa nadsterowność gdzie w przypadku gst jest permanentna podsterowność....


pozatym poraz któryśtam ..... wyjechać gsx'em na łysych zimiakach kiedy spadnie pierwszy śnieg ..... bezcenne I love you I love you I love you I love you I love you


co do spalania to na trasie 8-9/100 mi się udało Very Happy Very Happy ... a nie jechałem powoli a stale ze 120-130 ....

mysza przecież ja będe na koe .... a nawet startował .... w niedzielę adalbert startuje też gsx.... takż epoównasz sobie Razz Razz
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

GSX  vs. GST - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 4:51 pm

To zajebiscie samael przewieziesz tez mnie swoja gablota??
Powrót do góry Go down
MikeR
_
_



Liczba postów : 52
Age : 45
Localisation : Hell
Registration date : 21/06/2007

GSX  vs. GST - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 5:00 pm

Jeśli Brian mierzył prędkość gps-em to mu wierze, jeśli licznikowo to mógł mieć max 250km/h realnie.

Samaelu, 8-9 litrów na trasie AWD przy 120-130 lol! dodaj proszę dodaj z 4, 5 literków Very Happy

Różnice w wadze nieodczuwalne kompletnie.

O prowadzeniu wszystko się zgadza Very Happy
Powrót do góry Go down
Ryfi
_
_
Ryfi


Liczba postów : 51
Registration date : 25/06/2007

GSX  vs. GST - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 5:45 pm

napisz tak, gdybym nie mial spydera ktore nie wychodzily z napedem na 4 kola to jezdzilbym gsx'em, to co pisali wczesniej chlopaki gst tez super sprawa ale tylko w lato , a jak juz spadnie chodziaz deszcz to moge zapomniec o sciganiu spod switel:/ 1-2-3 i stoje w miejscu, ale musze przyznac ze ostatnio nawet przyzwyczailem sie do tej oski jak zalozylem nowe sprzeglo i nauczylem sie ruszac w miare bez mielenia, daje to baaaaardzo duzo!! tak wiec cos za cos...
p.s. podobno przerobka spydera na gsx nie jest wcale taka az trudna:) moze sie kiedys skusze:)
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

GSX  vs. GST - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 5:53 pm

mysza. pewnie Smile

miker..... z tego co się brian chwalił to turbotimerem HKS type-1 mierzył, dwa, za 100zł ! przyjechałem z radziejowa do nadarzyna, za sto złotych wychodzi z 20L z malutką górką, odległość koło 230km. więc z wyliczeń mniejwięcej tak wychodzi .... dodam jeszcze że regulator ciśnienia paliwa mam na 3bary a nie jak seryjnie 2,6 Wink

cały sukces ze spalaniem kryje się w tym żeby nie używac turbo Razz leciutko gaz i przyspieszamy spalając tyle co zwykły 2.0 N/A Razz Razz

Ryfi, da się spydera przerobić na 4x4, potrzebujesz skrzynię, tranfercase, wał, mocowania wału, most z półosiami i tylnią zawiechę calutką, trzeba tylko kawałek podłogi wyciąć Wink
Powrót do góry Go down
MikeR
_
_



Liczba postów : 52
Age : 45
Localisation : Hell
Registration date : 21/06/2007

GSX  vs. GST - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 6:19 pm

Samael czyli wg Twoich danych wyszło Ci 10 na 100. Mnie na trasie spalił 14 i też nieużywałem turbo. Pożyjemy zobaczymy, zrobiłem dopiero 2000 tysiące km Sad
Powrót do góry Go down
Czarna
_
_
Czarna


Liczba postów : 30
Age : 42
Registration date : 22/06/2007

GSX  vs. GST - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 6:38 pm

Brian napisał:

Witam nie chce mi się zakładać nowego konta na tym 4um ponieważ uważam że wiedza powinna być składowana w jednym miejscu a nie po całym świecie .Dziękuje Miker że we mnie wierzysz Very Happy niestety Samael nie mowie bajek i nie podniecam się czymś co nie jest prawda i to co mówiłem na temat prędkości max było prawda taka prędkość wskazał mi HKS Timer nie będę się kłócić po prostu jak auto będzie zrobione nakręcę Wam filmik żeby wszyscy zobaczyli .Koniec pieśni co do posta Goldiego zgodze się z nim ze GST maja dłuższe przełożenia .Z Twojego postu nie mogę się za bardzo połapać bo jest bardzo nieczytelny „gsx ma jedynie dłuższą dwujkę, trójkę i czwrókę, gsx ma długą jedynke i piątkę.....” ale jeśli dobrze rozumie to wg.Ciebie GSX ma długa jedynke i piątkę hmmm… powiem tylko tak na logike jeśli GSX ma AWD to ma wieksze opory wiec jedynka na ruszenie powinna być krótsza a 5ka przy 4x4 przy wyższych prędkościach prędkościach stratach mocy jak by była dluga nie wiem czy wyciągnął bys 220 Smile ale może się nie znam z reszta macie na dole dokładne dane wnioski wyciągnijcie sami .Pozdrawiam Brian

GST

Gear Ratios :

1st ; 3.09:1 4th; 0.89:1
2nd; 1.83:1 5th; 0.74:1
3rd; 1.22:1

final drive ratio : 4.15:1


GSX

Gear Ratios :

1st ; 3.54:1 4th; 1.03:1
2nd; 2.13:1 5th; 0.81:1
3rd; 1.36:1

final drive ratio : 3.94:1
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

GSX  vs. GST - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 6:43 pm

mialem racje geek geek geek geek geek geek

a z tego co pamietam HKS Briana wskazał 256? cheers


p.s. Brian przemawia przez Czarna Shocked toz to Bóg nie człek affraid affraid cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Powrót do góry Go down
Czarna
_
_
Czarna


Liczba postów : 30
Age : 42
Registration date : 22/06/2007

GSX  vs. GST - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 6:49 pm

Goldi chyba nie sugerujesz że mam meski głos Razz A przez kogoś przemawiają demony ( w tym topicu "demony prędkości" Laughing ) a nie bogowie Razz

Brian:

tak Godli dobrze pamietasz 256 HKS zapamietal za 1 razem i moglem cyknac fotke za 2gim razem nie zapisal najwyzszej odnotowanej predkosci Smile
Powrót do góry Go down
MikeR
_
_



Liczba postów : 52
Age : 45
Localisation : Hell
Registration date : 21/06/2007

GSX  vs. GST - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 6:54 pm

poprawcie jeśli się mylę, ale aż tak ogromnych różnic w przełożeniach to ja nie widze... jak to się przekłada na drogę ?
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

GSX  vs. GST - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 9:35 pm

hmmm muszę wybrać się na obwodnicę białobrzezką ..... na a2 w kierunku poznania wykręciłem 250km.h wg. loggera..... też powinienem zrobić zdiecie niestety n-gage nie posiada aparatu
Razz Razz Razz

i jakoś nie przyszło mi to trudno .... co wy z tymi staratami w napędzie.... bez przesadyzmu .... pozatym ja tylko podpierałem się tym co mówił kiepuczi geek geek geek

fakt pomyliłem gsx z gst na początku mojego ciągu myślowego scratch sorka lol!
Powrót do góry Go down
Admin
Site Admin
Admin


Liczba postów : 63
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 21/06/2007

GSX  vs. GST - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 9:38 pm

Czarna to medium cheers potrafi czytać w myślach etc... cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops
Powrót do góry Go down
https://eclipse.forumpl.net
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

GSX  vs. GST - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 10:05 pm

Very Happy GSX jest dla ludzi z malymi umiejetnosciami ......odnosnie wagi jak podawalem DSM TUNERS poczytajcie troszke i zobaczycie kto ma racje ...niewiem czy ktos mial w rekach np...carbon fiber maske i wie ile to warzy a ile warzy ta metalowa ????? dotwgo dodaj sobie lekkiej wagi fele siedzenia blotniki lekkiej wagi kolo zamachowe tylna klape ....ile myslicie mozna zaoszczedzic wagi na tym wszysdkim ??????? ja wiem swoje klucil sie nie bede GST jest dla ludzi ktozy wiedzo jak prowadzic to cacko umiejetnosci ......odnosnie opon DRAG RADIAL to opony ktore jako jedyne sa dopuszczone na drobi a przyczepnosc naprawde 100% niz nie jedna lepszych firm (DSM TUNERS czyt....) sam mam takie i wiem co mowie ilu z was scigalo sie z G35 albo z Z350 te bryczki sa na tyl naped FWD podobno nie ma szans z RWD albo GTO czy VET CAMARO FIRE BIRT wszysdkie sportowe o zapomnialem o MUSTANG GT-albo COBRA ...... lol! pozd.....
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

GSX  vs. GST - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 10:18 pm

ja mialem w lapie carbon fiber Smile okolo 2-3 kilo zywej wagi geek w porownaniu do seryjnej okolo 15-20 kg jest roznica Smile mozna zaoszczedzic na masie... ale jak isc ta droga to mozna wyjebac wszystko ze srodka:> a to juz do streetu nie ma sensu... natomiast kolo zamachowe lekkiej wagi to good shit Very Happy
Powrót do góry Go down
MikeR
_
_



Liczba postów : 52
Age : 45
Localisation : Hell
Registration date : 21/06/2007

GSX  vs. GST - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 27, 2007 11:39 pm

X APOX napisał:
Very Happy GSX jest dla ludzi z malymi umiejetnosciami

najlepszy tekst jak czytałem na tym forum, teraz już wiem wszystko Very Happy
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

GSX  vs. GST - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 28, 2007 9:43 am

MikeR napisał:
X APOX napisał:
Very Happy GSX jest dla ludzi z malymi umiejetnosciami

najlepszy tekst jak czytałem na tym forum, teraz już wiem wszystko Very Happy

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

hahahaha a mi się wydawało zawsze że fwd potrzebuje mniej umiejętrności Very Happy apox jeździłeś gsx'em po śniegu keidyś ???? Razz Razz
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

GSX  vs. GST - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 28, 2007 4:43 pm

Dobra nie sprzeczajcie sie bo wiadomo że każdy ma swój typ autka i styl jazdy jednemu lepiej podchodzi FWD innemu RWD a innemu AWD każdy lubi co innego .....ważne żeby potrafić w pełni wykorzystac to czym sie jezdzi .

Każdy lubi co innego taka prawda

king king king I 'm THe King here NOW hahah Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

GSX  vs. GST - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 28, 2007 11:18 pm

Very Happy Very Happy Very Happy ok poprawie sie nie chodzilo mi o slizganie sie czy o DRYFT na mysli mialem sciganie sie np.na prostej ze stopu czy cos takiego .....do wszysdkiego potrzebne sa umiejetnosci czasem wiecej czasem mniej kazdy o tym wie ......... cheers cheers cheers
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

GSX  vs. GST - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 2 Icon_minitimePią Cze 29, 2007 1:20 am

X APO X to prawda nie zawsze liczy sie autko czasami dobry kierowca moze wygrac słabszą furką z lepsza bryczka jeśli jego driver jest cipa taka prawda pare razy mi sie udało miedzy innym Audi TT ......ale gdybym to ja siedział na miejscu tamtego kierowcy TT to samego siebie dawno bym zrobił w 5 złotych Razz Razz
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

GSX  vs. GST - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 2 Icon_minitimePią Cze 29, 2007 1:59 am

Very Happy Very Happy swiete slowa Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
MikeR
_
_



Liczba postów : 52
Age : 45
Localisation : Hell
Registration date : 21/06/2007

GSX  vs. GST - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 2 Icon_minitimePią Cze 29, 2007 9:49 am

X APOX mozesz znaleźć moją prośbę do Ciebie i czy możesz się jakoś do niej ustawić ? Siedzisz w USA, może pomożesz ?
Powrót do góry Go down
Ryfi
_
_
Ryfi


Liczba postów : 51
Registration date : 25/06/2007

GSX  vs. GST - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 2 Icon_minitimePią Cze 29, 2007 8:00 pm

FWD wymaga najwiekszych umiejetnosci przy starcie:D

a tak nie na temat, jakie macie czasy 0-100km/h? dzis wykrecilem 6,6 mierzone apexi REV ale da sie to poprawic bo mam zawias na wykonczeniu i czekam na sprezyniki ktore jakos dlugo ida z usa:/ myle ze zejde do 6,3, dodam ze mam seryjna t25
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

GSX  vs. GST - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 2 Icon_minitimePią Cze 29, 2007 11:43 pm

Very Happy miker jak klikalem wczesniej dla mnie to nie problem da sie wszysdko zalatwic kliknij na emilka teges933@hotmail.com jezeli chcesz pogadac o szczegolach study
Powrót do góry Go down
Sponsored content





GSX  vs. GST - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
GSX vs. GST
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Rozmowy Ogólne-
Skocz do: