Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 wartosc MEKP

Go down 
+28
elinwar
Diabel
Pako82
HouseM
trucky
Many
RaLpH 21
Bobo
kris1976
Vandal
Adaho_krak
onufry
Venom
Czarna
MikeR
kaleos
SAMAEL
kojot
Angelo
Ryfi
Kct
Bob
mysza
soko
Admin
MATi
X APOX
GOLDI
32 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
MikeR
_
_



Liczba postów : 52
Age : 45
Localisation : Hell
Registration date : 21/06/2007

wartosc MEKP - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 3 Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 2:31 pm

czekam na stronke, szkoda że sam nie potrafię, zrobiłbym coś w stylu F&F i gier typu NFS cheers
Powrót do góry Go down
Admin
Site Admin
Admin


Liczba postów : 63
Age : 32
Localisation : Chicago
Registration date : 21/06/2007

wartosc MEKP - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 3 Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 2:41 pm

Witam ! SAMAEL z tym ze najpier widzisz 1 dzial po jakims czasie 2 to nie jest takie trudne Smile Wystarczy zrobic z 10 grup jak widza ze zdales tam ilsoc postow i iwizyt dziennie / tyg/ miesiecznie to wtedy daja Cie do 2 grupy ktora moze widziec dana czesc forum to takie hmm awansowanie Smile) Sposob calkiem dobry Wink Pozdrawiam !
Powrót do góry Go down
https://eclipse.forumpl.net
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 3 Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 3:04 pm

nie mówię WIDZIEĆ jakąś część forum... na dsmtuners mogę przeglądać całe forum.... ale jako nowy pisać tylko w dziale newbie.

dzisiaj wieczorem rozrysuje może strukturę forum tak jak je widzę w postaci drzewka.
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 3 Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 3:17 pm

To jak bedziesz mieć czas to wez taki schemacik walnij Smile
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 3 Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 7:33 pm

http://images27.fotosik.pl/16/65545190fc5023ef.jpg

tak na szybko w przerwie obiadowokolacyjnej lol!

oczywiście do drobnych poprawek.
Powrót do góry Go down
kaleos
_
_
kaleos


Liczba postów : 46
Age : 42
Localisation : Szczecin
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 3 Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 7:48 pm

hmmm dobre to jest flower
Powrót do góry Go down
http://www.4ignition.com
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

wartosc MEKP - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 3 Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 8:25 pm

Dobry pomysł ma Samael dac mu wódki Smile lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 3 Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 9:05 pm

powiem więcej ...... powiem że mnie zatkało affraid

http://eclipse.net.pl/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?30200.last

i co wy na to ?
Powrót do góry Go down
kaleos
_
_
kaleos


Liczba postów : 46
Age : 42
Localisation : Szczecin
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 3 Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 9:31 pm

stara dobra strona + nowe forum, a do tego wyciagnieta reka przez ChiKenna. Ja jestem za Cool
Powrót do góry Go down
http://www.4ignition.com
Czarna
_
_
Czarna


Liczba postów : 30
Age : 42
Registration date : 22/06/2007

wartosc MEKP - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 3 Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 9:52 pm

Ja pierdo****e taka bezczelną wyciagniętą ręke!! Koleś robi z siebie pokrzywdzonego że to my go nie doceniliśmy i zniszczyliśmy!! Co za ******* i dalej obraża "klub to cos wiecej niz "pewne osoby" Smile " niech zostanie na tym 4um z klubowiczami typu jaki kolor do 2g najlepiej pasi...

Czy Wy nie widzicie u niego tego taniego sarkazmu??
Powrót do góry Go down
Venom
_
_
Venom


Liczba postów : 19
Localisation : Bydgoszcz
Registration date : 02/07/2007

wartosc MEKP - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 3 Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 10:02 pm

^^^Aniu wyjelas mi to z ust. Chikenn laski nam nie robi, poradzimy sobie bez niego. Jak czytam wypowiedzi tego kurczaka, to az mnie kolana w lokciach bola. Wedlug mnie, musimy zbudowac cos porzadnego od zera a nie probowac posklejac zbita porcelane.
Powrót do góry Go down
kaleos
_
_
kaleos


Liczba postów : 46
Age : 42
Localisation : Szczecin
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 3 Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 10:05 pm

mnie chodzi bardziej o to ze jest sklonny nam to wszystko oddac. Najwazniejsza domena, bez niej zaczynanie wszystkiego od nowa to chyba nie najlepszy pomysl.
Mnie to tam ryba czy z nim czy bez, od kiedy Was poznalem u mikera pojde za Wami wszedzie Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.4ignition.com
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

wartosc MEKP - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 3 Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 10:08 pm

Zgadzam sie z Czarna i Venomem a jak trzeba bedzie komuś najebac to dajcie cykn Smile Ja i Vandal napewno nie odmówimy cheers cheers cheers cheers

Ps. Vandal szykuj koks !!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry Go down
onufry
_
_
onufry


Liczba postów : 63
Age : 38
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 3 Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 10:10 pm

jak zadyma to ja tez jestem chętny bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Powrót do góry Go down
Czarna
_
_
Czarna


Liczba postów : 30
Age : 42
Registration date : 22/06/2007

wartosc MEKP - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 3 Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 10:14 pm

kaleos dzięki Cool

ja mysle ze bez problemu mozemy stworzyć nowe 4um bo wszyscy mamy taka wiedze ze po miesiacu będzie to niezła kopalnia. Wszystko zależy od naszych wielkich informatorów : Goldi; Samael; Venom; MikeR; Adacho... i cała reszta!
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 3 Icon_minitimeSro Lip 04, 2007 10:36 pm

Venom napisał:
(...) Chikenn laski nam nie robi (...)

No no na przyjemność to trzeba sobie zasłużyć lol!

A tak na poważnie to pomysł Samaela jest jak najbardziej git i w końcu warsztatem zajmie się osoba która zna sie na tym a nie zasłyszała głupotę i powtarza (do czego kilka razy sam się dopuściłem za co wielkie sorry - juz nie będę Smile)

Co do Chikenna szkoda słów - wielce kurna obrażony. Jak zechcemy to sobie odrębną partie założymy i wejdziemy do sejmu aby bronić interesu kierowców cheers cheers

A tak na marginesie znajdzie się mały kącik dla 4g37 w warsztacie. Brak takiego działu uzanam za rasizm i dyskryminację. Smile
He he of crz żartuje od tego są Mitsumaniaki i niezastąpiony Krzyżak który o 1.8 wie chyba wszystko Smile


Zadyma ? Gdzie ? I ja nic nie wiem ?? Też chcę się rozerwac Smile
Powrót do góry Go down
Adaho_krak
_
_
Adaho_krak


Liczba postów : 51
Age : 47
Localisation : Kraków
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 3 Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 12:44 am

Ja sobie cały czas czytam i jestem z wami duchem, dla mnie całe MEKP to Ci ludzie którzy są tu. Pod względem administrowania forum nie wiele wiem i nie wiele pomogę. Jak zrobicie tak bedzie, kwestią rozreklamowania forum się zajmę, jest nas teraz garstka, ale ludzi konkretnych z chęcią stworzenia czegoś dobrego, a co najważniejsze rozrzuconych po całej polsce. Każdy zajmie się promocją klubu w swoim regionie bedzie nas z dnia na dzień coraz więcej. Ja osobiście zajmę się wizytówkami, mogę wyprodukować jakieś 500 szt / mc bezpłatnie. Wyśle każdemu co będzie chciał pocztą i nowa domena bedzie znana za chwile. Tyle błędów i tak kulawego forum pod względem technicznym jak KURNIK, nie widziałem nigdy i zawsze mnie to wku... To forum jest niby na chwile, takla prowizorka, ale śmiga milion razy lepiej niż KURNIK. Srał pies Kury i Kurnik. Trzeba w końcu zrobić MEKP z prawdziwego zdarzenia. Wielką Łaskę Chik robi że odda co nie jego, menczennik pier... I brakuje mi tu jeszcze Vandala. Gdzie on kur.... jest ??
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

wartosc MEKP - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 3 Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 1:43 am

hmmm czytam to co na kurniku i czytam co tu jest...

chikenn sklonny jest nam oddac domene? z łacha wielka? BEZCZELNOSC!!! domena nie jest jego lecz klubowa!! powtorze jeszcze raz to co pisalem wczesniej domena naleza do LEOULA!!!! oddal ja chickenowi!!

juz prowadze rozmowy z kims kto zbuduje porzadna strone i forum.. spokojnie...

sorx nie udzielam sie zbyt czesto powniewaz wakacje to dla mnie ciezki oboz pracy... jestem tylko 2 razy dziennie
Powrót do góry Go down
Kct
_
_



Liczba postów : 29
Age : 31
Localisation : Myszków
Registration date : 29/06/2007

wartosc MEKP - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 3 Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 9:41 am

Najwazniejsze Goldi ze dzialasz:) Kurakowi sie smutno zrobilo? Za pozno..
Powrót do góry Go down
http://www.myszkowunderground.prv.pl
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 3 Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 10:15 am

ja do niczego nie namawiam. poprostu widzi mi się nowe forum, porządne z wieloma opcjami, możliwościami no i czyste i przejrzyste, wszystko na swoim miejscu .... a kto to zrobi to już mi tam rybcia... powiem szczerze że ze strony i tak nie korzystam więc liczy sie dla mnie tylko forum, niemniej jednak przydało by się przenieść artykóły oraz trochę tematów ze starego....

jak ten gość co ma nam zrobić forum bedzie potrafił zrobić coś takeigo:
http://www.dsmtuners.com/forums/forumdisplay.php?f=4

czyli na górze regulamin i cośtam cośtam, niżej problemy techniczne a niżej oddzielone ogóle forum dla nowych coby reszty nei zaśmiecali

lol!
Powrót do góry Go down
Vandal
_
_
Vandal


Liczba postów : 6
Age : 42
Localisation : Kraków
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 3 Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 6:30 pm

Jestem Adaho jestem.. jak zawsze z Wami.. duchem i ciałem (jak tylko jest okazja) tongue
Powrót do góry Go down
Adaho_krak
_
_
Adaho_krak


Liczba postów : 51
Age : 47
Localisation : Kraków
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 3 Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 8:02 pm

Super, widze że tu się mówi i zaraz się ma - i to lubie. No to jeszcze raz spróbuje wywołać wilka z lasy lol! lol! Gdzie jest Tjman21??? SmileSmileSmile
Powrót do góry Go down
MATi
__
__
MATi


Liczba postów : 122
Age : 36
Localisation : Raszyn/WWA
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 3 Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 9:39 pm

Powrót do góry Go down
Vandal
_
_
Vandal


Liczba postów : 6
Age : 42
Localisation : Kraków
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 3 Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 11:02 pm

Adaho_krak napisał:
Gdzie jest Tjman21??? SmileSmileSmile
a gdzie jest MikeR?

yy.. sorki to nie ten temat geek
Powrót do góry Go down
Venom
_
_
Venom


Liczba postów : 19
Localisation : Bydgoszcz
Registration date : 02/07/2007

wartosc MEKP - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 3 Icon_minitimeCzw Lip 05, 2007 11:12 pm

No wlasnie, gdzie jest Miker i dlaczego jeszcze nie wrzucil zdjec? Nie moge sie doczekac tych grupowych Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





wartosc MEKP - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
wartosc MEKP
Powrót do góry 
Strona 3 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Rozmowy Ogólne-
Skocz do: