Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 wartosc MEKP

Go down 
+28
elinwar
Diabel
Pako82
HouseM
trucky
Many
RaLpH 21
Bobo
kris1976
Vandal
Adaho_krak
onufry
Venom
Czarna
MikeR
kaleos
SAMAEL
kojot
Angelo
Ryfi
Kct
Bob
mysza
soko
Admin
MATi
X APOX
GOLDI
32 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
onufry
_
_
onufry


Liczba postów : 63
Age : 38
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 6 Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 11:58 am

ostatnio mam malo czasu i rzadko moge tutaj zawitac ale dopiszcie mnie tez do listy kozaków bounce bounce bounce bounce i tez jestem za starym adresem SmileSmile
Powrót do góry Go down
Venom
_
_
Venom


Liczba postów : 19
Localisation : Bydgoszcz
Registration date : 02/07/2007

wartosc MEKP - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 6 Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 12:29 pm

1. Czarna
2. Ryfi
3. Venom
4. Trucky
5. Mysza
6. Vandal
7. MikeR
8. Angelo
9. Pako82
10.Goldi
11. Many
12. soko
13. kris1976
14. Diabel
15. Kojot
16. MATi
17. Kct
18. Samael
19. elinwar
20. X APOX
21. onufry

Samael nie dosc, ze zjadles mi cala salatke na zlocie to jeszcze teraz marudzisz jak moja babcia trzy dni po smierci lol! W zasadzie to tez nie widze problemu, zeby zostal stary adres, ale jesli ChiKenn ma nam dyktowac jakies warunki... to juz wole nowy. Tymbardziej, ze to zaden problem. Powieje swiezoscia,a po jakims czasie adres nowej strony rowniez bedzie rozreklamowany na innych stronach typu tuning.pl itd. To kwestia czasu i checi. Wszytsko da sie zrobic.
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 6 Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 12:36 pm

Kct dzieki Smile ..... a tak poza tym nie rzucajmy sie teraz z motyką na ksiezyc tylko wszystko na spokojnie

PS Sorry ze mało sie wypowiadam ale pracuje na ulepszenie Eclipse Very Happy
Powrót do góry Go down
Kct
_
_



Liczba postów : 29
Age : 31
Localisation : Myszków
Registration date : 29/06/2007

wartosc MEKP - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 6 Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 12:47 pm

SAMAEL napisał:
Kct wiesz co to dsmtuners.com ?? jak nie to się zaloguj i sprubuj coś napisać ..... może to cię coś nauczy .... dobre forum z działem newbie, 4x admin i przynajmniej jeden mod do każdego działu gwarantuje że takich tematów nie będzie w połączeniu z dobrą bazą wiedzy .... zresztą weź przeczytaj sobie cały temat i znajdź mój projekt podziału forum bo teraz ty się zachowujesz jak jakiś dopiero co zalogowany user który wypowiada się na temat nie znając wszystkich za i przeciw.... Evil or Very Mad

No tak, wiem co to dsmtuners.com, wiem jak jest zorganizowane.. Tylko zeby u nas tez to wypalilo.. Wedlug Twojego to jezeli po jednym modzie do dzialu (mowie o tych glownych: Ogolne, Warsztat + CA (4G63, 420A), 4G63 tech, 420a, sport, galeria, spolecznosc Eclipse, OT i gielda) to jest 9 modow, a sadze ze na newbie forum przydalby sie tez osobny, to 10 + 4 adminow to 14 osob.. Mamy tyle osob ktore beda chcialy moderowac i adminowac? Jezeli tak to cofam swoje wczesniejsze slowa. I po co mi tu evilami rzucac odrazu?Razz
Powrót do góry Go down
http://www.myszkowunderground.prv.pl
MikeR
_
_



Liczba postów : 52
Age : 45
Localisation : Hell
Registration date : 21/06/2007

wartosc MEKP - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 6 Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 1:05 pm

Właściwie to mnie tu dobrze Very Happy Jest wolne, niepodległe forum i jest stała paczka, w pozostałych kwestiach popieram zdanie Venoma.

Pan Ch. nawet nie ma minutki aby się zalogować, w końcu to takie poniżające, mnie tam łaski nikt nie robi Neutral

Odnośniki do bazy wiedzy są, są, inne adresy każdy zna, zna. MKP praktycznie nie istnieje, na Mistumaniakach Eclipse to też żaden rozwojowy dział, zresztą mało mnie ineteresują Mitsu typu Colty, Starsy i Pajerasy - tylko Eclipse i ewentualnie, gościnnie Evki i może 3k, gościnnie.
Kurnik się spierdolił przez Kure udającą Kogucika, a na piuropusz to trzeba sobie zasłużyć Cool

Każdemu się marzy nie wiadomo co i najlepiej obciążyć tym Goldiego który ma sam sporo prywatnych spraw. Najprościej, jak nie pasuje forum obecne, które moim zdaniem spełnia w tej chwili swoją rolę, iść do firmy oferującej usługi webmasterskie i wedle swoich życzeń coś zmontować, ale to są koszty, mogę iść i wyłożyć, skończy się jak z Daco, 3/4 nie zapłaci.

Z jednej strony chcecie aby klub sie rozrastał, z drugiej wymaga to już innej organizacji. Jakby nie patrzec to kurnikiem nikt sie nie zajmowal, ankieta co pół roku, i jakieś bzdury, działało tylko forum. Tak jak i tutaj. Ja na zloty mogę się już umawiać przez gadu ze wszystkimi i też da rade Cool

Mnie się podoba forum BMW, tam też jest zamknięte forum dla klubowiczy, zresztą popatrzcie sobie sami jak tam to jest zbudowane, nie mówie że musimy miec tak samo !

http://www.bmw-klub.pl/forum/index.php
Powrót do góry Go down
Diabel
_
_
Diabel


Liczba postów : 39
Registration date : 08/07/2007

wartosc MEKP - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 6 Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 2:14 pm

Adres to wazna sprawa stary adres jesc dosc znany i uwazam ze powinien zostac jesli jednak to nie wypali proponuje zrobic nowa strone na innym adresie zamknac tamta i zrobic prze kierunkowanie na nowa innego rozwiazania narazie nie widze santa
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 6 Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 4:01 pm

Venom mam przepis na tą sałatkę Wink Miker się podzielił Very Happy już ją wczoraj robiłem i wychodzi lol!

co do adresu to chikenn nie powinien robić problemów, sam powiedział ze jest gotów oddać za darmo bo dużo się naprawcował by ten adres zaistniał w necie. tak więc nie ma co sie porywać z motyką na słońce sunny sunny

ja nie wiem jak się robi takie fora.... brian wie i chikenn .... może goldi też ? jak powstanie podstawa i dostanę admina to mogę porobić działy, poddziały itd itp ....

co do modów to potrzeba cztery osoby które ogarną całe forum minimum, jako super moderatorzy ... a potem do każdego działu z osobna ktoś się w danym temacie obeznany znajdzie z czasem kto się nim szczegółowo zajmie rabbit

dobra podoba wam się to forum ?? zerknijcie na "wspaniałą oprawę graficzną" ... żeby chociaż venon nasze logo dał .... poza tym ono nie jest doskonałe ... co myślicie że tutaj nie trafią jakieś nieuki ?? i zaraz będą tematy typu jak najlepiej palić gumę ...... zaraz się razzar zaloguje i będzie dupa... ja przestałem moderować mekp ... goldi też .... został szakal ale widać że też się poddał i robi się burdel ... majac czterech aktywnych modów plus parę osób do pomocy, a do tego jeden dział gdzie mogą pisać nowi i nie będą rozpieszchać się po forum będzie łatwo to opanować.


rozumiem że fajnie jest tutaj, jest parę osób i co chwila powstają jakieś dziwne śmieszne tematy ... poprostu profesjonalne forum i zero wiedzy ... chyba jednak znowu zacznę robić swoją stronę i przestanę czekać na nowe JEDNO forum ....
Powrót do góry Go down
Kct
_
_



Liczba postów : 29
Age : 31
Localisation : Myszków
Registration date : 29/06/2007

wartosc MEKP - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 6 Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 5:57 pm

Chyba sie nikomu nie podoba, inaczej by nie powstal ten temat.. Tak jest! Wszyscy przestanmy czekac na forum! Koniec Klubu! Swietne Sad
Powrót do góry Go down
http://www.myszkowunderground.prv.pl
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 6 Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 7:26 pm

kct nie o to chodzi... porpstu każdy ma swoje zdanie niczym dziurę w d...... i nigdy się wszystkim nie podpasuje ..... wszyscy są na nie na server u chikenna na nie na pomoc u chikenna ale sami nie wiedzą jak zrobić to inaczej .... i w tym jest cały szkopół tysiąc pomysłów zero realizacji ... rpzynajmniej ja to tak odbieram .... nie lubię nie stanowczych ludzi....

tak samo było podczas wyjazdu na zlot ..... puki nie powiedziałem "o tej i o tej godzini zbiórka bez gadania" to każdy też miał 1000pomysów i nic nie było ustalone....

... zaraz napiszę do briana bo już nie mogę .....
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 6 Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 7:29 pm

Czizas ludzie przecież to można łatwo rozwiązać:

Każdy poddział niech ma własnego moda, który na dany temat ma coś do powiedzenia. Jak będzie już to nowe forum to umówimy się na jakiś czat i ustalimy kto jakim działem się zaopiekuje i zadeklaruje że przynajmniej raz na powiedzmy dwa dni zajrzy co sie tam dzieje. Co do adresu strony to ja bym zrobił na nowym serwie skoro tyle osób deklaruje składki, a poza tym coś ma wyróżnić ludzi zwanych klubowiczami którzy będą mieli dostęp do oddzielnej częśći forum. Co do rozreklamowanego adresu to jaki kurde problem postawić na tym adresie kilkuset KB stronkę z informacją że klub zaostał przeniesiony pod nowy adres i automatycznie po kilku sek przekieruje pod nowy adres. I po kłopocie stronka ta niech sobie stoi przez rok na poczatek i tyle. Rzekłem a co Wy na to?
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 6 Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 7:57 pm

soko ja jestem za bo powiedziałeś to co ja lol! lol! Razz w sprawie podziału forum itd, myślę że przynajmniej cztery osoby muszą być od całego forum by móc przenosić tematy i inne dziwne sprawy a każdy dział lub dwa działy na raz muszą mieć jakiegoś opiekuna który pilnuje rozmowy na temat i jest autorytetem w danej dziedzinie.

ja np. chętnie wziął bym całe forum i 4g63 z wszystkimi subforami jako opiekun.



ale co do tego później .... najpierw to forum musi być ..... poza tym ... nie widzę problemu postawienia forum na nowym serverze ze starym adresem .... przecież to wykonalne .... więc po co robić burdel z informacjami o przenosinach .... ale tutaj trzeba dogadać się z chikennem a jak narazie to każdy by sobie po nim pojeździł bo tak jest fajnie i trendy .... mnie też wqwił zobaczcie sobie stary temat ale kurna ludzi myślcie racjonalnie a nie w formie " o super jest na jedenaście osób ... ale jesteśmy fajną elitą porozmawiajmy o rwd..." .... trzeba zrobić forum dla wszystkich klubowiczów ....
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 6 Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 8:16 pm

Wszystkie pomysły trzeba zebrać do kupy ..... i zagłosowac i tyle co z tym wszystkim robimy i kto sie tym zajmie ...najlepiej ktoś kto wie na czym to polega i o co chodzi .....ja moge sie zgłosić juz teraz na jakiegoś moda czy cuś składki klubowe tez popieram w 100% wizje SAMAELA jak w DSM tez .....wszystkie pomysły są bardzo ciekawe ....a skoro kurczaczek chce pomóc czy coś to nie widze z tym problemu potem sie go odetnie najwyzej jak zacznie fikać bo władzy na nowym forum mieć nie bedzie .......

Teraz może niech każdy sie wypowie co i jak uważa Smile
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 6 Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 8:33 pm

gadałem z Brianem
do usłyszenia na nowym profi forum z działem newbie itd.

SAMAEL OUT.
Powrót do góry Go down
Kct
_
_



Liczba postów : 29
Age : 31
Localisation : Myszków
Registration date : 29/06/2007

wartosc MEKP - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 6 Icon_minitimeCzw Lip 12, 2007 10:05 pm

A wiec, popieram soko, MATiego i Samaela. Chick chce pomoc - okay i tyle:) skladki tez sa dobre Smile dmstuners tez Smile ja tez nie lubie niestanowczych ludzi Smile pozdrowka
Powrót do góry Go down
http://www.myszkowunderground.prv.pl
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

wartosc MEKP - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 6 Icon_minitimePią Lip 13, 2007 4:07 am

SAMAEL napisał:
wszyscy są na nie na server u chikenna na nie na pomoc u chikenna
tak

SAMAEL napisał:
ale sami nie wiedzą jak zrobić to inaczej ....
ja wiem

SAMAEL napisał:
tysiąc pomysłów zero realizacji ...
swiata w 5 minut tez nie stworzono troche czasu potrzeba ... wrzuca na luz bo zamotka sie robi

SAMAEL napisał:
tak samo było podczas wyjazdu na zlot ..... puki nie powiedziałem "o tej i o tej godzini zbiórka bez gadania" to każdy też miał 1000pomysów i nic nie było ustalone....
takie rzeczy to tylko w... warszawie... KrK hmmm zero problemow z organizacja nawet topic nie powstal "krk wyrusza na zlot" jak to bylo z innymi miastami... po prostu samo wyszlo... widac krk lepiej zgrane... a i dodam ze z samego krk wyjechalismy w 6-7 sztuk do ameliowki dotarlismy w okolo 13... o czyms to swiadczy ... no ale my nie o tym...

SAMAEL napisał:
... zaraz napiszę do briana bo już nie mogę .....
nie ty jeden prowadzisz rozmowy z brianem... rozmawialem z nim jakis czas temu i powiedzial ze jego ludzie sa zajeci jego stronami... to niech najpierw zajmie sie Brian swoimi wazniejszymi sprawami.. klub nie zajac... przynajmniej ja nie zamierzam sie miska w najblizszym czasie pozbywac... tak wiec Apeluje do Ciebei Endrju o troche cierpliowscci Wink
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 6 Icon_minitimePią Lip 13, 2007 10:02 am

ja już jestem spokojny Smile gadałem z biranem i wszystko załatwione. pozdro Very Happy
Powrót do góry Go down
Bobo
_
_
Bobo


Liczba postów : 9
Age : 37
Localisation : Szczecin
Registration date : 06/07/2007

wartosc MEKP - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 6 Icon_minitimePią Lip 13, 2007 7:27 pm

1. Czarna
2. Ryfi
3. Venom
4. Trucky
5. Mysza
6. Vandal
7. MikeR
8. Angelo
9. Pako82
10.Goldi
11. Many
12. soko
13. kris1976
14. Diabel
15. Kojot
16. MATi
17. Kct
18. Samael
19. elinwar
20. X APOX
21. onufry
22. Bobo

Też jestem z wami i zawsze się dorzuce Smile
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 6 Icon_minitimePią Lip 13, 2007 10:01 pm

Dzieląc jakaś kwote na 22 klubowiczów dajmy na to ze damy po 50 PLN to mamy razem 1100 PLN jeśli po 100 to mamy 2200 PLN na utrzymanie stronki myśle ze to dośc sporo pieniedzy zeby utrzymać stronke forum itp całego naszego klubu w ciągu roku a jak jeszcze dojdą inni klubowicze i tak dalej to utrzymanie strony bedą wynosić grosze chociaż i tak to nie sa jakies duze pieniądze dla posiadaczy 3 diamentow Smile Smile Smile
Powrót do góry Go down
Kct
_
_



Liczba postów : 29
Age : 31
Localisation : Myszków
Registration date : 29/06/2007

wartosc MEKP - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 6 Icon_minitimePią Lip 13, 2007 11:27 pm

Ja nie posiadam Razz ale patrzyc podpis Wink
Powrót do góry Go down
http://www.myszkowunderground.prv.pl
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 6 Icon_minitimePią Lip 13, 2007 11:40 pm

oficjalne info od briana, chłopak zapracowany nie ma czasu sie zalogować

Brian (22:37)
Witam ! Czytam sobie od czasu do czasu co tu sie dzieje i duzo macie ciekawych propozycji .Chiałbym Was poinformować iż właśnie ruszyły pełna para prace nad nowym w pełni profesjonalnym 4um. Na dole macie podany link gdzie znajduje sie szkielet nowego 4um .Jesli macie jakies spostrzezenia to prosze pisać .To co jest zaznaczone na żółto oznacza strefe dostepna tylko dla "starych klubowiczow" i jest to strefa płatna (nie bedzie tak jak padlo że bedzie placilo pare osób.Albo płaca wszyscy albo nikt . Wszyscy maja byc rowni i miec take same prawa .) Ile bedzie wynosila oplata to sie jeszcze ustali i beda to pieniadze klubowe wykorzystane pozniej np.na zloty. 4um zostaje pod starym adresem czy sie komus ten adres podoba czy nie .Mi sie bardzo podoba LOL .Bede informowac o postepach .Pozdrawiam Brian

http://img112.imageshack.us/my.php?image=4umpsdtv6.jpg
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

wartosc MEKP - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 6 Icon_minitimeSob Lip 14, 2007 3:44 am

1. struktura... hmmm nie bardzo wiem po co ma byc tak drzeiwasto robudowane ale ok... zobaczymy w praktyce,,,


2. co mnie wkurwialo na starym forum? ze logowali sie nowi i traktowali forum jak allegro! niech gielda bedzie w sferze platnej!


3. maja byc emotki Razz Brian najlepiej cala Twoja baza emotek:P


4. z praktycznego punktu widzenia (dla moderatorow) chcialbym by byla mozliowsc dawania "ostrzezen" np 3-5 ostrzezen i ban ... nie bedziemy sie pierdolic z ludzmi pokroju niera... i zeby te ostrzezenia widnialy po avatarem

idac za ciosem przydaly by sie pochwaly (kiepuczi i samael za pomoc pewnie by gorowali ale co tam Wink)

chcialbym by byla mozliowsc krojenia tematu lub przynajmniej wydzielenia z niego postow i przezucenia do innego tematu nowego

chcialbym by usuwanie pierwszego postu nie wplywalo na kasacje calego tematu lecz przesuwalo kolejke postow o jeden w dol

wogole wypierdolilbym "licznik postow" skonczy to temat dzieci neostrady nabijajacych posty...


mozliowsc kasacji wiekszej liczby postow np przez ich oznaczenia a potem "usun zaznaczone posty" by moderatorzy nie pierdolili sie post po poscie



na kogo serwerze bedzie stac 4um?
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 6 Icon_minitimeSob Lip 14, 2007 9:04 am

Mi sie to bardzo podoba ten szkielet zobaczymy jak wyjdzie i bedzie funkcjonować Smile Smile i po części popieram Goldiego z tym usuwaniem postów z tymi licznikami i ostrzeżeniami itp to bedzie przydatne zeby moderator miał wiecej możliwości i mogł zrobic wiecej w krótszym czasie Smile Smile Smile
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 6 Icon_minitimeSob Lip 14, 2007 10:26 am

goldi popieram wszystkie postulaty. z tym żeby nowi mogli pisać ogłoszenia ale najpierw muszą zostać zaakceptowane przez moda, gdyż tak to nam się w dziale newbie zrobi burdel z ogłoszeniami ... jak już ogłoszenia mają być to chcociaz porządne.
Powrót do góry Go down
onufry
_
_
onufry


Liczba postów : 63
Age : 38
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 6 Icon_minitimeSob Lip 14, 2007 11:10 am

GOLDI dobrze gada polac mu wódki SmileSmile ten schemat tez jest spoko jak bedzie jeszcze dobra oprawa graficzna to bedzie pieknie Smile nie moge sie doczekac SmileSmileWink
Powrót do góry Go down
Ryfi
_
_
Ryfi


Liczba postów : 51
Registration date : 25/06/2007

wartosc MEKP - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 6 Icon_minitimeSob Lip 14, 2007 11:33 am

wracajac do podzialu forum warsztat podzielil bym na turbo i n/a, zas tuning na mechaniczny i optyczny(usuwaja chip tuning i zarazem styling) wywalil bym tez drift bo watpie czy ktos driftuje eclipsem:) i nasze auta nie dzielil bym na oips i galerie tylko zlaczyl to w 1 calosc, mysle ze nie ma co sie az tak rozdrabniac ale jest to tylko moje zdanie, ogolnie super projekt, pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Sponsored content





wartosc MEKP - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
wartosc MEKP
Powrót do góry 
Strona 6 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Rozmowy Ogólne-
Skocz do: