Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 wartosc MEKP

Go down 
+28
elinwar
Diabel
Pako82
HouseM
trucky
Many
RaLpH 21
Bobo
kris1976
Vandal
Adaho_krak
onufry
Venom
Czarna
MikeR
kaleos
SAMAEL
kojot
Angelo
Ryfi
Kct
Bob
mysza
soko
Admin
MATi
X APOX
GOLDI
32 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
kris1976
_
_



Liczba postów : 12
Age : 47
Localisation : szczecin / police
Registration date : 04/07/2007

wartosc MEKP - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 4 Icon_minitimePią Lip 06, 2007 11:01 am

Dokladnie gdzie jest Miker?? Smile
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 4 Icon_minitimeSob Lip 07, 2007 2:10 pm

Panowie.... i jedna pani....
przypadła mi rola mediatora z czego zadowolony nie jestem bo nie lubię takich ról ale trudno. dostałem bardzo konkretną propozycje od chikenna i moim zdaniem należy odrzucić uprzedzenia i osobiste porachunki na bok na rzecz dobra klubu który się rozwarstwia. a mianowicie:

"ChiKenn 12:40:55
wiesz, myslalem zeby z Toba i Brianem zrobic calkiem nowe forum
ChiKenn 12:41:05
stara strone wrzocic pod adres np. old.eclipse.net.pl
ChiKenn 12:41:20
a na eclipse.net.pl zrobic forum tak jak www.piaskownica.pl Smile
ChiKenn 12:41:35
z mojej strony bedzie tyle ze pomoge zalozyc wsio i pokonfigurowac
ChiKenn 12:41:45
a potem Ty i Brian oraz jakies wyznaczone dowolne osoby nawet z "zwaśnionego obozu " beda sie tym zajmowac
ChiKenn 12:42:10
no a materialy takie jak teksty czy materialy po prostu przeniesie sie na forum w postaci zamknietych topicow Smile
ChiKenn 12:42:44
a download czy filmy beda przez youtube itp...
ChiKenn 12:42:53
ewentualnie galerie sie jeszcze zrobi, ale juz od nowa
Ja 12:45:35
czy engine piaskownicy jest w stanie objąć sub fora ?
Ja 12:45:45
jak np. na streetracing.pl ?
Ja 12:45:56
czy ograniczenia dla nowych użytkowników
Ja 12:46:04
żeby mogli pisać w dziale newbie
ChiKenn 12:46:18
tak, jest Smile
ChiKenn 12:46:25
tez jest taka opcja Smile
Ja 12:46:29
który ma forum główne a wyżej linki do podforów problemy techniczne i cośtam
ChiKenn 12:46:35
tzn. taka ze cale forum ejst zablokowane tylko dla wybranych
ChiKenn 12:46:47
u nowi maja swoj dzial w ktorym musza sie wykazac Smile
Ja 12:47:18
o coś takiego mi chodzi
Ja 12:47:23
żeby był jeden dział dla nowych
Ja 12:48:32
http://images27.fotosik.pl/16/65545190fc5023ef.jpg coś takiego jest do zrealizowania ?
ChiKenn 12:51:19
pewnie ze sie da Smile
ChiKenn 12:51:57
nalezycie do sieci perfect service? <lol> kurcze... ja w tej sieci sie serwisuje chyba od poczatku prawie jak mam eclipse Very Happy
Ja 12:52:13
Smile tak należymy
Ja 12:52:16
pytanie
Ja 12:53:12
czy zgadzasz się na rpzytoczenie tej rozmowy na forum "outsiderów" w celu próby konstruktywnej rozmowy i "negocjacji" ??
ChiKenn 12:54:13
tak
Ja 12:54:45
to niech tak będzie."

oszczędźcie sobie teksty w stylu "łachę robi" itd bo to nie to chodzi... jak widzę chikenn próbuje zarzegnać konflikt który jak by nie było wybuchł z głupiej trochę przyczyny, nie staram sie tutaj nikogo osądzać, staram sie być bezstonniczy.

z wyżej rpzytoczonej rozmowy wynika że chikenn nie chce sie dalej mięszać w sprawy klubowe i jest gotów pozostawić nowe forum nam a pomóc jedynie je stworzyć Z NASZĄ POMOCĄ i jak by nie było DLA NAS.

chciałem jeszcze dodać jedną rzeczy że domena eclipse.net.pl nie należy do klubu a do chikenna. Z informacji jakie od niego uzyskałem stona leula znajdowała się na darmowej domenie prv.pl i to ona została przekazana chikennowi.

dodam także że chikenn czyta także to forum a jednak pomimo nagonki na jego osobę którą zresztą też widzę i przestaje mnie to już bawić, nie ma sensu tego dalej ciągnąć.

jeżeli uda nam się jakoś dogadać to my zyskamy w sumie minimalnym nakładem pracy nowe w pełni funkcjonalne, profesjonalne i skonfigurowane forum na płatnym serverze bez reklam za który nie będziemy musieli płacić a chikenn zyska popularną domenę która będzie podbijać w rankingach resztę jego stron. i na tym wszyscy zyskają.

proszę powściągnijcie swoje emocje i zastanówcie się nad tym RACJONALNIE. ja osobiście był bym za bo nie widzi mi się odwiedzanie pokolei czterech forum o eclipse i odpisywanie na wszystkich .........
Powrót do góry Go down
Bobo
_
_
Bobo


Liczba postów : 9
Age : 37
Localisation : Szczecin
Registration date : 06/07/2007

wartosc MEKP - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 4 Icon_minitimeSob Lip 07, 2007 2:29 pm

ja jestem tu nowy i ten cały ''spór'' nie do końca jest mi znany jednak też jestem za zrobieniem jednego porządnego forum o naszych jakby nie było ''kochanych'' samochodach! ale to tylko moje skromne zdanie
Powrót do góry Go down
RaLpH 21
_
_



Liczba postów : 30
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 4 Icon_minitimeSob Lip 07, 2007 6:55 pm

ja w tym konfilkcie niebralem udzialu i niechce sie na ten temat wypowiadac:P
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 4 Icon_minitimeSob Lip 07, 2007 7:20 pm

jak na mój gust mimo iz byłem i jestem po przeciwnej stronie niż Chicken myślę że gest jak najbardziej ok.

W końcu pokazał że nie do końca jest bucem ale złośliwą bestią która pisała wkurzające mnie teksty Very Happy

Tyle z mojej strony - skoro obie strony skorzystaja i nie ma haczyków to mogę z mojej strony wprowadzić zawieszenie broni aby powstało zreformowane forum.
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 4 Icon_minitimeSob Lip 07, 2007 8:10 pm

pierwsze rozmowy podjęte ale to dopiero początek, strony rozmawiajace to ja, goldi, chikenn i brian.
Powrót do góry Go down
Many
_
_
Many


Liczba postów : 65
Registration date : 22/06/2007

wartosc MEKP - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 4 Icon_minitimeSob Lip 07, 2007 8:11 pm

Ja powiem tak. Co zrobicie - ufam ze będzie ok. Wiec jestem za.
Powrót do góry Go down
Adaho_krak
_
_
Adaho_krak


Liczba postów : 51
Age : 47
Localisation : Kraków
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 4 Icon_minitimeSob Lip 07, 2007 10:05 pm

Many napisał:
Ja powiem tak. Co zrobicie - ufam ze będzie ok. Wiec jestem za.

Podpisuje się obiema łapkami Smile
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

wartosc MEKP - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 4 Icon_minitimeSob Lip 07, 2007 10:23 pm

Mi bez różnicy byle była miła atmosfera w klubie.
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

wartosc MEKP - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 4 Icon_minitimeNie Lip 08, 2007 4:05 am

obecnie jestesmy na 4 forach... Mekp, Mepk Venona, MKP i MM... trzeba wreszcie polaczyc ten klub w jednym miejscu ... i zgadzam sie w 100% z Brianem ze wiedza powinna byc skladowana w jednym miejscu...

nie chce tu zaostrezac czy te zaognaic sytuacji ale przyjalem stanowisko w tych "rozmowach" ze strona/forum (jesli chicken zgodzi sie oddac domene za free bo jednak sie pomylimem jak wspomnial wczesniej samael) ma sie znajdowac na innym serwerze niz chickena...

strona znajdowala sie na serwerze chickena, chicken ja oplacal itd. zgodze sie fakt! z tym ze deklarowalismy nie raz ze chocby na zlocie zrobimy zrzute... bylo kilka tematow zeby to oplacac itd... chicken nie chcial... pytanie dlaczego potem mial do nas pretensje ze placil za to?
a posune sie dalej... chicken mial troche korzysci z tej strony... MEKP jest dosc popularny w wyszukiwarkach i wydaje mi sie ze pomagal w pozycjonowaniu jego stron... moim warunkiem jest to ze nowe forum ma powstac na innym serwerze... wole zeby bylo platne niz zeby zostalo na serwerze chickena i kiedys znow nam "odetnie prad"

tyle ode mnie, zobaczymy co czas przyniesie... troche to potrwa, cierpilowsci kolezanki i koledzy Smile
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 4 Icon_minitimeNie Lip 08, 2007 11:29 am

puki co moim zdaniem trzeba zrobić forum, chikenn chce pomóc je stworzyć, narazie stworzyć je na serverze chikenna przy pomocy briana i wszystkich naszych uwagach... a potem już na nim zrobimy ankietę i porozmawiamy na temat, ważne żeby powstało profesjonalne forum na miarę streetracing.pl czy dsmtuners.com

proponuje minimum czterech adminów na całe forum i tylu modów żeby było przynajmniej dwuch-trzech całego forum i po jednym do danego działu który jest jego specjalnością. ważniejsze od kasowania offtopicowych postów będzie na pewno przenoszenie tematów do odpowiednich dzialów choć zastosowanie działu newbie powinno zapobiec rozprzestrzenianiu się głupich tematów a doświadczeni userzy będą mam nadzieje wiedzieć gdzie zakładać temat.... potem jeżeli temat okaże się wartościowy można go przenieść z newbie do danego działu np. 4g63 subforum turbo i wydech
Powrót do góry Go down
trucky
_
_
trucky


Liczba postów : 51
Age : 36
Localisation : Dolsk WLKP
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 4 Icon_minitimeNie Lip 08, 2007 1:09 pm

macie moje pelne poparcie w sprawie jednego profesjonalnego forum, ja sie na tym nie znam wiec polegam na waszych checiach i zdolnosciach Smile
Powrót do góry Go down
RaLpH 21
_
_



Liczba postów : 30
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 4 Icon_minitimeNie Lip 08, 2007 5:14 pm

jestem jak najbardziej na TAK to jest spoko pomysl goldi dobrze napisal zeby zrobic jedno a porzadne forum
Powrót do góry Go down
Kct
_
_



Liczba postów : 29
Age : 31
Localisation : Myszków
Registration date : 29/06/2007

wartosc MEKP - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 4 Icon_minitimeNie Lip 08, 2007 7:11 pm

No cosik trza zrobic.. Co bylo to bylo, z jednej strony nie mozna cale zycie nagonki robic na kogos, z drugiej tego co bylo nikt nie zmaze, wazne to co teraz, jak dla mnie Chik zachowuje sie wporzadku i to my bysmy byli nie wporzadku gdybysmy dalej robili "fochy" czty cus, wiec jestem na TAK.
Powrót do góry Go down
http://www.myszkowunderground.prv.pl
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 4 Icon_minitimeNie Lip 08, 2007 9:47 pm

Very Happy ja tesz jesdem za tym i szkoda by bylo stracic to co juz i tak bylo ogromne TAK jestem zaaaaa cheers
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 4 Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 6:47 pm

chikenn pytał się mnie co z tym nowym forum bo nikt go nie informuje:

"ChiKenn 17:43:13
mozesz odpisac Goldiemu na forum - ze ja przeciez nigdy nie odcialem pradu od forum - nigdy nie wylaczylem i nie pisalem ze moge wylaczyc forim - dlaczego on non stop cos zmysla?
ChiKenn 17:43:30
bez kitu, co Ci ludzi juz nawymyslali na moj temat to... :/
Ja 17:43:57
i don't know........
ChiKenn 17:44:28
no ale mozesz sprostowac tam, bo mi sie rejestrowac nie chce i wypowiadac
ChiKenn 17:44:44
i napisz ze jak sie juz zrobi forum to nei tak prosto przeneisc z serwera na serwer wiec to trzeba od razu zdecydowac gdzie
ChiKenn 17:44:46
mi to bez roznicy Smile
ChiKenn 17:45:25
no i mozesz napisac do X Apoxa ze ma zajebistego avatara <hahaha>
Ja 17:45:45
ok"



także trzeba zdecydować, gdzie ma stać, jak chcecie by stało u briana to z nim gadajcie i go przekonujcie. ja nie mam zamiaru wszystkie za wszystkich robić Neutral
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

wartosc MEKP - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 4 Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 10:48 pm

nigdy hmmm a kto wywalil pol strony? a zreszta walic to... tak wiec odrazu chcialbym by forum stalo gdzie indziej niz serwer chickena... to moje osobiste zdanie... stare mozna skasowac i tak wiele pozytku z tego czegos nie bylo tyle ode bo mnie znow oskarazaja i za chwile beda straszyc sadem Cool
Powrót do góry Go down
HouseM
_
_
HouseM


Liczba postów : 42
Registration date : 02/07/2007

wartosc MEKP - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 4 Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 10:56 pm

ee tam pisanie na 4 forach to jest to :-)
Powrót do góry Go down
MikeR
_
_



Liczba postów : 52
Age : 45
Localisation : Hell
Registration date : 21/06/2007

wartosc MEKP - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 4 Icon_minitimeWto Lip 10, 2007 11:54 pm

Mnie się tu podoba Very Happy
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 4 Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 12:01 am

no to goldi jak to twoje zdanie to negocjuj u Briana..... ja nie mam zamairu bo nie mam zamaru wszystkiego robić .... i tak robie więcej niż muszę .... czasem sam sie dziwie co ja kurna przed tym kompem robię lol!
Powrót do góry Go down
X APOX
__
__
X APOX


Liczba postów : 163
Localisation : CHIAGO/RABKA-ZDROJ
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 4 Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 4:54 am

ktos to musi robic czy nie ???
Powrót do góry Go down
Ryfi
_
_
Ryfi


Liczba postów : 51
Registration date : 25/06/2007

wartosc MEKP - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 4 Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 11:54 am

ja popieram Goldiego! jesli bedzie potrzeba jakis skladek klubowych to nie ma problemu z mojej strony Basketball
ps co mnie dziwi taka nagla zmiana chikena na bank jest w tym jakis jego interes bo inaczej "mialby nas w dupie" jak to napisal komus na gg...
Powrót do góry Go down
Venom
_
_
Venom


Liczba postów : 19
Localisation : Bydgoszcz
Registration date : 02/07/2007

wartosc MEKP - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 4 Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 12:57 pm

Kolejny glos dla Goldiego. Zostawcie juz ChiKenna...

Trzeba zaczac w koncu dzialac. Kompletnie sie na tym nie znam, ale z tego co sie orientuje musimy wykupic domene (home.pl np. eclipseklub.pl jest wolne - 20zl/rok) Do tego jakis dobry serwer (200zl/rok???) Niech wszytsko razem kosztuje nawet 1000 zl, mysle, ze przy ilosci chetnych jacy sie znajda oplata nie powinna przekroczyc 50zl na rok od osoby . Wiadomo, ze nie kazdy bedzie placil, ale osoby sponsorujace beda w jakis sposob uprzywilejowane/wyroznione.

Zadeklarujmy sie najpier do tej skaldki o ktorej juz wiele osob od dlugiego czasu mowi, ale nikt nic nie robi.. Razz a potem sie zrzucmy i zrobmy w koncu porzadne forum!

Dopisujcie sie do listy,wpisuje juz osoby, ktore pamietam, ze wczesniej sie deklarowaly

1. Czarna
2. Ryfi
3. Venom
Powrót do góry Go down
trucky
_
_
trucky


Liczba postów : 51
Age : 36
Localisation : Dolsk WLKP
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 4 Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 1:00 pm

1. Czarna
2. Ryfi
3. Venom
4. Trucky

kto jeszcze??
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

wartosc MEKP - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 4 Icon_minitimeSro Lip 11, 2007 1:02 pm

Jeszcza ja Mysza Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





wartosc MEKP - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
wartosc MEKP
Powrót do góry 
Strona 4 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Rozmowy Ogólne-
Skocz do: