Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 GSX vs. GST

Go down 
+8
Czarna
Admin
X APOX
MikeR
GOLDI
MATi
onufry
mysza
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

GSX  vs. GST - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 3 Icon_minitimePon Lip 02, 2007 1:19 pm

gst wymaga umiejętności przy starcie, fakt. tyle że nie osiągnie takiego czasu na 1/4 jak gsx ..... na ulicy jest lepsze i z rolowanego gdyż ma mniejsze opory i wygląda to tak że ma większą elastyczność..... puki nie spadnie deszcz Razz Razz Razz
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

GSX  vs. GST - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 3 Icon_minitimePią Lip 13, 2007 12:21 am

Very Happy ....o czym ty samael klikasz bo aj to nir kumam ..........GSX kazdy wie ze se startu GST nie ma szans nawet saochody z wieksza moca ale to nie nowego co 4-buty to nir 2.........ale jerzeli sie scigasz z GSX ale nie ze stertu tylko z np..40km....albo..50km.....to GSX siada bo 4-butki w tym przypadku nie pomagaja a GSX potrzebuje wiecej mocy zeby te 4 butki napedzic wiec GST...GSX zalezy kto co lubi oba sa szybkie i dobre zalerzy od gustu i $$$$$$.............
Powrót do góry Go down
Diabel
_
_
Diabel


Liczba postów : 39
Registration date : 08/07/2007

GSX  vs. GST - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 3 Icon_minitimePią Lip 13, 2007 12:41 am

Samael ile ty masz konikow w tym twoim misiu ??
Przewieziesz mnie kiedys ?? Smile
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

GSX  vs. GST - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 3 Icon_minitimePią Lip 13, 2007 12:50 am

diabel to nie misiek to TALON............
Powrót do góry Go down
trucky
_
_
trucky


Liczba postów : 51
Age : 36
Localisation : Dolsk WLKP
Registration date : 24/06/2007

GSX  vs. GST - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 3 Icon_minitimePią Lip 13, 2007 12:53 am

orzel tez misiek tylko taki skrzydlaty lol!
Powrót do góry Go down
Diabel
_
_
Diabel


Liczba postów : 39
Registration date : 08/07/2007

GSX  vs. GST - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 3 Icon_minitimePią Lip 13, 2007 1:34 am

wlasnie orzel Razz misiek to zdrobnienie od mitsubishi ;P dobrze wiem ze Samael ma pieknego talona ;P i mam nadzieje ze kiedys mnie przewiezie king


Ostatnio zmieniony przez dnia Pią Lip 13, 2007 11:18 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

GSX  vs. GST - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 3 Icon_minitimePią Lip 13, 2007 10:01 am

jak go zrobię to czemu nie,,, narazie od półtora tygodnia moknie i czeka na nowe sprzęgło...
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

GSX  vs. GST - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 3 Icon_minitimeSob Lip 14, 2007 12:55 am

Very Happy dlatego ja mam TALONA a nie ECLIPSE bo u nas jest tego zatrzensienie a TALONKOW nie wiele mozna powiedzies zadkosc ........
Powrót do góry Go down
Sponsored content





GSX  vs. GST - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GSX vs. GST   GSX  vs. GST - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
GSX vs. GST
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Rozmowy Ogólne-
Skocz do: