Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mitsubishi Eclipse Klub Polska

Mitsubishi Eclipse Klub Polska
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 wartosc MEKP

Go down 
+28
elinwar
Diabel
Pako82
HouseM
trucky
Many
RaLpH 21
Bobo
kris1976
Vandal
Adaho_krak
onufry
Venom
Czarna
MikeR
kaleos
SAMAEL
kojot
Angelo
Ryfi
Kct
Bob
mysza
soko
Admin
MATi
X APOX
GOLDI
32 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorWiadomość
Bartik
_
_
Bartik


Liczba postów : 14
Age : 37
Registration date : 26/06/2007

wartosc MEKP - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 8 Icon_minitimePon Lip 16, 2007 11:13 pm

Popieram chlopakom przy najblizszej nadazajacej sie okazji trzeba dac wodki bounce Twisted Evil lol! lol!
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

wartosc MEKP - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 8 Icon_minitimeWto Lip 17, 2007 8:16 am

No i świetnie juz jestem wilgotny na myśl ze bedzie nowe forum i stronka hehe lol! lol! lol! lol! lol! lol! Niemoge sie doczekac az moje oczy ujza nowy świat Smile Jestem z Wami chłopaki ,, Boby Budownicze" Co do opłaty to 40 zł na rok to jest jak kropla w morzu. My nie zbiedniejemy strona bedzie lepsza a niepotrzebne plepsy nie beda sie rejestrować. Pozdro ALL Smile
Powrót do góry Go down
MikeR
_
_



Liczba postów : 52
Age : 45
Localisation : Hell
Registration date : 21/06/2007

wartosc MEKP - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 8 Icon_minitimeWto Lip 17, 2007 1:17 pm

Dupowłazów i płodzicieli setek bezsensownych postów wypierdalałbym w pierwszej kolejności Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 8 Icon_minitimeWto Lip 17, 2007 4:05 pm

stworzyłem regulamin trochę własnoręcznie trochę skopiowałem z innych for. jasno określa on zasady, za zakłądanie bezsensownych tematów czy klepanie bzdur jest ostrzeżenie. 5 ost. i do widzenia... zresztą forum będzie już może jutro otwarte to zobaczycie sobie.


prosił bym także po zarejestrowaniu się o wysłanie do mnie pw z prośbą o wcielenie do grupy klubowiczów ktora uprawnia do pisania na całym forum.

dodatkowo proszę po otwarciu o rozesłanie adresu wszczędzie gdzie się da.

peace. cheers
Powrót do góry Go down
trucky
_
_
trucky


Liczba postów : 51
Age : 36
Localisation : Dolsk WLKP
Registration date : 24/06/2007

wartosc MEKP - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 8 Icon_minitimeWto Lip 17, 2007 4:24 pm

z gratulacjami sie wstrzymam Very Happy ale cos mi sie wydaje ze nie bedziecie na nie dlugo czekac.......a ja poki co czekam z niecierpliwoscia drunken a 4 dyszki to z mojej strony no problemo jak i pewnie dla wszystkich PRAWDZIWYCH klubowiczy
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 8 Icon_minitimeWto Lip 17, 2007 5:58 pm

forum otwarte i działa pod nowym adresem, nie jest w 20000% wykończone bo baza wiedzy nie kompletna ale może już funkcjonować. narazie opłat nie ma. stara gwardia ma zgłaszać się do mnie aby zostać dodanym do klubowiczów, opłaty muszą zostać uwarunkowane prawniczo bo puki co ich pobieranie było by niezgodne z prawem. wszystko musi być tip top i dopięte.
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

wartosc MEKP - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 8 Icon_minitimeWto Lip 17, 2007 6:33 pm

NO to teraz czekam na klucz aktywacyjny.
Powrót do góry Go down
soko
_
_
soko


Liczba postów : 87
Age : 37
Localisation : Krasnystaw
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 8 Icon_minitimeWto Lip 17, 2007 9:41 pm

Kurde sory jesli gdzies juz napisaliscie ale moglbym dostac adres Very Happy??
Powrót do góry Go down
onufry
_
_
onufry


Liczba postów : 63
Age : 38
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 8 Icon_minitimeWto Lip 17, 2007 11:09 pm

ja tez czekam na klucz Smile forum jest pod starym adresem MEKP tongue tongue
Powrót do góry Go down
SAMAEL
__
__



Liczba postów : 126
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 8 Icon_minitimeSro Lip 18, 2007 12:11 am

ileż można powtażać ... jak chcecie klubowicza to musicie napisac do briana lub mnie, nie będziemy co godzinę sprawdzać czy ktoś nowy się pojawił i dodawać do klubowiczów .... jak wam zależy to piszcie, ja nie mam czasu sprawdzać ... forum jest pod starym adresem.
Powrót do góry Go down
GOLDI
___
___
GOLDI


Liczba postów : 186
Age : 37
Localisation : Rabka-Zdrój
Registration date : 21/06/2007

wartosc MEKP - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 8 Icon_minitimeSro Lip 18, 2007 3:26 am

wybaczcie to zdenerwowanie Razz ostantio ja samael i brian zarawalismy pare nocy by dodac pare tematow Wink i troche pobudowac Wink

forum istnieje pod starym adresem www.eclipse.net.pl

zeby dostac status klubowicza trzeba pisac do Samalea lub Briana... jednak ze cos mi sie obilo o uszy ze Brian jakis urlop teraz ma to piszcze PMy do Samaela. ja mam troche mniejsze mozliowsci Wink wiecie Smile boja sie mnie ze zbanuje wszystkich Smile
Powrót do góry Go down
onufry
_
_
onufry


Liczba postów : 63
Age : 38
Registration date : 23/06/2007

wartosc MEKP - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 8 Icon_minitimeSro Lip 18, 2007 11:57 am

takie małe pytanko cheers cheers co z tym forum? bedzie dalej czy nie?
Powrót do góry Go down
mysza
___
___
mysza


Liczba postów : 231
Age : 38
Registration date : 25/06/2007

wartosc MEKP - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 8 Icon_minitimeSro Lip 18, 2007 9:04 pm

To jest forum Venoma ale powiem szczerze podoba mis ie bardzo tui ja napewno zostane . Bede sie udzielał na obu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





wartosc MEKP - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: wartosc MEKP   wartosc MEKP - Page 8 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
wartosc MEKP
Powrót do góry 
Strona 8 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Mitsubishi Eclipse Klub Polska :: Rozmowy Ogólne-
Skocz do: