Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 wartosc MEKP

Go down 
+28
elinwar
Diabel
Pako82
HouseM
trucky
Many
RaLpH 21
Bobo
kris1976
Vandal
Adaho_krak
onufry
Venom
Czarna
MikeR
kaleos
SAMAEL
kojot
Angelo
Ryfi
Kct
Bob
mysza
soko
Admin
MATi
X APOX
GOLDI
32 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Venom
_
_
Venom


Liczba postów : 19
Localisation : Bydgoszcz
Registration date : 02/07/2007

wartosc MEKP - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 5 Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 1:09 pm

1. Czarna
2. Ryfi
3. Venom
4. Trucky
5. Mysza
6. Vandal

PS. To 50 zl na rok to tak sobie tylko strzelilem, mysle, ze to moze byc o wiele mniej. Niech osoba ktora ma o tym pojecie (Goldi?) obliczy mniej wiecej please koszty postawienia bardzo dobrego forum, na dobrym serwerze z jakas porzadna nazwa domeny
Powrót do góry Go down
MikeR
_
_



Liczba postów : 52
Age : 45
Localisation : Hell
Registration date : 21/06/2007

wartosc MEKP - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 5 Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 2:21 pm

A MikeR to gdzie ? Na 7 Very Happy
Powrót do góry Go down
Angelo
_
_



Liczba postów : 39
Registration date : 25/06/2007

wartosc MEKP - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 5 Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 2:27 pm

1. Czarna
2. Ryfi
3. Venom
4. Trucky
5. Mysza
6. Vandal
7. MikeR
8. Angelo
Powrót do góry Go down
Pako82
_
_
Pako82


Liczba postów : 15
Registration date : 26/06/2007

wartosc MEKP - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 5 Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 3:09 pm

ja tez z mila checia sie doloze!!! bounce bounce bounce bounce

ps. dobry pomysl z ta skladka!
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

wartosc MEKP - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 5 Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 3:49 pm

1. Czarna
2. Ryfi
3. Venom
4. Trucky
5. Mysza
6. Vandal
7. MikeR
8. Angelo
9. Pako82
10.Goldi



Sry... do Weekendu cierpie na brak czasu... w weekend zobacze co i jak
Powrót do góry Go down
Many
_
_
Many


Liczba postów : 65
Registration date : 22/06/2007

wartosc MEKP - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 5 Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 4:48 pm

a ja ?

Ja tez chcem !! Very Happy

1. Czarna
2. Ryfi
3. Venom
4. Trucky
5. Mysza
6. Vandal
7. MikeR
8. Angelo
9. Pako82
10.Goldi
11. Many
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 5 Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 6:28 pm

i ja i ja Smile
Powrót do góry Go down
MikeR
_
_



Liczba postów : 52
Age : 45
Localisation : Hell
Registration date : 21/06/2007

wartosc MEKP - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 5 Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 6:31 pm

Who`s gonna be a mistery 13 Very Happy
Powrót do góry Go down
kris1976
_
_



Liczba postów : 12
Age : 47
Localisation : szczecin / police
Registration date : 04/07/2007

wartosc MEKP - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 5 Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 6:35 pm

1. Czarna
2. Ryfi
3. Venom
4. Trucky
5. Mysza
6. Vandal
7. MikeR
8. Angelo
9. Pako82
10.Goldi
11. Many
12. soko
13. kris1976 Smile
Powrót do góry Go down
Diabel
_
_
Diabel


Liczba postów : 39
Registration date : 08/07/2007

wartosc MEKP - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 5 Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 6:38 pm

Ja tez Wink
Przy takiej ogladalnosci nie potrzeba nam servera za 200 zl moja strona na poczatku stala na servie gdzie koszt utrzymania to 30 zl na rok teraz place 150 na rok bo mamy po 60 tysiecy odwiedzic na dzien mysle ze najtanszy server taki wlasnie gdzie utrzmanie go kosztuje niewiele ze wzgledu na malo ogladalnosc bylby w sam raz
Powrót do góry Go down
Ryfi
_
_
Ryfi


Liczba postów : 51
Registration date : 25/06/2007

wartosc MEKP - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 5 Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 7:47 pm

1. Czarna
2. Ryfi
3. Venom
4. Trucky
5. Mysza
6. Vandal
7. MikeR
8. Angelo
9. Pako82
10.Goldi
11. Many
12. soko
13. kris1976
14. Diabel
who's gonna be next? scratch
Powrót do góry Go down
kojot
_
_



Liczba postów : 13
Age : 45
Localisation : Gliwice
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 5 Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 8:22 pm

1. Czarna
2. Ryfi
3. Venom
4. Trucky
5. Mysza
6. Vandal
7. MikeR
8. Angelo
9. Pako82
10.Goldi
11. Many
12. soko
13. kris1976
14. Diabel
15. Kojot
Powrót do góry Go down
Many
_
_
Many


Liczba postów : 65
Registration date : 22/06/2007

wartosc MEKP - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 5 Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 8:53 pm

Diabel napisał:
Ja tez Wink
Przy takiej ogladalnosci nie potrzeba nam servera za 200 zl moja strona na poczatku stala na servie gdzie koszt utrzymania to 30 zl na rok teraz place 150 na rok bo mamy po 60 tysiecy odwiedzic na dzien mysle ze najtanszy server taki wlasnie gdzie utrzmanie go kosztuje niewiele ze wzgledu na malo ogladalnosc bylby w sam raz

Przy większej oglądalności można wrzucić jakaś reklamę zeby klub "zarabiał na siebie" ;]
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 5 Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 8:58 pm

ja też się dopiszę bo chce mieć porządne forum i obojętne gdzie .... przy okazji wkleje jako mediator komentaż chikenna:

ChiKenn 13:27:19
odpowiedz do goldiego: nie widze w tym zadnego "interesu", po prostu jak troche ochlonalem i patrze na to z dystansem to szkoda mi pracy i czasu ktory wlozylem w rozkrecenie klubu i adresu eclipse.net.pl i chcialbym zeby nadal cos pod nim funkcjonowalo i to dobrze (czyli nowe forum). moze byc to na serwerze jaki sobie chcecie, ale jesli to ma byc zupelnie nowy adres i nowy klub to na mnie nie liczcie juz Smile nie chce tego robic aby miec jakies korzysci i nikgdy tego z takim zamiarem nie robilem! po prostu zareagowalem jak zareagowalem wtedy podczas tej klutni bo przykro mi sie zrobilo ze po tym ile czasu i pracy na ta strone poswiecilem niektorzy mnie potraktowali... a zamknalem tylko dzial download, bo wlasnie on generowal koszty utrzymania serwera, forum czy artykuly to jest pikus Smile
ChiKenn 13:27:30
sorry ze muisz robic jako mediator <lol>


moim zdaniem domena powinna zostać bez zmian server mnie nie obchodzi. ale niech zostanie eclipse.net.pl ..... adres jest wszędznie ... na sr.pl ... tuning.pl ..... na furious.pl i na wielu innych stronach gdzie chikenn i ja oraz inni klubowicze go rozprzestrzeniali. nie zmarnujmy tego. server mnie nie obchodzi... niech zostanie domena....
Powrót do góry Go down
Many
_
_
Many


Liczba postów : 65
Registration date : 22/06/2007

wartosc MEKP - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 5 Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 9:03 pm

Masz racje. Wiec teraz sprawa serwera ...
Powrót do góry Go down
elinwar
_
_



Liczba postów : 17
Age : 39
Localisation : Dębica/Kraków
Registration date : 04/07/2007

wartosc MEKP - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 5 Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 9:08 pm

mimo, że nie byłem na żadnym zlocie ani spocie, chce się dołożyc do istnienia klubu.
Marzy mi się coś na wzór starego Mitsubishi Klub Polska i forum czyt. bazy wiedzy o eclipse.
Powrót do góry Go down
http://www.elinwar.cba.pl
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

wartosc MEKP - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 5 Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 3:04 am

powiem tyle... Samaelu dlaczego robisz za mamusie?

jak ktos cos ma do mnie to wiadomo jak mnie szukac... chocby przez PM na MEKP...




jesli mowa o domene... wszystko mi jedno czy to bedzie na marsie czy na ksiezycu!!!!

jak wynika z wczesniejszej dyskusji nie chcemu "klubu" na serwerze kogos kto zrobil z siebie najwiekszego pokrzywdzonego !!! a wielokrotnie byl poruszany temat ze klubowicze oplaca serwer !!! wiec po co znow "pierdolic" ze za cos sie placilo skoro nie musialo?

chcecie to domena moze zostac... moze byc inna!!! klub to ludzie nie adresy czy samochody! jesli chcecie stara domene mozna "odkupic" od Pana Tomasza C. lub inna forma przejecia...
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 5 Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 5:14 am

Very Happy Very Happy Very Happy ja tesz bym chcial sie dopisac Razz Razz Razz
Powrót do góry Go down
MikeR
_
_



Liczba postów : 52
Age : 45
Localisation : Hell
Registration date : 21/06/2007

wartosc MEKP - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 5 Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 8:41 am

Nowy debeściacki tekst pana Ch. :

jesli to ma byc zupelnie nowy adres i nowy klub to na mnie nie liczcie juz Smile ...

to mi przypomina Radio Kurnik i Ojca Dyktatora Mad scratch

Zgadzam sie z Goldim, klub to klubowicze, a nie adresy i "pewne osoby". Także działaj Przyjacielu, jak tylko będę mógł to pomogę Exclamation
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 5 Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 9:38 am

Ja już tyle razy o tych składkach mówiłem tez i oczywiście o mnie zapomnieliście fajnie Sad ....ja tez tam mam być dopisany !! Razz Razz
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 5 Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 10:20 am

nie robię za niczyją mamusię ..... chikenn nie ma zamiaru logować się na tym forum i potrafię to uszanować ....


powiem wprost. chce adres eclipse.net.pl bo jest znany i mam go na każdej koszulce, a forum może i dla mnei stać na saturnie ..... już się więcej nie wypowiadam w tym temacie bo widzę że coponiektórzy mają swoje kryteria i nic ich nie zmieni... dyskusja jest zakończona .... w takim razie czekam na nowe forum .........
Powrót do góry Go down
Ryfi
_
_
Ryfi


Liczba postów : 51
Registration date : 25/06/2007

wartosc MEKP - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 5 Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 10:21 am

hahaha radio kurnik, dokladnie tak!! hahaha alien i znowu jakies narzucanie swojej woli jak bedzie inny adres to juz wam nie pomoge, jak dziecko z przedszkola, ja tam bym jeszcze wolal zeby byl inny adres a tamten stary niech pozostanie dla tych rozgarnietych klubowiczow ktorzy co chwila pytaja czy oplaca sie kupic eclipse albo ile ma koni albo czy strumienia polepszy palenie gumy pig
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

wartosc MEKP - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 5 Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 10:30 am

Ja tez jestem za starym adresem bo jest juz wszedzie rozpowszechniony ale nie znam sie na tym czy jak sie przeniesie na iny server czy na co tam to cos sie zmieni.NAwt na ramkach od tablic mam adres stronki i na wizytówkach hehe :)Ale dostosuje sie do wiekszoci chce jednego zeby strona byla fajna i dobrze dzialala a nie otwierala sie pol godziny Smile
Powrót do góry Go down
Kct
_
_



Liczba postów : 29
Age : 31
Localisation : Myszków
Registration date : 29/06/2007

wartosc MEKP - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 5 Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 10:50 am

A ja NIE jestem za starym adresem wlasnie dlatego ze jest wszedzie, dlatego na starym eclipse jest 1600 czy ile tam userow ktorzy nic nie robia ale pisza idiotyzmy bo obejrzeli F&F i sa "tjuningowcy" ale moj glas tu chyba nic nie zdziala.. Jakby nie bylo to :

1. Czarna
2. Ryfi
3. Venom
4. Trucky
5. Mysza
6. Vandal
7. MikeR
8. Angelo
9. Pako82
10.Goldi
11. Many
12. soko
13. kris1976
14. Diabel
15. Kojot
16. MATi (pisales zeby Cie dopisac to robie Smile)
17. Kct
Powrót do góry Go down
http://www.myszkowunderground.prv.pl
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 5 Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 11:14 am

Kct wiesz co to dsmtuners.com ?? jak nie to się zaloguj i sprubuj coś napisać ..... może to cię coś nauczy .... dobre forum z działem newbie, 4x admin i przynajmniej jeden mod do każdego działu gwarantuje że takich tematów nie będzie w połączeniu z dobrą bazą wiedzy .... zresztą weź przeczytaj sobie cały temat i znajdź mój projekt podziału forum bo teraz ty się zachowujesz jak jakiś dopiero co zalogowany user który wypowiada się na temat nie znając wszystkich za i przeciw.... Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Sponsored content





wartosc MEKP - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
wartosc MEKP
Powrót do góry 
Strona 5 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Rozmowy Ogólne-
Skocz do: